نمونه کار طراحی و سئو فروشگاه اینترنتی پارس اپال

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی و بهینه سازی سایت شرکت پارس اپال تولید کننده انواع ظروف غذاخوری و پذیرایی، ظروف چای خوری و ظروف کودک با هدف جذب مخاطب از طریق اینترنت و همچنین فروش اینترنتی محصولات خود به زبان فارسی و بصورت ریسپانسیو با جدیدترین متدهای طراحی سایت توسط کاسپید اجرا و آپلود گردید.

شرکت کاسپید پس از برگزاری جلسات متعدد و با شناخت کامل از نوع فعالیت و ساختار محصولات پارس اپال در مرحله نخست اقدام به آنالیز و مشخص نمودن الگوریتم های مورد نیاز سایت در بخش های نمایش محصولات، فیلترینگ ها، قیمت گذاری و تخفیف ها و روش های فروش و ارسال کالا نمود و در مراحل بعدی با بهره گیری از جدیدترین متدهای طراحی UI/UX در طراحی فروشگاه اینترنتی گرافیک سایت انجام گرفت.
کاسپید در طراحی فروشگاه اینترنتی پارس اپال کلیه مراحل طراحی دیتابیس و همچنین برنامه نویسی سایت را بصورت کاملا اختصاصی با رعایت جدیدترین الگوریتم های Onsite SEO پیاده سازی نمود. برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی پارس اپال بر اساس جدیدترین متدها و کلاس های تعریف شده در .Net بصورت کاملا بهینه سازی انجام گرفت که تاثیر بسیار زیادی در سرعت سایت و بهینه بودن کدهای برنامه دارد و توسعه سایت در آینده بسیار آسان خواهد کرد.
در طراحی فروشگاه اینترنتی پارس اپال بخش های دسته بندی محصولات بصورت ماتریکس Nلایه، ایجاد ساختار فیلدهای پارامتریک برای محصولات بگونه ای که توسعه محتوایی سایت را در تعریف و ایجاد فیلترینگ و جستجوهای سریع و پیشرفته در بخش محصولات را بسیار غیروابسته به کد می نماید در نظر گرفته شده است.
از بخش های دیگر در نظر گرفته شده در برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی پارس اپال ایجاد بخش های تخفیفات، فروش های ویژه، جدیدترین و پرفروش ترین محصولات، تعریف برندهای کالایی، روش های مختلف پرداخت و ارسال کالا، پروفایل کاربری پیشرفته، ارتباط با پنل SMS در بخش های عضویت و خرید کالا، اخذ اینماد و درگاه بانکی به همراه پنل مدیریت بسیار راحت، با امکانات پیشرفته شامل ارایه انواع گزارشات فروش و محصولات و دیگر بخش های عمومی مورد نیاز در طراحی و برنامه نویسی هر فروشگاه اینترنتی می باشد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی این مجموعه کلیه مراحل پیاده سازی سایت به صورت کاملا اختصاصی اجرا گردیده است و پس از تست نهایی و بررسی کامل مراحل خرید کالا و سبد خرید به همراه پرداخت آنلاین و پس از ورود اطلاعات کامل بر اساس قوانین سئو ، وب سایت فوق فعال گردید.

ویژگی های سایت :

جدیدترین نمونه کارها