نمونه کار طراحی و سئو فروشگاه اینترنتی مانیاطب

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی مانیاطب فعال فروشگاه تخصصی فعال در زمینه فروش انواع تجهیزات پزشکی در ایران بصورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی گردید. فروشگاه اینترنتی مانیاطب در جهت ارائه محصولات تخصصی پزشکی اورجینال و ارائه خدمات به مشتریان خود در سراسر ایران فعال می باشد و در این راستا کاسپید با بهره گیری از جدید متدهای طراحی گرافیک سایت و همچنین توسعه و برنامه نویسی سایت اقدام به پیاده سازی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی مانیاطب نمود.
شرکت کاسپید پس از برگزاری جلسات متعدد و با شناخت کامل از نوع فعالیت و ساختار محصولات مانیاطب در مرحله نخست اقدام به آنالیز و مشخص نمودن الگوریتم های مورد نیاز سایت در بخش های نمایش محصولات، فیلترینگ ها، قیمت گذاری و تخفیف ها و روش های فروش و ارسال کالا نمود و در مراحل بعدی با بهره گیری از جدیدترین متدهای طراحی UI/UX در طراحی فروشگاه اینترنتی گرافیک سایت انجام گرفت.
کاسپید در طراحی فروشگاه اینترنتی مانیاطب کلیه مراحل طراحی دیتابیس و همچنین برنامه نویسی سایت را بصورت کاملا اختصاصی با رعایت جدیدترین الگوریتم های Onsite SEO پیاده سازی نمود. برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی مانیاطب بر اساس جدیدترین متدها و کلاس های تعریف شده در .Net بصورت کاملا بهینه سازی انجام گرفت که تاثیر بسیار زیادی در سرعت سایت و بهینه بودن کدهای برنامه دارد و توسعه سایت در آینده بسیار آسان خواهد کرد.
در طراحی فروشگاه اینترنتی مانیاطب بخش های دسته بندی محصولات بصورت ماتریکس Nلایه، ایجاد ساختار فیلدهای پارامتریک برای محصولات بگونه ای که توسعه محتوایی سایت را در تعریف و ایجاد فیلترینگ و جستجوهای سریع و پیشرفته در بخش محصولات را بسیار غیروابسته به کد می نماید در نظر گرفته شده است.
از بخش های دیگر در نظر گرفته شده در برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی مانیاطب ایجاد بخش های تخفیفات، فروش های ویژه، جدیدترین و پرفروش ترین محصولات، تعریف برندهای کالایی، روش های مختلف پرداخت و ارسال کالا، پروفایل کاربری پیشرفته، ارتباط با پنل SMS در بخش های عضویت و خرید کالا، اخذ اینماد و درگاه بانکی به همراه پنل مدیریت بسیار راحت، با امکانات پیشرفته شامل ارایه انواع گزارشات فروش و محصولات و دیگر بخش های عمومی مورد نیاز در طراحی و برنامه نویسی هر فروشگاه اینترنتی می باشد.

ویژگی های سایت :

جدیدترین نمونه کارها