درباره کاسپید

درباره کاسپید

شرکت طراحی سایت کاسپید فعالیت تخصصی خود را از سال 1378 در زمینه طراحی سایت در تهران و ایران بصورت حرفه ای آغاز نمود. به جرات می توانیم ادعا کنیم جزو اولین شرکتهای طراحی سایت ایران بودیم که به عنوان یک شرکت طراحی سایت تخصصی در تهران و ایران مشغول به فعالیت می باشیم.

کاسپید امروزه در حوزه های مختلف اعم از طراحی سایت، بهینه سازی سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی اپلیکیشن موبایل فعالیت می کند و در حال حاضر با بیش از 1000 شرکت معتبر داخلی و خارجی در حال همکاری و ارایه خدمات است.

 

سالها فعالیت تخصصی ما در این حوزه و حضور مستمر در همایش های بین المللی و ایجاد تیمی تخصصی، متعهد و کارآمد با انگیزه بالا و ایجاد سازمانی منسجم همگی دست به دست هم داده است که کاسپید در زمره معتبرترین شرکتهای طراحی وب سایت ایران قرار بگیرد. از نگاه کاسپید هر کارفرما فقط یک پروژه محسوب نمی گردد بلکه ما خود را همیشه همراه و مشاور کارفرما تا به نتیجه رسیدن پروژه متعهد می دانیم و هر پروژه را به عنوان یک چالش جدید تا به نتیجه مطلوب رسیدن می دانیم.

 

 

  • ۵۳۳ سایت شرکتی
  • ۱۳۴ فروشگاه اینترنتی
  • ۴۵ سئو موفق
  • ۲۲ اپلیکیشن
  • ۲۴ سال تجربه

 

 

کاسپید با برگزاری جلسات مشاوره از اولین تماس تا زمانی که طراحی صفحات وب به پایان می رسد و خدمات تکمیلی سایت تداوم می یابد به ارائه خدمات، مبتنی بر کیفیت و استاندارد که جزو سیاست گذاری های راهبردی این شرکت است، می پردازد.

بخشی از این سیاست گذاری ها شامل ایجاد سرویس هایی با ارزش افزوده برای مشتریان است که به اشکال مختلف انجام می شود. استفاده از تکنیک های روز در طراحی سایت، بهینه سازی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل، داشتن مدرک بین المللی گوگل، ارتباط با بانک های بین المللی جهت فروش Online، ثبت شرکت کاسپید در انگلستان و ایران، پشتیبانی و پاسخ گویی مداوم به مشتریان، تنها بخشی از وجوه تمایز این شرکت در قیاس با شرکت های دیگر است.

شرکت طراحی سایت کاسپید مفتخر است که در دفاتر ایران و انگلستان خود از همکاری نیروهای متخصص بهره مند شده و توانسته خود را در قالب یکی از تخصصی ترین شرکت های فعال در زمینه مهندسی وب در ایران قرار دهد. شرکت هایی که تمایل دارند در زمینه بهره مندی از قابلیت های دنیای مجازی و طراحی بهترین سایت اینترنتی، برتری خود را نسبت به رقبا اعمال نمایند، کاسپید را یگانه راه دست یابی به این هدف می دانند.

مهم ترین ویژگی های شرکت طراحی سایت کاسپید

مهم ترین ویژگی های شرکت طراحی سایت کاسپید

مهمترین ویژگی ای شرکت کاسپید را متمایز میکند انجام کاملا اختصاصی و حرفه ای بود آن است. این بدان معناست که تمامی طرح های طراحی شده در کاسپید به صورت یونیک و تک هستند.

طراحی گرافیکی اختصاصی

طراحی گرافیکی تمام صفحات سایت اولین مرحله از مراحل اجرایی طراحی سایت است. در این مرحله پس از بررسی سایتهای رقیب در ایران و سایتهای مشابه خارجی بررسی میشود تا امکانات و ویژگی های مخصوص مورد نیاز در حوزه فعالیت سایت مشخص شوند. و پس از آن به طراحی گرافیکی آن پرداخته میشود که این طرح مشابه هیچ وب سایتی در سراسر وب نخواهد بود و کاملا به صورتی اختصاصی و منحصربفرد میباشد.

طراحی و پیاده سازی FRONT END طراح گرافیکی

در مرحله بعدی ظاهر طرح گرافیکی با افزودن موشن ها و اکشن های جذاب گرافیکی در فضای وب پیاده سازی میشود. این مرحله با استفاده از کدنویسی با تکنولوژی های HTML , CSS , JS , JAVA SCRIPT, JQUERY انجام میشود.

برنامه نویسی اختصاصی BACKEND

در مرحله بعدی و پس از طراحی فرانت و ظاهر سایت ؛ برنامه نویسی سایت برای عملکرد صحیح آن انجام میشود. این مرحله با استفاده از تکنولوژی NET و به صورت کاملا اختصاصی برنامه نویسی میشود. از ویژگی های این میتوان به امکان پیاده سازی هر امکان دلخواهی به سایت و پنل مدیریت میتوان اشاره کرد.

1 سال آموزش و پشتیبانی رایگان

یکی دیگر از وجه تمایزات شرکت طراحی سایت کاسپید آموزش و پشتیبانی 1 ساله به صورت رایگان به تمامی مشتریان خود است.

میزبانی رایگان از سایت شما به مدت یک سال

شرکت کاسپید فضای میزبانی مورد نیاز (هاستینگ) سایتهای طراحی شده توسط خود را به صورت رایگان و به مدت یک سال در سرور های خود پذیرا است. لازم به ذکر است که کاسپید از قویترین سرورهای ایران برخوردار است که برج مخابراتی میلاد از آنها پشتیبانی میکند.

kaspid conference

همکاری با بزرگترین شرکت ها و ارگان های ایران و رضایت خاطر آنها نتیجه همین تجربه و فعالیت مستر و حرفه ای است که در این ۲۴ سال کمک کرده است تا شرکت طراحی کاسپید جزو برترین شرکت های طراحی وب و اپلیکیشن در ایران باشد.

برخی از نمونه کارهای شرکت

مشاهده تمامی نمونه کارها