نمونه کار طراحی و سئو سایت شرکت سام سرویس

نمونه کار طراحی و سئو سایت شرکت سام سرویس نماینده رسمی خدمات فروش و پس از فروش محصولات خانگی، صوتی تصویری و کامپیوتری و ... برند سامسونگ و سام بصورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی گردید. شرکت سام سرویس با هدف ارائه سرویس و خدمات پس از فروش محصولات و لوازم الکتریکی و الکترونیکی اعم از محصولات خانگی، صوتی تصویری و کامپیوتری، واردات قطعات و لوازم مورد نیاز و صادرات خدمات فوق و اخذ و اعطای نمایندگی‌های داخلی و خارجی و معاملاتی که به طور مستقیم با موضوع فعالیت شرکت مرتبط باشد.
شرکت سام سرویس در راستای توسعه بازارهای داخلی و معرفی کامل محصولات و خدمات شرکت در جهت دسترسی سریع و راحت مخاطبان به محصولات و مشخصات فنی و مقایسه محصولات با یکدیگر و همچنین جستجوی سریع نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور اقدام به طراحی سایت با قابلیت توسعه جهت فروش اینترنتی در آینده توسط کاسپید نمود و تیم کاسپید پس از برگزاری جلسات متعدد و با شناخت کامل از فعالیت ها و محصولات شرکت سام سرویس و گستردگی بازار مخاطبان ابتدا طراحی قالب گرافیکی وب سایت شامل UI/UX اختصاصی را پیاده سازی نمود و پس از آن بصورت کاملا اختصاصی با رعایت جدیدترین الگوریتم های Onsite SEO و توابع امنیتی برنامه نویسی سایت را بصورت کاملا اختصاصی انجام گرفت.
در طراحی سایت شرکت سام سرویس بخش های معرفی کامل شرکت، دسته بندی محصولات بصورت داینامیک و شاخه ای، مقایسه محصولات و معرفی کامل محصولات بهمراه مشخصات فنی کامل هر محصول، معرفی نمایندگان بصورت جستجو بر اساس نقشه و جستجوی پیشرفته، بخش وبلاگ، فرم استخدام و موقعیت های شغلی، اطلاعات تماس و همچنین بخش خدمات پشتیبانی در نظر گرفته شده است.

ویژگی های سایت :

جدیدترین نمونه کارها