طراحی فروشگاه اینترنتی طراحی فروشگاه اینترنتی

امروز طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت فروشگاهی یک ضرورت برای کسب و کارها است که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند. فروشگاه اینترنتی امکان خرید غیر حضوری را برای مشتریان و نیازمندان محصولات شما فراهم میکند و این میتواند بزرگترین و مهمترین ویژگی برای فروشگاه های اینترنتی باشد.

طی سال های اخیر و شرایط موجود در دنیا به دلیل بیماری کرونا، تجربه ثابت کرد، کسب و کارهایی که فروشگاه اینترنتی و فروش آنلاین ندارند محکوم به شکست هستند. همچنین اگر فعالیت کسب و کار شما بر روی پلتفرم های دیگر مثل تلگرام و اینستاگرام و ... است دیر یا زود مجبور به راه اندازی مجدد کار خود و صرف زمان و هزینه زیادی هستید. پس بهترین کار برای داشتن یک کسب و کار آنلاین، طراحی فروشگاه اینترنتی است.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

شرکت طراحی سایت کاسپید ، یکی از بزرگترین شرکتهای فعال در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت فروشگاهی بصورت کاملا اختصاصی و حرفه ای در سطح کشور می باشد.

کاسپید با بهره گیری از مهم‌ترین فاکتورهای جذب مشتری در طراحی سایت فروشگاهی و بر اساس قوانین سئو به آنالیز و طراحی این سایتها طبق جدیدترین متدهای بازاریابی و فروش اینترنتی اقدام مینماید که باعث می شود سایت فروشگاهی شما در موتورهای جستجو دارای بالاترین رتبه ها باشد.

از مهم ترین ویژگی های کاسپید در طراحی سایت فروشگاهی ، اجرای آن بصورت کاملا اختصاصی و بر اساس نیاز و درخواست کارفرما می باشد. ما به هیچ وجه از هیچ پکیج فروشگاه ساز آماده ای استفاده نمی کنیم و طراحی سایت را بصورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی می کنیم بگونه ای که تمامی نیازهای شما با توجه به نوع محصول و مخاطبین شما سنجیده شده و تمامی الگوریتم های فروش، تخفیف و ارسال کالا پیاده سازی میشوند.

جدیدترین نمونه کارهای فروشگاه اینترنتی طراحی شده در کاسپید :


مراحل اجرایی طراحی فروشگاه اینترنتی

تیم تخصصی طراحی سایت کاسپید مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی را در 6 فاز اصلی انجام میدهد.

 • 1- آنالیز کسب و کار جهت طراحی سایت فروشگاهی مناسب

  وجه تمایز اصلی طراحی سایت توسط کاسپید را می توان در روند اصولی و کاملا مبتنی بر نیازهای هر فرد یا شرکت متقاضی دانست. در واقع می توان گفت، کاسپید در این زمینه به جای استفاده از قالب های آماده نظیر وردپرس، جوملا و .. که دارای امکانات ثابت و مشابه می باشند، با آنالیز دقیق نوع کسب و کار، درخواست ها و رقبای حاضر، به برنامه نویسی یک سایت با گرافیکی خاص و جذاب مبتنی بر نیازها و انتظارات شما اقدام می نماید.
  • آنالیز بر اساس نوع محصولات و مخاطبین در بازارهای هدف
  • آنالیز کلمات کلیدی در جهت بهینه سازی سایت
 • 2- طراحی قالب گرافیکی فروشگاه اینترنتی

  • ارایه ساختار و چیدمان صفحه اصلی و کلیه صفحات داخلی و شبیه سازی عملکرد وب سایت
  • طراحی گرافیک سایت شامل صفحه اصلی و کلیه صفحات داخلی بصورت کاملا اختصاصی
 • 3- برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی

  • برنامه نویسی سایت با زبان .Net و بانک اطلاعات SQL Server برای طراحی سایت فروشگاهی شما کاملا مطابق با نیازهای آنالیز شده با رعایت کلیه استانداردهای امنیتی و سئو
  • ارایه سیستم مولتی کتگوری، مولتی برند، فیلدهای پارامتریک برای محصولات، تعریف انواع مشخصات برای محصولات، تعریف انواع روش های ارسال، خرید و پرداخت که همگی مدیریت راحت سایت را برای کارفرما در کنار بسیاری از امکانات و کاربری آسان را برای کاربر فراهم می آورد.
  • پیاده سازی بر اساس استانداردهای اینماد، اتصال به درگاه بانک شبکه شتاب و ارتباط با پنل SMS و ایمیل
  • در صورت نیاز اتصال بانک اطلاعات سایت به نرم افزارهای مالی و انبار فروشگاه شما از طریق وب سرویس یا در نهایت فایل اکسل در هزینه و زمان شما در طول استفاده از فروش آنلاین بسیار صرفه اقتصادی خواهد داشت.
 • 4- تست فروشگاه اینترنتی پس از طراحی

  • تست وب سایت و رفع باگ ها و خطاهای احتمالی
  • بارگزاری نسخه آزمایشی وب سایت جهت بررسی تا تایید مشتری
  • بررسی آمارها پس از بارگذاری، جهت رسیدن به بهترین نتیجه
 • 5- آموزش پنل مدیریت و استراتژی تولید محتوا

  از دیگر ویژگی های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی توسط این مجموعه، سهولت در کار با پنل سایت می باشد. در واقع بعد از پیاده سازی کامل سایت مبتنی بر اصول کامل سئو، نحوه کار با پنل سایت توسط کارکنان این مجموعه به مشتریان آموزش داده می شود.

  • ارایه پنل مدیریت کاملا داینامیک و پارامتریک و آموزش به اپراتورهای فروشگاه جهت مدیریت کلیه بخش های سایت اعم از محصولات، قیمتها، موجودی ها، تخفیفات، سفارشات و...
 • 6- سئو فروشگاه اینترنتی

  اگر تصمیم دارید از خدمات کاسپید جهت طراحی فروشگاه اینترنتی استفاده کنید، می توانید از بابت رعایت کامل اصول سئو در پیاده سازی سایت نیز اطمینان خاطر داسته باشید. کارشناسان کاسپید این مهم را به بهترین نحو و مطابق با به روزترین اصول دنیا انجام می دهند.

  • رعایت کلیه امور مربوط به سئو سایت فروشگاه اینترنتی شما

طراحی فروشگاه اینترنتی 2021

مزایای داشتن و طراحی فروشگاه اینترنتی

 • شناخته شدن برند فروشگاه شما :

  شما با طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کار خود وارد پروسه برند سازی میشوید. بعد از طراحی فروشگاه اینترنتی خود میتوانید به راحتی و با سئو سایت و فروشگاه آنلاین خود و تبلیغات فراگیر در فضای وب و سوشیال مدیاها ، به برند سازی کسب و کارتان کمک کنید.
 • فروش 24 ساعته و بی وقفه :

  با طراحی و ساخت یک فروشگاه اینترنتی خوب و کاربر پسند شما دیگر به حضور فیزیکی خود نخواهید داشت و شعبه اینترنتی فروشگاه شما به صورت 24 ساعته و شبانه روز و بدون وقفه به فروش محصولات شما خواهد پرداخت.
 • کاهش هزینه های جانبی از جمله هزینه مکان و استخدام نیروی خدماتی :

  معمولاً فروشگاه های فیزیکی از بزرگ تا کوچک هزینه های جانبی بسیار زیادی را در طول سال متحمل میشوند. این هزینه ها شامل اجاره مکان فروشگاه ، هزینه مصرف آب و برق و ... ، هزینه استخدام نیروی فروشنده و خدماتی ، عوارضات شهری و ... و دیگر هزینه های جاری که در طول سال میبایست پرداخت کرد.
  راه حل جلوگیری از و کاهش این هزینه ها طراحی سایت فروشگاهی است. شما با داشتن یک سایت فروشگاهی دیگر نیازی به پرداخت هزینه های هنگفت جانبی نخواهید داشت و در بدترین حالت هزینه هایتان 50 درصد کاهش خواهد داشت.
 • فروش بی واسطه :

  یکی از مزیت های خوب داشتن فروشگاه آنلاین فروش بدون واسطه است که امکان این را به شما میدهد که محصولات خود را بدون نیاز به واسطه ها به دست مشتری برسانید. این امکان به شما اجازه ورود به رقابت قیمتی و افزایش فروش شما خواهد داد.
 • امکان ورود به بازار های دیگر :

  طراحی یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای به همراه سئو عالی به شما افزایش اعتبار و فروش خواهد داد. بنابراین درب های دیگری به روی شما در ورود به بازار های دیگر محصولات باز خواهد کرد.
  همچنین با طراحی فروشگاه اینترنتی چند زیانه شما میتوانید به ورود به بازارهای دیگر کشور چشم داشته باشید و محصولاتتان را با صادرات آنها جهانی کنید.
 • امکان فروش به تمام شهرها بدون نیاز به داشتن شعبه فیزیکی در آنها :

  فروشگاه اینترنتی یک شعبه آنلاین از فروشگاه شما است که بدون محدویت زمانی و مکانی میتواند بیش از آنچه شما انتظارش را دارید شما را شگفت زده کند. در حال حاضر مشتریان شما محدود به شهر یا استان خودتان است اما با راه اندازی فروشگاه آنلاین فروش شما محدود به شهر یا مکان خاصی نخواهد بود و مردم سراسر ایران به راحتی میتوانند محصولات شما راخریداری نمایند.

امکانات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در کاسپید

 • معرفی کامل محصولات، امکان درج چندین عکس برای محصول، امکان ایجاد اسلاید شو برای محصول، شرح محصول و بارکد برای محصولات.
 • امکان گذاشتن فایل های زیپ درایورها و pdf راهنمای محصولات و ...
 • امکان نظرسنجی توسط کاربران و امتیازدهی به محصولات و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و ایمیل به دوستان
 • امکان دسترسی های خاص به نمایندگان فروش
 • دسته بندی محصولات در دسته‌های مختلف و متنوع با توجه به نظر مدیریت سایت.
 • امکان نمایش زیرمحصولات، جستجو تخصصی محصولات و مقایسه کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی
 • امکان نمایش محصولات مرتبط برای ایجاد بازاریابی و فروش بیشتر
 • امکان درج فیلم نقد و معرفی محصولات، درج صوت قابل پخش با امکان دانلود و رندر.
 • ضافه کردن تمامی امکانات بر اساس نیاز و درخواست شما.

مزیت های کاری تیم کاسپید برای طراحی فروشگاه اینترنتی

کاسپید با طراحی سایت فروشگاهی به صورت کاملا اختصاصی این امکان را به شما می دهد تا طیف وسیعی از مخاطبان را با هر دانشی در دنیای وب که به فروشگاه اینترنتی شما وارد می شوند را به خریدار تبدیل نمایید. رعایت کلیه استاندارهای طراحی سایت ریسپاسنیو و اجرای صحیح و بدون نقص سایت در انواع گوشی های موبایل با تمامی امکاناتی که به راحتی در اختیار کاربر قرار می گیرد شانس خرید از فروشگاه شما را بسیار بالا خواهد برد.

کاسپید با هدف موفقیت صاحبان مشاغل و خدمات در دنیای تجارت الکترونیک، اقدام به طراحی سایت فروشگاهی نموده است.

یکی از اهداف اصلی شرکت طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل کاسپید در طراحی فروشگاه اینترنتی دستیابی به جایگاه مناسب در راهبری پروژه های تجارت الکترونیک و ترویج استفاده از این فناوری در سطح کشور می باشد. و همین رویکرد راهبردی ما را بر آن داشت تا با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی اختصاصی وب اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی بصورت کاملا اختصاصی و در کنار آن طراحی اپلیکیشن فروشگاهی نسخه اندروید و IOS بصورت کاملا نیتیو و سینک با دیتابیس سایت شما باشد را نماییم.

در دنیای امروز با توجه به سهولت در خرید آنلاین ، طراحی سایت فروشگاهی را می توان جایگزینی مناسب برای خرید حضوری دانست. از این رو طراحی فروشگاه اینترنتی را می توان از مهم ترین گام های موجود در جهت ارتقا یک کسب و کار دانست. فروشگاه آنلاین شما در حقیقت ویترین کسب و کار شما خواهد بود. شما می توانید از این ابزار قوی جهت تبدیل بازدید کنندگان و مشتریان بالقوه به مشتریان وفادار استفاده نمایید.

طراحی فروشگاه اینترنتی 2021

 

هزینه پیاده سازی و قیمت طراحی سایت فروشگاهی

پیش از تعیین قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی ، باید نوع سایت فروشگاهی و نوع فعالیت و گشتردگی و امکانات مورد نیاز آن مشخص شود.

در مرحله بعدی باید استانداردهای عمومی که جدایی از نوع فروشگاه اینترنتی است و در طراحی آن مهم است را در  نظر قرار دهیم. استاندارهایی مانند نوع رابط کاربری سایت فروشگاهی ، تجربه کاربری از سایت ، نمایش صحیح در دستگاه های مختلف از جمله موبایل و تبلت ، هماهنگی سایت فروشگاهی با مرورگرهای مختلف ، کدنویسی و برنامه نویسی از سمت سرور ، کدنویسی و برنامه نویسی سمت کاربر و... مواردی هستند که با توجه به زمان و انرژی که برای پیاده سازی  آنها صرف میشود در قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی تاثیر خواهند داشت.

نکته بعدی که در قیمت سایت فروشگاهی تاثیر گذار است و باید در نظر داشت این است که ؛ تعداد نفرات و تخصص هایی که در طراحی و پیاده سازی فروشگاه اینترنتی بکار گرفته میشوند نیز در قیمت نهایی سایت فروشگاهی تاثیرگذار است. احتمالا نمیتوان از یک تیم کوچک انتظار طراحی یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای با پشتیبانی کامل را داشت. لذا باید در نظر داشت که شرکت طراحی فروشگاه اینترنتی که پروژه را انجام میدهد چه تعداد نیرو با تخصص های متفاوت را برای راه اندازی و ساخت سایت فروشگاهی شما درگیر پروژه میکند.

درنتیجه

قیمت انواع طراحی سایت فروشگاهی براساس وسعت و نوع کاربری آن ها، متفاوت می باشد. با توجه به تنوع و گستردگی موجود در این زمینه، ارائه تعرفه ثابت را نمی توان اقدامی حرفه ای و منطقی دانست. اطمینان داشته باشید هزینه ای که از سمت شما پرداخت می شود، صرف مزایای رقابتی خواهد شد که در آینده نزدیک، سودآوری شما ر ا تضمین می نماید.

برای طراحی فروشگاه اینترنتی از کجا شروع کنیم؟

ابتدا جهت مشاهده نمونه کارهای فروشگاه اینترنتی طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت کاسپید وارد صفحه نمونه کارهای فروشگاه اینترنتی شده و آنها را مشاهده نمایید.

سپس جهت پاسخ به هرگونه سوال و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

پس از آن پروپوزال طراحی فروشگاه اینترنتی شما برای شما ارسال شده و مراحل تنظیم قرارداد و طراحی سایت شما استارت زده میشود.

 

طراحی انواع فروشگاه اینترنتی :

به طور کلی فروشگاه های اینترنتی، بر اساس دو فاکتور نوع کالا و ماهیت طرفین معامله به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند اما تمامی آنها در یک چیز مشترک هستند، و آن هم فروش است! همه فروشگاه های اینترنتی کار فروش انجام می دهند؛ ولی این فروش انواع مختلفی میتواند داشته باشد که در ادامه بیشتر به این موضوع و به توصیف انواع مدل فروشگاه اینترنتی قابل طراحی میپردازیم.

 • فروشگاه اینترنتی B2C :

  معروفترین و متداول ترین نوع فروشگاه آنلاین سایت های فروشگاهی B2C هستند. در این مدل فروشگاه های اینترنتی شرکت ها مستقیماً با مشتریان در ارتباط خواهند بود و خرید از طریق درگاه های بانکی و درگاه های پرداخت صورت میگیرد.
 • فروشگاه اینترنتی مارکت پلیس (market place):

  فروشگاه های چند فروشنده یا market place ها از جدیدترین و کامل ترین مدل های فروشگاه اینترنتی هستند که فروشندگان دیگر میتوانند در آن صفحه اختصاصی از محصولات خود را داشته باشند و به فروش برسانند.
 • فروشگاه اینترنتی B2B :

  این مدل فروشگاه آنلاین یکی از پرکاربردترین نوع سایت فروشگاهی در میان شرکت ها و کارخانجات است. در این مدل طرفین معاملات شرکت های و بنگاه های توزیعی هستند.
 • فروشگاه اینترنتی C2B :

  در این مدل فروشگاه اینترنتی مردم و اشخاص حقیقی محصول و فرآورده های تولیدی خود را به شرکت ها و بنگاه های حضوری ارائه میدهند و میفروشند.
 • فروشگاه اینترنتی C2C :

  در این مدل از فروشگاه و پلتفرم های اینترنتی فروشگاهی مردم و اشخاص حقیقی محصولات و فرآورده های خود را به یکدیگر ارائه میدهند و میفروشند. بزرگترین و معروفترین این نوع فروشگاه و پلتفرم های اینترنتی در ایران را میتوان سایت دیوار نامید.

مدل های فروشگاه و سایت های دیگری نیز وجود دارند از قبیل G2C ، G2G ، B2A و ... که همگی به نوعی با مردم و شرکت ها و دولت ها در ارتباط هستند.

شرکت کاسپید تمامی پروژه های طراحی سایت فروشگاهی و طراحی فروشگاه اینترنتی خود را به صورت کاملاً اختصاصی و حرفه ای ، با بروزترین و جدیدترین امکانات مورد نیاز برای ساخت سایت فروشگاه اینترنتی طراحی میکند. [ برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان میتوانید با شماره های 02126210480 و 02126214008 تماس بگیرید ]

طراحی فروشگاه اینترنتی

سوالات متداول طراحی فروشگاه اینترنتی :

 • برای مشاوره در رابطه طراحی فروشگاه اینترنتی با چه شماره ای تماس بگیرم؟

  جهت مشاوره و پرسش سوال های خود در رابطه با طراحی فروشگاه اینترنتی با شماره های ☎️ 02126210480 - 02126214008 ☎️ تماس بگیرید و تمام سوالات خود را بپرسید.

 • هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی و سایت فروشگاهی چقدر است؟

  هزینهطراحی فروشگاه اینترنتی با توجه به نوع فروشگاه و امکانات مورد نیاز و گستردگی آن مشخص میشود. شما میتوانید جهت استعلام قیمت تماس بگیرید ☎️ 02126210480 - 02126214008 ☎️

 • ساخت و طراحی فروشگاه اینترنتی چقدر طول میکشد؟

  طراحی و ساخت سایت های فروشگاهی و فروشگاه های اینترنتی معمولا بین 50 تا 70 روز کاری طول میکشد.

 • بعد از ساخت سایت فروشگاه اینترنتی، تا چه زمانی از من پشتیبانی میشود؟

  تیم طراحی سایت کاسپید بعد از طراحی کامل سایت ها و فروشگاه های اینترنتی تا یک سال پشتیبانی رایگان ارائه میدهد.

 • مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی و عقد قرارداد در کاسپید به چه شکل است؟

  برای طراحی سایت فروشگاهی در شرکت طراحی سایت کاسپید ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار میشود. این جلسه هم به صورت تلفنی و حضوری امکان‌پذیر است. بعد از جلسه مشاوره پروپوزال برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید پروپوزال عقد قرارداد انجام میشود.

 • آیا بهینه سازی و سئو سایت برای فروشگاه اینترنتی هم انجام میشود؟

  تمامی اصول سئو تکنیکال در طراحی سایت فروشگاهی اعمال میشود. اما در صورت نیاز به سئو تخصصی باید با تیم بهینه سازی سایت کاسپید هماهنگی های لازم انجام شود.

 • کدام یک برای طراحی فروشگاه اینترنتی مناسب تر است: وردپرس یا سایت اختصاصی؟

  با توجه به این که فروشگاه های اینترنتی حجم بالایی دارند و بعد از مدتی ورودی سایت شما بسیار بالا میرود و به دلیل امکانات زیاد سایت، توصیه ما به شما این است که از سایت های وردپرسی استفاده نکنید و قالب فروشگاهی خود را به صورت اختصاصی بنویسید تا در آینده و پیشرفت کسب و کارتان دچار مشکل نشوید.

برخی برند های طرف قرارداد با کاسپید
 • زعفران سحرخیززعفران سحرخیز
 • شرکت نیک کالاشرکت نیک کالا
 • صنایع غذایی مارینصنایع غذایی مارین
 • شرکت تهران داروشرکت تهران دارو
 • شرکت زرین غزال (بستنی دایتی)شرکت زرین غزال (بستنی دایتی)
 • شرکت پاکسانشرکت پاکسان
 • فدراسیون فوتبالفدراسیون فوتبال
 • بیمه رازیبیمه رازی
 • چیچکچیچک
 • بهریزانبهریزان
 • برنج آوازهبرنج آوازه
 • پخش قاسم ایرانپخش قاسم ایران
 • لینا نیکلینا نیک
 • عطر بیکعطر بیک
 • امرسانامرسان
 • صنایع غذایی هانیصنایع غذایی هانی
 • نوین زعفراننوین زعفران
 • صنایع غذایی شام شامصنایع غذایی شام شام
 • شرکت ایران گلابشرکت ایران گلاب
 • هتل مارینا پارک کیشهتل مارینا پارک کیش
 • شرکت ایرانکو (سونی)شرکت ایرانکو (سونی)
 • شرکت ساپکوشرکت ساپکو
 • چینی زرینچینی زرین
 • پمپ ایرانپمپ ایران
 • مارگارینمارگارین
 • صنایع غذایی ب.آصنایع غذایی ب.آ
 • جهان ترابر ماهانجهان ترابر ماهان
 • کیش ایرکیش ایر
 • خانه و آشپزخانهخانه و آشپزخانه
 • پارمیداپارمیدا