طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت بیمارستان

طراحی سایت  بیمارستان می تواند به معرفی کامل امکانات، تجهیزات، نیروهای انسانی، و نوع خدماتی که در بیمارستان ها قابل ارائه هستند، بپردازد. با توجه به تغییر و تحولات صورت گرفته در عرصه فناوری، امروزه بسیاری از مردم جستجوی نیازهای خود را از طریق اینترنت انجام می دهند، که طراحی سایت بیمارستان های مختلف می تواند برای مراجعین کمک قابل توجهی باشد از اینرو اکثر شرکت های طراحی سایت تهران و شهرستان ها به طراحی سایت بیمارستان اقدام می نمایند.

بیمارستان ها از جمله مراکزی هستند که در طول شبانه روز مراجعات زیادی به آنها صورت می گیرد. بخش قابل توجهی از این مراجعات شامل کسانی است که برای نخستین بار به بیمارستان مراجعه می کنند و شناخت کافی نسبت به بخش های مختلف آن از قبیل واحدهای گوناگون، نوع خدمات ارائه شده، و نوع نوبت گیری (تلفنی، حضوری، و یا اینترنتی) ندارند.

عدم آگاهی از ساختار فیزیکی و حتی ساختار اداری مانند تعداد پزشکان و تخصص های گوناگون می تواند سردرگمی زیادی برای بیماران ایجاد نماید. اما طراحی سایت بیمارستان می تواند با ایجاد آگاهی در مراجعه کنندگان باعث شود تا هنگام مراجعه نسبت به وجود تخصص ها و یا بخش های خاص اطمینان بیشتری کسب نمایند.

در طراحی سایت بیمارستان که مزایای آن هم شامل بیمارستان و پرسنل آن و هم شامل بیماران و مراجعه کنندگان می شود، باید بخش های مختلفی تهیه گردد. به عنوان مثال، معرفی کامل بیمارستان در بخش "درباره ما" می تواند تصویر کلی از بیمارستان و اهداف و مأموریت های آن به مراجعه کنندگان ارائه نماید. اینکه بیمارستان در کدام حوزه تخصصی فعالیت می کند، مراجعات را هدفمند می سازد.

در طراحی سایت بیمارستان، نیاز است آنچه که تسهیل کننده مراجعات است و یا از مراجعات غیرضروری می کاهد، ارائه گردد. به عنوان مثال، فرم نوبت گیری برای پزشکان مختلف اعم از عمومی و تخصصی و همچنین ساعت تقریبی حضور بیمار یا مراجعه کنندگان می تواند مراجعات را هدفمند سازد. علاوه بر این، نوبت گیری جهت انجام آزمایش و امکان دریافت جواب آزمایش از طریق سامانه بیمارستان نیز از دیگر اقداماتی است که از مراجعات غیرضروری می کاهد.

بیمارستان ها با طراحی سایت خود می توانند، علاوه بر ارائه اطلاعات در حوزه های مختلفی با قرار دادن نقشه سه بعدی راهنمای بخش های مختلف، تصویر روشنی از امکان و بخش های گوناگون به مراجعه کنندگان ارائه نمایند، تا در هنگام مراجعه بتواند زودتر به بخش های مورد نظر دست یابند.

ایجاد لینک پاسخگویی به سئوالات مراجعه کنندگان (مانند از من بپرسید)، برنامه درمانگاه، مشاوره پزشکی، ایجاد لینک رسیدگی به شکایات، خدمات قابل ارائه بیمارستان، تماس های ضروری، بخش بیماران خارجی، راهنمای طبقات، جستجوی پزشکان، نوبت دهی آنلاین، بیمه های طرف قرارداد، خدمات آنلاین، بخش ها و خدمات، استخدام، تماس با ما، و راهنمای مراجعین از جمله مواردی هستند که با قرار دادن آنها در سایت بیمارستان می توان به طور نسبتاً کامل به نیازهای مختلفی که ممکن است مراجعه کنندگان به سایت داشته باشند، پاسخ داده شود.

طراحی سایت بیمارستان همچنین امکان انتشار اخبار بیمارستان، اخبار داخلی، اخبار حوزه سلامت، و دانستنی های سلامت را ایجاد می نماید و با این اقدام با احتمال بیشتری در نتیجه جستجو موتورهای مختلفی مانند گوگل، سافاری، یاهو و غیره مشاهده می شوند.

طراحی سایت برای این قبیل مراکز ضمن تسهیل انجام امور مربوط به مراجعه کنندگان، همچنین به بستری مناسب برای معرفی ظرفیت ها و امکانات آنها تبدیل می شود. به نظر می رسد که بیمارستان ها، در طراحی سایت خود با استفاده از امکانات چند زبانه بودن می توانند بر تعداد بیماران خود نیز بیافزایند و باعث افزایش درآمد از بخش بیماران خارجی شوند.

لازم به ذکر است، که برخوداری از خدمات پس از طراحی سایت نیز به اندازه طراحی آن اهمیت دارد. لذا استفاده از شرکت طراحی سایت با تجربه و متخصص در حوزه طراحی سایت می تواند به رعایت نکات فنی و به روز منجر شده و ضمن ارائه تصویری مناسب از برند هر بیمارستان باعث رضایت بیماران نیز گردد.

مشاوره طراحی سایت بیمارستان

سوالات متداول

پاسخ سوال های شما در مورد طراحی سایت در کاسپید

 • برای شروع طراحی سایت و مشاوره چه کار باید کرد؟
  برای دریافت مشاوره اولیه و تعیین وقت ملاقات حضوری با شماره های 02122723209 تماس بگیرید.
 • هزینه طراحی وب سایت در کاسپید چقدر است؟
  هزینه طراحی برای سایت های مختلف ، متفاوت میباشد و به عوامل بسیاری بستگی دارد. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 02122723209
 • آیا سایتی که طراحی می شود قابلیت تغییر و ارتقا دارد؟
  بله تمامی سایت هایی که در شرکت طراحی سایت تهران کاسپید طراحی میشوند به صورت داینامیک میباشند و قابلیت تغییر در هر زمانی را دارند.
 • آیا کاسپید از سایت من میزبانی می کند؟
  بله شرکت طراحی سایت کاسپید با در دست داشتن سرور قدرتمند، قادر است که تمامی خدمات میزبانی را به شما عزیزان ارائه دهد.
 • طراحی سایت من چقدر زمان نیاز دارد و چند روز طول می کشد؟
  طراحی وبسایت برای پروژه های مختلف در بازه های زمانی متفاوتی انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
 • بعد از اتمام طراحی آیا خودم میتوانم محصول و یا مطلب به سایت اضافه کنم؟
  بله. تمامی سایت های طراحی شده دارای پنل ساده و کاربردی جهت ویرایش اطلاعات سایت هستند که در اختیار شما قرار داده شده و آموزش های لازم به شما داده می شود.
 • مراحل طراحی وب سایت و عقد قرارداد در کاسپید به چه شکل است؟
  برای طراحی وب سایت در شرکت کاسپید ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار میشود. این جلسه هم به صورت تلفنی و حضوری امکانپذیر است. بعد از جلسه مشاوره پروپوزال برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید پروپوزال عقد قرارداد انجام میشود.
 • پس از طراحی سایت در صورت مشکل چه کار بکنم؟
  پس از اتمام طراحی و تحویل سایت ، شرکت کاسپید به مدت 1 سال پشتیبانی رایگان برای سایت ها را انجام می دهد.