طراحی فروشگاه اینترنتی

ONLINE STORE

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی یک ضرورت برای توسعه کسب و کارها در راستای فروش بیشتر و تبلیغات گسترده تر است که باید به آن توجه ویژه شود. در طراحی فروشگاه اینترنتی امکان خرید آنلاین برای تمامی مشتریان محصولات شما بصورت 24 ساعته فراهم می گردد و این میتواند بزرگترین و مهمترین ویژگی برای توسعه کسب و کار و برندینگ باشد.

طی سال های اخیر و با توسعه زیر ساخت های اینترنت و پرداخت های اینترنتی و فراگیر شدن گوشی های هوشمند، آمارها ثابت کرده است کسب و کارهایی که اقدام به طراحی سایت فروشگاهی و راه اندازی فروش آنلاین کرده اند در توسعه کسب و کار خود و فروششان نسبت به دیگر رقبا در جایگاه بالاتری قرار گرفته اند. اگر فعالیت کسب و کار شما بر روی پلتفرم های دیگر مثل تلگرام، اینستاگرام، واتس اپ و ... است دیر یا زود مجبور به راه اندازی مجدد کار خود و صرف زمان و هزینه زیادی هستید. پس بهترین کار برای داشتن یک کسب و کار آنلاین و پایدار، طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی است.

قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی و حرفه ای

قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی

در تعیین قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی، باید نوع سایت فروشگاهی اعمم از B2C یا B2B و یا مارکت پلیس، نوع فعالیت و محصولات، روش های مختلف فروش و ارسال کالا، روش تخفیفات، سیستم های امتیاز دهی و امکانات پروفایل کاربری و دیگر امکانات مورد نیاز آن مشخص شود.

در مراحل بعدی طراحی سایت فروشگاهی باید بر اساس امکانات درنظر گرفته شده در کنار استانداردهای عمومی در طراحی سایت شامل طراحی رابط کاربری UI/UX فروشگاه اینترنتی، تجربه کاربری از سایت، نمایش صحیح در دستگاه های مختلف از جمله موبایل و تبلت (ریسپانسیو بودن سایت)، هماهنگی فروشگاه اینترنتی با مرورگرهای مختلف، کدنویسی و برنامه نویسی سمت سرور، کدنویسی و برنامه نویسی سمت کاربر و... مواردی هستند که با توجه به امکانات و گستردگی در قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی تاثیر خواهند داشت.

نکته بعدی که در قیمت سایت فروشگاهی تاثیر گذار است و باید در نظر داشت این است که کاسپید طراحی فروشگاه اینترنتی را بصورت کاملا اختصاصی و حرفه ای انجام می دهد و از هیچ پلتفرم آماده ای استفاده نمی کند و لذا تعداد نفرات و تخصص هایی که در طراحی و پیاده سازی فروشگاه اینترنتی بکار گرفته میشوند در قیمت نهایی سایت فروشگاهی تاثیرگذار است.

قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی

کاسپید در طراحی فروشگاه اینترنتی در بخش طراحی قالب گرافیکی تمامی صفحات را بصورت اختصاصی عمل کرده و همچنین برنامه نویسی سایت فروشگاهی را بصورت کاملا اختصاصی و حرفه ای به گونه ای که دارای بالاترین ضریب امنیت و سرعت باشد انجام می دهد.

درنتیجه

قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی براساس وسعت و نوع کاربری آن ها، متفاوت می باشد. با توجه به تنوع و گستردگی موجود در این زمینه، ارائه تعرفه ثابت را نمی توان اقدامی حرفه ای و منطقی دانست. اطمینان داشته باشید هزینه ای که از سمت شما پرداخت می شود، صرف مزایای رقابتی خواهد شد که در آینده نزدیک، سودآوری شما را تضمین می نماید.

کاسپید متخصص در طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت کاسپید در تهران، یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکتهای فعال در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت فروشگاهی بصورت کاملا اختصاصی و حرفه ای در سطح کشور می باشد.

کاسپید با بهره گیری از مهم‌ترین فاکتورهای جذب مشتری در طراحی سایت فروشگاهی و بر اساس آخرین قوانین سئو اقدام به آنالیز و طراحی این سایتها طبق جدیدترین متدهای بازاریابی و فروش اینترنتی مینماید که باعث می شود سایت فروشگاهی شما در موتورهای جستجو دارای بالاترین رتبه ها باشد.

از مهم ترین ویژگی های کاسپید در طراحی سایت فروشگاهی، اجرای آن بصورت کاملا اختصاصی و بر اساس نیاز و درخواست کارفرما است. ما به هیچ وجه از هیچ پکیج فروشگاه ساز آماده ای استفاده نمی کنیم و طراحی سایت را بصورت کاملا اختصاصی برنامه نویسی می کنیم بگونه ای که تمامی نیازهای شما با توجه به نوع محصول و مخاطبین شما سنجیده شده و تمامی الگوریتم های فروش، تخفیف و ارسال کالا پیاده سازی می گردد.

کاسپید با طراحی سایت فروشگاهی به صورت کاملا اختصاصی این امکان را به شما می دهد تا طیف وسیعی از مخاطبان با هر دانشی که در دنیای وب به فروشگاه اینترنتی شما وارد می شوند را به خریدار تبدیل نمایید. رعایت کلیه استاندارهای طراحی سایت ریسپاسنیو و اجرای صحیح و بدون نقص سایت در انواع گوشی های موبایل با تمامی امکاناتی که به راحتی در اختیار کاربر قرار می گیرد شانس خرید از فروشگاه اینترنتی شما را بسیار بالا خواهد برد.

کاسپید با هدف موفقیت صاحبان مشاغل و خدمات در دنیای تجارت الکترونیک، اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی و حرفه ای می نماید.

یکی از اهداف اصلی طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل کاسپید در طراحی فروشگاه اینترنتی دستیابی به جایگاه مناسب در راهبری پروژه های تجارت الکترونیک و ترویج استفاده از این فناوری در سطح کشور می باشد. همین رویکرد راهبردی ما را بر آن داشت تا با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی اختصاصی وب اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی بصورت کاملا اختصاصی و حرفه ای، در کنار آن طراحی اپلیکیشن فروشگاهی نسخه اندروید و IOS بصورت کاملا نیتیو و مرتبط با دیتابیس سایت شما باشد را نماییم.

در دنیای امروز با توجه به سهولت در خرید آنلاین ، طراحی سایت فروشگاهی را می توان جایگزینی مناسب برای خرید حضوری دانست. از این رو طراحی فروشگاه اینترنتی را می توان از مهم ترین گام های موجود در جهت ارتقا یک کسب و کار دانست. فروشگاه آنلاین شما در حقیقت ویترین کسب و کار شما خواهد بود. شما می توانید از این ابزار قوی جهت تبدیل بازدید کنندگان و مشتریان بالقوه به مشتریان وفادار استفاده نمایید.

ویژگی فروشگاه های طراحی شده توسط کاسپید

طراحی فروشگاه اینترنتی
 • ویژگی فروشگاه کاسپید آنالیز کسب و کار جهت طراحی سایت فروشگاهی آنالیز بر اساس نوع محصولات و مخاطبین در بازارهای هدف
 • ویژگی فروشگاه کاسپید طراحی قالب گرافیکی فروشگاه اینترنتی ارایه ساختار و چیدمان صفحه اصلی و کلیه صفحات داخلی
 • ویژگی فروشگاه کاسپید برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی .Net و بانک اطلاعات SQL Server برنامه نویسی سایت با زبان
 • ویژگی فروشگاه کاسپید تست فروشگاه اینترنتی پس از طراحی تست وب سایت و رفع باگ ها و خطاهای احتمالی
 • ویژگی فروشگاه کاسپید آموزش پنل مدیریت و استراتژی تولید محتوا نحوه کار با پنل سایت به مشتریان آموزش داده خواهد شد.
 • ویژگی فروشگاه کاسپید سئو فروشگاه اینترنتی پروسه سئو سایت مطابق با به روزترین اصول دنیا انجام می دهند

جزئیات اجرایی در طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی

جزئیات اجرایی در طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی

وجه تمایز اصلی طراحی سایت توسط کاسپید را می توان در روند اصولی و کاملا مبتنی بر نیازهای هر فرد یا شرکت متقاضی دانست. در واقع می توان گفت، کاسپید در این زمینه به جای استفاده از قالب های آماده نظیر وردپرس، جوملا، ووکامرس و ... که دارای امکانات ثابت و مشابه می باشند، با آنالیز دقیق نوع کسب و کار، درخواست ها و رقبای حاضر، نسبت به برنامه نویسی یک سایت با گرافیکی خاص و جذاب مبتنی بر نیازها و انتظارات شما اقدام می نماید.

انجام برنامه نویسی سایت با زبان C# .Net مبتنی بر API و بانک اطلاعات SQL Server 2019صورت می گیرد تا برای طراحی فروشگاه اینترنتی شما کاملا مطابق با نیازهای آنالیز شده با رعایت کلیه استانداردهای امنیتی و سئو انجام بگیرد.

ایجاد بخش های مولتی کتگوری، مولتی برند، فیلدهای پارامتریک و داینامیک برای محصولات، تعریف انواع مشخصات برای محصولات، تعریف انواع روش های ارسال، خرید و پرداخت که همگی مدیریت راحت سایت را برای کارفرما، در کنار بسیاری از امکانات و کاربری آسان را برای کاربر فراهم می آورد.

پیاده سازی بر اساس استانداردهای اینماد، اتصال به درگاه بانک شبکه شتاب و ارتباط با پنل SMS و ایمیل از دیگر خدمات کاسپید در طراحی سایت فروشگاهی می باشد.

در صورت نیاز اتصال بانک اطلاعات سایت به نرم افزارهای مالی و انبار فروشگاه شما از طریق وب سرویس (API) یا در نهایت فایل اکسل در هزینه و زمان شما بسیار صرفه اقتصادی خواهد داشت.

از دیگر ویژگی های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی اختصاصی توسط کاسپید، سهولت در کار با پنل مدیریت سایت می باشد. در واقع بعد از پیاده سازی کامل سایت مبتنی بر استانداردها و قوانین سئو در بهینه سازی سایت، نحوه کار با پنل مدیریت سایت توسط کارکنان این مجموعه به مشتریان آموزش داده می شود.

و در نهایت اگر تصمیم دارید از خدمات کاسپید جهت طراحی فروشگاه اینترنتی و بهینه سازی سایت استفاده کنید، می توانید از بابت رعایت کامل قوانین و استانداردهای سئو در برنامه نویسی سایت اطمینان خاطر داسته باشید. کارشناسان کاسپید این مهم را به بهترین نحو و مطابق با جدیدترین قوانین بروز شده گوگل انجام می دهند.

امکانات حرفه ای سایت های فروشگاهی

از مهم ترین ویژگی های کاسپید در طراحی سایت فروشگاهی ، اجرای آن بصورت کاملا اختصاصی و بر اساس نیاز و درخواست کارفرما می باشد. ما به هیچ وجه از هیچ پکیج فروشگاه ساز آماده ای استفاده نمی کنیم و طراحی سایت را بصورت کاملا اختصاصی طراحی و برنامه نویسی می کنیم بگونه ای که تمامی نیازهای شما با توجه به نوع محصول و مخاطبین شما سنجیده شده و تمامی الگوریتم های فروش، تخفیف و ارسال کالا پیاده سازی میشوند.

 • معرفی کامل محصولات

  امکان درج چندین عکس برای محصول، امکان ایجاد اسلاید شو برای محصول، شرح محصول و بارکد برای محصولات

 • امکان بارگذاری فایل

  امکان گذاشتن فایل های زیپ درایورها و pdf راهنمای محصولات و ...

 • امکان نظرسنجی

  نظرسنجی توسط کاربران و امتیازدهی به محصولات و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی و ایمیل به دوستان

 • اضافه کردن دسترسی

  امکان دسترسی های خاص به نمایندگان فروش

 • ایجاد دسته بندی

  دسته بندی محصولات در دسته‌های مختلف و متنوع با توجه به نظر مدیریت سایت.

 • امکان نمایش زیرمحصولات

  جستجو تخصصی محصولات و مقایسه کالاهای موجود در فروشگاه اینترنتی

 • نمایش محصولات

  امکان نمایش محصولات مرتبط برای ایجاد بازاریابی و فروش بیشتر

 • اضافه کردن فیلم

  امکان درج فیلم نقد و معرفی محصولات، درج صوت قابل پخش با امکان دانلود و رندر.

 • اضافه کردن داده

  اضافه کردن تمامی امکانات بر اساس نیاز و درخواست شما.

مزایای داشتن و طراحی فروشگاه اینترنتی

 • شناخته شدن برند فروشگاه شما

  شما با طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کار خود وارد پروسه برند سازی میشوید. بعد از طراحی فروشگاه اینترنتی خود میتوانید به راحتی و با سئو سایت و فروشگاه آنلاین خود و تبلیغات فراگیر در فضای وب و سوشیال مدیاها ، به برند سازی کسب و کارتان کمک کنید.
 • فروش 24 ساعته و بی وقفه

  با طراحی و ساخت یک فروشگاه اینترنتی خوب و کاربر پسند شما دیگر به حضور فیزیکی خود نخواهید داشت و شعبه اینترنتی فروشگاه شما به صورت 24 ساعته و شبانه روز و بدون وقفه به فروش محصولات شما خواهد پرداخت.
 • کاهش هزینه های جانبی از جمله هزینه مکان و استخدام نیروی خدماتی

  معمولاً فروشگاه های فیزیکی از بزرگ تا کوچک هزینه های جانبی بسیار زیادی را در طول سال متحمل میشوند. این هزینه ها شامل اجاره مکان فروشگاه ، هزینه مصرف آب و برق و ... ، هزینه استخدام نیروی فروشنده و خدماتی ، عوارضات شهری و ... و دیگر هزینه های جاری که در طول سال میبایست پرداخت کرد.
  راه حل جلوگیری از و کاهش این هزینه ها طراحی سایت فروشگاهی است. شما با داشتن یک سایت فروشگاهی دیگر نیازی به پرداخت هزینه های هنگفت جانبی نخواهید داشت و در بدترین حالت هزینه هایتان 50 درصد کاهش خواهد داشت.
 • فروش بی واسطه

  یکی از مزیت های خوب داشتن فروشگاه آنلاین فروش بدون واسطه است که امکان این را به شما میدهد که محصولات خود را بدون نیاز به واسطه ها به دست مشتری برسانید. این امکان به شما اجازه ورود به رقابت قیمتی و افزایش فروش شما خواهد داد.
 • امکان ورود به بازار های دیگر

  طراحی یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای به همراه سئو عالی به شما افزایش اعتبار و فروش خواهد داد. بنابراین درب های دیگری به روی شما در ورود به بازار های دیگر محصولات باز خواهد کرد.
  همچنین با طراحی فروشگاه اینترنتی چند زیانه شما میتوانید به ورود به بازارهای دیگر کشور چشم داشته باشید و محصولاتتان را با صادرات آنها جهانی کنید.
 • امکان فروش به تمام شهرها بدون نیاز به داشتن شعبه فیزیکی در آنها

  فروشگاه اینترنتی یک شعبه آنلاین از فروشگاه شما است که بدون محدویت زمانی و مکانی میتواند بیش از آنچه شما انتظارش را دارید شما را شگفت زده کند. در حال حاضر مشتریان شما محدود به شهر یا استان خودتان است اما با راه اندازی فروشگاه آنلاین فروش شما محدود به شهر یا مکان خاصی نخواهد بود و مردم سراسر ایران به راحتی میتوانند محصولات شما راخریداری نمایند

طراحی انواع فروشگاه های اینترنتی

به طور کلی فروشگاه های اینترنتی، بر اساس دو فاکتور نوع کالا و ماهیت طرفین معامله به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند اما تمامی آنها در یک چیز مشترک هستند، و آن هم فروش است! همه فروشگاه های اینترنتی کار فروش انجام می دهند؛ ولی این فروش انواع مختلفی میتواند داشته باشد که در ادامه بیشتر به این موضوع و به توصیف انواع مدل فروشگاه اینترنتی قابل طراحی میپردازیم.

 • B2C معروفترین و متداول ترین نوع فروشگاه آنلاین سایت های فروشگاهی B2C هستند. در این مدل فروشگاه های اینترنتی شرکت ها مستقیماً با مشتریان در ارتباط خواهند بود .

 • Market place فروشگاه های چند فروشنده یا market place ها از جدیدترین و کامل ترین مدل های فروشگاه اینترنتی هستند که فروشندگان دیگر میتوانند در آن صفحه اختصاصی از محصولات .

 • B2B این مدل فروشگاه آنلاین یکی از پر کاربردترین نوع سایت فروشگاهی در میان شرکت ها و کارخانجات است. در این مدل طرفین معاملات شرکت های و بنگاه های توزیعی هستند.

 • C2B در این مدل فروشگاه اینترنتی، مردم و اشخاص حقیقی محصولات و فرآورده های تولیدی خود را به شرکت ها و بنگاه های حضوری ارائه می دهند و می فروشند.

 • C2C در این مدل از فروشگاه و پلتفرم های اینترنتی فروشگاهی مردم و اشخاص حقیقی محصولات و فرآورده های خود را به یکدیگر ارائه میدهند و میفروشند. بزرگترین و معروفترین این نوع فروشگاه .

 • C2A اگر چه مدل تجارت الکترونیکی C2A هنوز خیلی به عرصه ی اجرا نرسید است. اما به دنبال رشد انواع B2C وB2A دولتها و سازمان های وابسته به آن امکان مبادلات الکترونیکی .

مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی

سوالات متداول

پاسخ سوال های شما در مورد طراحی فروشگاه اینترنتی در کاسپید

 • برای مشاوره در رابطه طراحی فروشگاه اینترنتی با چه شماره ای تماس بگیرم؟
  جهت مشاوره و پرسش سوال های خود در رابطه با طراحی فروشگاه اینترنتی با شماره های ☎️ 02122723209☎️ تماس بگیرید و تمام سوالات خود را بپرسید.
 • هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی و سایت فروشگاهی چقدر است؟
  هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی با توجه به نوع فروشگاه و امکانات مورد نیاز و گستردگی آن مشخص میشود. شما میتوانید جهت استعلام قیمت تماس بگیرید ☎️ 02122723209 ☎️
 • ساخت و طراحی فروشگاه اینترنتی چقدر طول میکشد؟
  طراحی و ساخت سایت های فروشگاهی و فروشگاه های اینترنتی معمولا بین 50 تا 70 روز کاری طول میکشد.
 • بعد از ساخت سایت فروشگاه اینترنتی، تا چه زمانی از من پشتیبانی میشود؟
  تیم طراحی سایت کاسپید بعد از طراحی کامل سایت ها و فروشگاه های اینترنتی تا یک سال پشتیبانی رایگان ارائه میدهد.
 • مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی و عقد قرارداد در کاسپید به چه شکل است؟
  برای طراحی سایت فروشگاهی در شرکت طراحی سایت کاسپید ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار میشود. این جلسه هم به صورت تلفنی و حضوری امکان‌پذیر است. بعد از جلسه مشاوره پروپوزال برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید پروپوزال عقد قرارداد انجام می شود.
 • آیا بهینه سازی و سئو سایت برای فروشگاه اینترنتی هم انجام میشود؟
  تمامی اصول سئو تکنیکال در طراحی سایت فروشگاهی اعمال میشود. اما در صورت نیاز به سئو تخصصی باید با تیم بهینه سازی سایت کاسپید هماهنگی های لازم انجام شود.
 • کدام یک برای طراحی فروشگاه اینترنتی مناسب تر است: وردپرس یا سایت اختصاصی؟
  با توجه به این که فروشگاه های اینترنتی حجم بالایی دارند و بعد از مدتی ورودی سایت شما بسیار بالا میرود و به دلیل امکانات زیاد سایت، توصیه ما به شما این است که از سایت های وردپرسی استفاده نکنید و قالب فروشگاهی خود را به صورت اختصاصی بنویسید تا در آینده و پیشرفت کسب و کارتان دچار مشکل نشوید.