نمونه کار طراحی و بهینه سازی سایت صرافی بانک مسکن

نمونه کار طراحی و بهینه سازی سایت شرکت خدمات ارزی و صرافی بانک مسکن (سهامی خاص) ارائه کننده انواع خدمات ارزی شامل خرید، فروش و حوالجات ارزی و اسکناس بهمراه خرید و فروش سکه به زبان فارسی و انگلیسی بصورت کاملا اختصاصی توسط کاسپید طراحی، برنامه نویسی و بهینه سازی گردید. صرافی بانک مسکن فعالیت خود را از سال 1388 با مجوز رسمی از بانک مرکزی شروع کرد. سهامدار اصلی این شرکت، بانک مسکن می‌باشد و با سرمایه پایه 500 میلیارد ریالی بعنوان یکی از صرافی‌های بانکی کشور تلاش دارد بخشی از نیازهای کسب و کارهای کشور را در حوزه مدیریت و نقل و انتقال وجوه ارزی تأمین نماید.
صرافی بانک مسکن در راستای ارائه لحظه ای قیمت انواع ارزها و سکه و همچنین ارائه خدمات آنلاین به مشتریان خود اقدام به طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط کاسپید نمود و تیم کاسپید با شناخت و آنالیز کامل خدمات و فعالیت های این شرکت اقدام به طراحی قالب گرافیکی سایت شامل صفحه اصلی و تمامی صفحات داخلی نمود که پس از تکمیل فاز UI تمامی مراحل برنامه نویسی سایت، مطابق با جدیدترین متدهای سئو بصورت کاملا داینامیک و ریسپانسیو پیاده سازی گردید. برنامه نویسی این سایت بصورت کاملا API می باشد.
در طراحی سایت صرافی بانک مسکن قیمت لحظه ای ارز و همچنین آرشیو تغییرات قیمت بصورت Web Service از طریق بانک اطلاعات شرکت خوانده شده و کاملا آنلاین می باشد و علاوه بر این بخش هایی همچون معرفی کامل شرکت، نمایش لحظه ای قیمت انواع ارزها و سکه بهمراه مشاهده نمودار تغییرات قیمت، معرفی کامل خدمات، ساعت های جهانی، ایجاد بخش اخبار و وبلاگ، صدای ذینفعان، تبدیل واحد پول، فرم تماس بصورت کامل طراحی و برنامه نویسی گردید.

ویژگی های سایت :

جدیدترین نمونه کارها