طراحی سایت تبریز

طراحی سایت تبریز

کاسپید علاوه بر طراحی سایت تهران خدمات طراحی سایت تبریز را با توجه به استقرار بسیاری از شرکتهای صنعتی و تولیدی در تبریز و همچنین با توجه به اینکه بسیاری از شرکت های بازرگانی در تبریز می باشد و این شهر شاهراه ارتباطی غرب کشور است همواره جایگاه ویژه ای را در ایران داشته را ارایه می دهد. لذا کاسپید این آمادگی را دارد تا طراحی سایت تبریز و بهینه سازی سایت را در کنار دیگر خدمات خود به همراه ارائه مشاوره های رایگان، خدمات بازاریابی اینترنتی و طراحی اپلیکیشن موبایل را به شرکتهای مستقر در تبریز ارائه نماید.

با توجه به موقعیت برتر تبریز در غرب کشور و توسعه و رشدی که این شهر داشته است لذا بسیاری از صنایع و شرکت های مهم ایران که در این منطقه مستقر می باشند نیاز به راه اندازی وب سایت و ورود به بازاریابی اینترنتی خواهند داشت. لازم به توضیح است بسیاری از کسب و کارهای آنلاین و همچنین استارت آپ های شرق کشور در شهر تبریز مستقر می باشند بنابراین ما بر آن شدیم تا حوزه خدمات خود را در شهر تبریز توسعه و گسترش دهیم و در همین راستا شرکت طراحی سایت کاسپید با ارایه بهترین و مطمئن ترین خدمات طراحی و پشتیبانی سایت همواره در کنار کسب و کارهای آنلاین شما در شهر تبریز خواهد بود و به شما این اطمینان را می دهیم تا در صورت همکاری با کاسپید در میان تمامی رقبایتان پیشرو در حوزه وب سایت باشید.

تیم تخصصی کاسپید در امور بازاریابی اینترنتی آمادگی این را دارد تا علاوه بر طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی و همچنین طراحی اپلیکیشن موبایل مناسب ترین کمپینهای تبلیغاتی و مشاوره های لازم در این خصوص را در اختیار مشتریان خود در شهر تبریز قرار دهد تا با کمترین هزینه بیشترین نتیجه را در بازار هدف خود داشته باشید.

مشاوره طراحی سایت تبریز

سوالات متداول

پاسخ سوال های شما در مورد طراحی سایت در کاسپید

 • برای شروع طراحی سایت و مشاوره چه کار باید کرد؟
  برای دریافت مشاوره اولیه و تعیین وقت ملاقات حضوری با شماره های 02122723209 تماس بگیرید.
 • هزینه طراحی وب سایت در کاسپید چقدر است؟
  هزینه طراحی برای سایت های مختلف ، متفاوت میباشد و به عوامل بسیاری بستگی دارد. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 02122723209
 • آیا سایتی که طراحی می شود قابلیت تغییر و ارتقا دارد؟
  بله تمامی سایت هایی که در شرکت طراحی سایت تهران کاسپید طراحی میشوند به صورت داینامیک میباشند و قابلیت تغییر در هر زمانی را دارند.
 • آیا کاسپید از سایت من میزبانی می کند؟
  بله شرکت طراحی سایت کاسپید با در دست داشتن سرور قدرتمند، قادر است که تمامی خدمات میزبانی را به شما عزیزان ارائه دهد.
 • طراحی سایت من چقدر زمان نیاز دارد و چند روز طول می کشد؟
  طراحی وبسایت برای پروژه های مختلف در بازه های زمانی متفاوتی انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
 • بعد از اتمام طراحی آیا خودم میتوانم محصول و یا مطلب به سایت اضافه کنم؟
  بله. تمامی سایت های طراحی شده دارای پنل ساده و کاربردی جهت ویرایش اطلاعات سایت هستند که در اختیار شما قرار داده شده و آموزش های لازم به شما داده می شود.
 • مراحل طراحی وب سایت و عقد قرارداد در کاسپید به چه شکل است؟
  برای طراحی وب سایت در شرکت کاسپید ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار میشود. این جلسه هم به صورت تلفنی و حضوری امکانپذیر است. بعد از جلسه مشاوره پروپوزال برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید پروپوزال عقد قرارداد انجام میشود.
 • پس از طراحی سایت در صورت مشکل چه کار بکنم؟
  پس از اتمام طراحی و تحویل سایت ، شرکت کاسپید به مدت 1 سال پشتیبانی رایگان برای سایت ها را انجام می دهد.