نمونه کار طراحی و سئو فروشگاه اینترنتی مهیا شاپ

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی مهیا شاپ (مهیا پروتئین) در حوزه تامین و توزیع محصولات تازه می باشد که این امکان را به مصرف کننده می دهد تا بتواند انواع محصولات تازه مهیا پروتئین را با حق انتخاب و تنوع بسیار بالا، با جدیدترین تاریخ تولید و مناسب ترین قیمت، مستقیما از تولید کننده خریداری نماید. طراحی سایت فروشگاهی مهیا شاپ به زبان فارسی و بصورت ریسپانسیو با هدف فروش محصولات بصورت آنلاین و براساس جدیدترین متدهای طراحی سایت توسط کاسپید، اجرایی گردید.

در فروشگاه اینترنتی مهیا شاپ محصولات بصورت دسته بندی معرفی شده و کاربران می توانند براساس دسته بندی های موجود محصولات مورد نیاز خود را مشاهده نمایند، دراین فروشگاه علاوه بر محصولات، دستورات آشپزی مرتبط، تخفیفات دوره ای و باشگاه مشتریان نیز در نظر گرفته شده است.

کاسپید در طراحی فروشگاه اینترنتی مهیا شاپ  کلیه مراحل طراحی دیتابیس و همچنین برنامه نویسی سایت را بصورت کاملا اختصاصی با رعایت جدیدترین الگوریتم های Onsite SEO پیاده سازی نمود. برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی مهیا شاپ بر اساس جدیدترین متدها و کلاس های تعریف شده در .Net بصورت کاملا بهینه سازی انجام گرفت که تاثیر بسیار زیادی در سرعت سایت و بهینه بودن کدهای برنامه دارد و توسعه سایت در آینده بسیار آسان خواهد کرد.
در طراحی فروشگاه اینترنتی مهیا شاپ بخش های دسته بندی محصولات بصورت ماتریکس Nلایه، ایجاد ساختار فیلدهای پارامتریک برای محصولات بگونه ای که توسعه محتوایی سایت را در تعریف و ایجاد فیلترینگ و جستجوهای سریع و پیشرفته در بخش محصولات را بسیار غیروابسته به کد می نماید در نظر گرفته شده است.
از بخش های دیگر در نظر گرفته شده در برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی مهیا شاپ ایجاد بخش های تخفیفات، فروش های ویژه، جدیدترین و پرفروش ترین محصولات، تعریف برندهای کالایی، روش های مختلف پرداخت و ارسال کالا، پروفایل کاربری پیشرفته، ارتباط با پنل SMS در بخش های عضویت و خرید کالا، اخذ اینماد و درگاه بانکی به همراه پنل مدیریت بسیار راحت، با امکانات پیشرفته شامل ارایه انواع گزارشات فروش و محصولات و دیگر بخش های عمومی مورد نیاز در طراحی و برنامه نویسی هر فروشگاه اینترنتی می باشد.

 

فروشگاه اینترنتی این مجموعه در فاز آنالیز براساس نیاز فروشگاه تحلیل و با توجه به آخرین متدهای طراحی و بهینه سازی سایت بصورت کاملا تخصصی پیاده سازی و آپلود گردید .

ویژگی های سایت :

جدیدترین نمونه کارها