نمونه کار طراحی و سئو سایت شرکت داروسازی سبحان دارو

نمونه کار طراحی و بهینه سازی سایت سایت شرکت داروسازی سبحان دارو توسط شرکت طراحی سایت کاسپید به اتمام رسیده و بهره برداری شد. این وب سایت به صورت دو زبانه طراحی شده و به معرفی محصولات خود به زبان های فارسی و انگلیسی میپردازد. طراحی سایت سبحان دارو به صورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی شده است. در این وب سایت از تکنولوژی ASP.net برای کدنویسی ساختار درونی آن استفاده شده است.

این شرکت در راستای جذب و توسعه بازارهای داخلی و خارجی خود تصمیم به طراحی سایت شرکتی و بهینه سازی سایت توسط کاسپید نمود و تیم کاسپید پس بررسی کامل فعالیت‌ها و زمینه های کاری شرکت سبحان دارو و آنالیز کامل رقبا اقدام به طراحی قالب گرافیکی سایت شامل صفحه اصلی و تمامی صفحات داخلی و محصولات نمود است. پس از تکمیل فاز UI تمامی مراحل برنامه نویسی سایت شرکت سبحان دارو مطابق با جدیدترین متدهای سئو بصورت کاملا داینامیک و ریسپانسیو پیاده سازی گردید.

 

شرکت سبحان دارو در سال 1355 تاسیس و پایه گذاری شده است که ابتدا با نام تجاری شركت آرايشی بهداشتی سويران (سهامی خاص) شروع به کار کرد و در سال 1364 به "شرکت داروسازی سبحان" تغییر داد. اما چندین سال بعد و در سال 1383 با نام تجاری "سبحان دارو" ادامه به کار کرد. شرکت داروسازی سبحان دارو در سال 1389 از نوع شرکت های سهامی خاص به شرکت سهامی عام تغییر کرد.

ویژگی های سایت :

جدیدترین نمونه کارها