نمونه کار طراحی و بهینه سازی سایت شرکت نیک کالا

نمونه کار طراحی و بهینه سازی سایت شرکت نیک کالا یکی از برترین برندهای در حوزه تولید انواع بخاری و اجاق گاز با جدیدترین متدهای طراحی و سئو بصورت ریسپانسیو توسط کاسپید به دو زبان فارسی و انگلیسی اجرا گردید.

شرکت نیک کالا در راستای جذب و توسعه بازارهای داخلی و خارجی خود اقدام به طراحی سایت شرکتی و بهینه سازی سایت توسط کاسپید نمود و تیم کاسپید پس شناخت کامل فعالیت‌های شرکت نیک کالا و آنالیز کامل رقبا اقدام به طراحی قالب گرافیکی سایت شامل صفحه اصلی و تمامی صفحات داخلی نمود. پس از تکمیل فاز UI تمامی مراحل برنامه نویسی سایت شرکت نیک کالا، مطابق با جدیدترین متدهای سئو بصورت کاملا داینامیک و ریسپانسیو پیاده سازی گردید.

در طراحی سایت شرکت نیک کالا معرفی کامل شرکت، تاریخچه، مدیران، خط مشی، اختراعات، تحقیق و توسعه و .... در کنار معرفی کامل محصولات بصورت دسته بندی شده، اخبار، خدمات مشتریان بصورت کامل و دیگر امکانات سایت که همگی در فاز آنالیز کاسپید تحلیل و نهایی شده بود این سایت را از دیگر رقبای خود متمایز کرده است. شرکت طراحی سایت کاسپید طراحی و سئو وب سایت شرکت نیک کالا را بر اساس آخرین متدها و استانداردهای گوگل پیاده سازی و پس از ورود اطلاعات کامل به دو زبان فارسی و انگلیسی آپلود کرد.

ویژگی های سایت :

جدیدترین نمونه کارها