نمونه کار طراحی و بهینه سازی سایت شرکت بهداد الکتریک

نمونه کار طراحی و بهینه سازی سایت شرکت بهداد الکتریک تولید کننده و صادر کننده انواع محصولات صنایع الکترونیکی شامل کلید و پریز، محافظ برقهواکش، فتوسل و ... در ایران توسط کاسپید با قابلیت فروش اینترنتی محصولات و باشگاه مشتریان بصورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی گردید. شرکت بهداد الکتریک تولید کننده انواع قطعات الکتریکی در سال 1387 فعالیت خود را در زمینه تولید دوشاخه های غیرقابل تعویض آغاز و با تلاش و کوشش متخصصین و کادر مجرب، در مدت کوتاهی توانست سبد کالایی خود را گسترش دهد و محصولات با کیفیت و متنوع تولید نماید.
شرکت بهداد الکتریک در راستای توسعه بازارهای داخلی و خارجی خود و ارائه خدمات راحت به مشتریان داخلی در جهت دسترسی سریع و راحت به محصولات شرکت اقدام به طراحی سایت با قابلیت خرید اینترنتی و بهینه سازی سایت توسط کاسپید نمود و تیم کاسپید پس از برگزاری جلسات متعدد و با شناخت کامل از فعالیت ها و محصولات شرکت بهداد الکتریک در مرحله نخست متناسب با بازارهای هدف تعیین شده آنالیز و طراحی قالب گرافیکی وب سایت شامل UI/UX اختصاصی را پیاده سازی نمود و پس از آن بصورت کاملا اختصاصی با رعایت جدیدترین الگوریتم های Onsite SEO و توابع امنیتی برنامه نویسی سایت با رعایت کلیه استانداردهای اینماد و ایجاد درگاه بانکی بهمراه ایجاد سیستم امتیاز دهی مشتریان انجام گرفت.
در طراحی سایت شرکت بهداد الکتریک بخش های معرفی کامل شرکت، محصولات بصورت دسته بندی شده و داینامیک، خرید اینترنتی محصولات، خدمات پس از فروش، بخش وبلاگ، فرم استخدام و موقعیت های شغلی، اطلاعات تماس با شرکت بهمراه سیستم امتیاز دهی در قالب باشگاه مشتریان در نظر گرفته شده است.

ویژگی های سایت :

جدیدترین نمونه کارها