نمونه کار طراحی و سئو فروشگاه اینترنتی دالیا اسمارت

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی دالیا اسمارت فعال در زمینه فروش تخصصی انواع تجهیزات شبکه و دوربین های مدار بسته و همچنین لوازم جانبی در ایران بصورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی گردید. دالیا اسمارت به عنوان یکی از فعال ترین شرکت های تامین کننده تجهیزات حفاظتی در ایران شناخته می شود و اهتمام این مجموعه بر عرضه تجهیزات با کیفیت با کمترین هزینه برای نمایندگان این مجموعه است که در این راستا کاسپید با بهره گیری از جدید متدهای طراحی گرافیک سایت و همچنین توسعه و برنامه نویسی سایت اقدام به پیاده سازی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی دالیا اسمارت نمود.
شرکت کاسپید پس از برگزاری جلسات متعدد و با شناخت کامل از نوع فعالیت و ساختار محصولات دالیا اسمارت در مرحله نخست با آنالیز کامل رقبا و مشخص نمودن الگوریتم های مورد نیاز سایت در بخش های نمایش محصولات، گارانتی ها، فیلترینگ ها، قیمت گذاری و تخفیف ها و روش های فروش و ارسال کالا نمود و در مراحل بعدی با بهره گیری از جدیدترین متدهای طراحی UI/UX در طراحی فروشگاه اینترنتی گرافیک سایت انجام گرفت.
کاسپید در طراحی فروشگاه اینترنتی دالیا اسمارت کلیه مراحل طراحی دیتابیس و همچنین برنامه نویسی سایت را بصورت کاملا اختصاصی با رعایت جدیدترین الگوریتم های Onsite SEO پیاده سازی نمود. برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی بر اساس جدیدترین متدها و کلاس های تعریف شده در .Net بصورت کاملا بهینه سازی انجام گرفت که تاثیر بسیار زیادی در سرعت سایت و بهینه بودن کدهای برنامه دارد و توسعه سایت در آینده بسیار آسان خواهد نمود.
در طراحی فروشگاه اینترنتی دالیا اسمارت بخش های دسته بندی محصولات بصورت ماتریکس Nلایه، ایجاد ساختار فیلدهای پارامتریک برای محصولات بگونه ای که توسعه محتوایی سایت را در تعریف و ایجاد فیلترینگ و جستجوهای سریع و پیشرفته در بخش محصولات را بسیار غیروابسته به کد می نماید، همچنین با توجه به اینکه محصولات این فروشگاه با گارانتی های مختلف عرضه می گردد که با در قیمت محصول نیز تاثیرگذار می باشد در بخش محصولات این مهم در نظر گرفته شده است.

ویژگی های سایت :

جدیدترین نمونه کارها