نمونه کار طراحی و سئو سایت شرکت هوا سیستم ایران

نمونه کار طراحی و بهینه سازی سایت شرکت هوا سیستم ایران فعال در زمینه طراحی و تولید فن های صنعتی و سیستم تصفیه در ایران به صورت ریسپانسیو و به زبان فارسی و انگلیسی با جدیدترین متدهای طراحی و سئو وب سایت طراحی شد . هدف اصلی از طراحی سایت شرکت فوق معرفی کامل شرکت و محصولات و قرار گرفتن در رتبه های بالای گوگل با کلمات کلیدی هدف جهت جذب مخاطب و افزایش فروش بوده است.

کاسپید در طراحی سایت شرکت هوا سیستم ایران کلیه مراحل طراحی دیتابیس و همچنین برنامه نویسی سایت را بصورت کاملا سفارشی و با رعایت اخرین الگوریتم های Onsite SEO پیاده سازی کرده است. برنامه نویسی این سایت بر اساس جدیدترین و اخرین متدها و کلاس های تعریف شده در .Net بصورت کاملا بهینه سازی انجام گرفت که تاثیر بسیار زیادی در سرعت سایت و بهینه بودن کدهای برنامه و در نهایت سئو دارد و توسعه سایت در آینده بسیار آسان خواهد کرد.

در سایت این شرکت کلیه مراحل پیاده سازی سایت شامل: تحلیل و آنالیز وب سایت، طراحی ساختار و لایوت، آنالیز کلمات کلیدی، طراحی قالب گرافیکی سایت و برنامه نویسی سایت به صورت کاملا اختصاصی اجرا گردیده است و وب سایت فوق پس از ورود اطلاعات کامل فعال گردید.

ویژگی های سایت :

جدیدترین نمونه کارها