تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل سیستمی است که توسط گوگل ساخته شده است تا به شما کمک کند محصولات یا خدمات خود را در موتور جستجوی گوگل و سایت های مرتبط بازاریابی کنید. در این روش از تبلیغات (Google AdWords) ، متن آگهی برای نتایج جستجوی کلمات مرتبط با آگهی و کلمات تعیین شده برای تبلیغ ، در رتبه های ابتدایی نتایج گوگل ظاهر می شود. این سیستم پرداخت به ازای هر کلیک (PPC یا pay per click) است. این بدان معناست که شما می توانید با سرمایه گذاری و خرید یک سری عبارات موقعیت آگهی خود را تعیین کنید و فقط زمانی که کاربر روی تبلیغ شما کلیک می کند هزینه آن را پرداخت می کنید.

با توجه به اینکه تحقیقات نشان داده است 87٪ از کاربران به هدف خود در صفحه اول نتایج جستجو میرسند و صفحات بعدی را بررسی نمی کنند ، تبلیغات گوگل یکی از سریع ترین و موثر ترین روش های تبلیغات برای فروش محصولات و ارائه خدمات از طریق موتورهای جستجو است. با استفاده از تبلیغات گوگل سایت شما در کمتر از 15 دقیقه در رتبه 1 گوگل قرار گیرد.

شرکت طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ کاسپید از اولین شرکت های در حال فعالیت ایران در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت و همچنین تبلیغات در گوگل با مدرک رسمی googleAdwords بوده و با بیش از 23 سال فعالیت و سابقه در این زمینه میتواند شما را در برگزاری هدفمند و سود ده کمپین های تبلیغات ادوردزتان را با کمترین قیمت نرخ کلیک و بیشترین بازدهی طراحی و پیاده سازی کند.

تبلیغات در گوگل توسط گوگل ادوردز یکی از بهترین روش های تبلیغات برای فروش است که در صورت برگزاری صحیح و اصولی آن سایت را به درآمد میرساند. در ادامه به توضیحات بیشتر و عمیق تر تبلیغات گوگل خواهیم پرداخت تا با مزایا و معایب آن آشنا شوید.

گوگل ادز یا گوگل ادوردز (google AdWords) چیست؟

تبلیغات گوگل مهمترین و عمده ترین راه و کانال درآمد شرکت گوگل است. شاید باورش برای شما سخت باشد اما ، مهمترین دارایی گوگل صفحه SERP(Search Engine Result Page) ( صفحه نمایش نتایج جستجو شده ) است. چرا که مهمترین و بیشترین منبع درآمدی گوگل از آن است!

گفته میشود درآمد شرکت گوگل در سال گذشته (2020) از گوگل ادوردز معادل با بیش از 182 میلیارد دلار بوده است که این رقم رکوردی بر سالهای گذشته این غول اطلاعاتی در جهان میباشد. در ادامه به چیستی و کاربرد تبلیغات در گوگل یا همان گوگل ادوردز خواهیم پرداخت.

حتماً تا به حال در اینترنت (گوگل) به جستجوی سوال و یا دانلود و یا ... کرده اید و در صفحه نتایج گوگل (serp) با تصویری مشابه تصویر زیر مواجه شده اید.

 

در تصویر بالا در کنار برخی از نتایج آیکن (آگهی - ad) مشاهده میشود. این آیکن نشان گر تبلیغات گوگل برای سایت های مورد نظر و برای کلمه سرچ شده است.

تبلیغات گوگل یا گوگل ادز امکانی فراتر از نتایج ارگانیک است ، و به زبان ساده به معنای " کلمات پولی یا کلمات تبلیغی " میباشد که با پرداخت هزینه مشخص برای مقدار کلیک مشخص از سمت کاربران پرداخت میشود تا در اولین نتیجه جستجوی کلمات هدف ، سایت مورد نظر نمایش داده شود.

افراد و کاربران برای جستجو در گوگل از کلمات استفاده میکنند. برای مثال اگر کسی برای یافتن یک شرکت طراحی سایت اقدام به جستجو کند شاید به سرچ کردن کلمه " طراحی سایت " یا " شرکت طراحی سایت " بکند. پس در اصل در این کلمات هستند که جستجو میشوند و گوگل نام این سرویس خود را از همین رو AdWords (به معنای advertise words) (کلمات تبلیغی) نام گذاری کرده است.

تاکنون پر بازدیدترین وب سایت ها برای تبلیغات آنلاین و جستجوی بنیانی هزینه پرداخت کرده اند. عمده بازدیدکنندگان از طریق موتور جستجو به وب سایت شما دسترسی پیدا می کنند. آنها یک عبارت یا سوال - شناخته شده به عنوان کلمه کلیدی- را تایپ می کنند و سایت شما را از نتایج نمایش داده شده توسط گوگل انتخاب می کنند. ترافیک پولی نیز دقیقا از شیوه مشابه سرچشمه می گیرد، فقط به جای کلیک کردن بر روی یکی از 10 لینک اساسی ( معمولا ) صفحه اول نتایج، بر روی یکی از سایت های تبلیغ شده پولی در بالا یا سمت راست صفحه نتایج کلیک کرده و به یک صفحه فرود می رسند.

در صفحه نتایج جستجو گوگل ، نتایج نمایش داده شده به دو دسته تقسیم میشوند که به نتایج ارگانیک و تبلیغات گوگل نامیده میشوند که نتایج ارگانیک به نتایج رایگان و بر اساس سئو نمایش داده شده و نتایج تبلیغات گوگل بر اساس سفارش سایت ها و پرداخت هزینه برای آن صورت و نمایش داده میشود. اما این دو تفاوت ها و مزایایی دارند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

 

به کارگیری این رویکرد مزایا و معایبی نسبت به سئو دارد :

مزایا

 • تبلیغات گوگل (گوگل ادوردز) میتواند یک افزایش فوری در ترافیک جستجو را به شما بدهد و آن را به یک تاکتیک مفید برای کسب و کار جدید و معرفی محصول تبدیل کند.
 • ادوردز وقوع جستجو برای کلمات کلیدی انتخاب شده شما را ضمانت می کند، اگرچه هزینه و موقعیت آن به کیفیت آگهی شما بستگی دارد.
 • گوگل ادوردز به شما اجازه می دهد تا به سرعت به روند تغییر بازار پاسخ دهید.
 • گوگل ادوردز انعطاف پذیری فوق العاده ای به شما می دهد برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی متفاوت در یک رقابت یکسان و محدود کردن جستجوی های خود برای کلمات کلیدی منفی.

 

معایب

 • به ازای هر کلیک بر روی لینک ادوردز باید هزینه ای پرداخت شود. بهینه سازی هزینه به ازای هر کلیک و کلیک از طریق نرخ نیازمند مدیریت رقابت دقیقی است که این خود کاریست بسیار فشرده.
 • با گوگل ادوردز نیازی نیست شما محتوا، مقالات و یا پلتفرم های شبکه های اجتماعی خود را بهینه کنید. کسب و کارهایی بر تکنیک "پرداخت به ازای هر کلیک (تبلیغات کلیکی)" تکیه می کنند تا از کاربرد سایر متدها ممانعت کنند، اغلب نیازی به تغییر وب سایت خود نمی بینند تا برای آنها هزینه ایجاد نشود.
 • هر آگهی نیاز به یک صفحه فرود سفارشی برای دست یافتن به بهترین نتیجه دارد و این امر مستلزم یک به روز رسانی مستمر از وب سایت شماست.
 • بعضی از کاربران از کلیک کردن بر روی لینک های گوگل صرف نظر کرده و مستقیما به نتیجه اصلی می روند.

 

بهینه سازی موتور جستجو (سئو)

بهینه سازی سایت یا همان سئو سایت یکی از بهترین و ارزانترین روش های دیجبتال مارکتینگ است. در این روش ، شما با بهینه سازی صفحات سایت خود برای گوگل و یا دیگر موتورهای جستجو سایت خود را در معرض دید هدفمندترین مشتریان و کاربران قرار میگیرید.

بهینه سازی موتور جستجو و سئو سایت شکلی از تبلیغات نیست، بلکه به معنای بهینه کردن وب سایت و محتوای سایت شما برای آنکه گوگل به آن توجه کرده و برای عبارت و کلمات کلیدی مهم صفحه مورد نظرتان به شما رتبه بدهد. رتبه بندی گوگل یک مقدار مطلق نیست.

شما برای کلمات کلیدی مختلف رتبه متفاوتی میگیرید و این رتبه با توجه به عملکرد شما و رقبایتان بارها تغییر خواهد کرد. هیچکس در خارج از گوگل نمی داند الگوریتم گوگل دقیقا چگونه کار می کند بنابراین بعضی از سئو ها موقتی هستند. با این حال ، عوامل بسیاری وجود دارد که کارشناسان بازاریابی معتقدند در تعیین چگونگی رتبه بندی گوگل نفوذ دارند.

 

به کارگیری این رویکرد مزایا و معایبی نسبت به تبلیغات گوگل دارد :

مزایا

 • تاکتیک های سئو می تواند برای کلمات کلیدی مهم و بسیار گسترده در رتبه های جستجوی بالای گوگل نتیجه بخش باشد که این باعث تولید میزان قابل توجهی از ترافیک سایت می شود.
 • هر کلیک انجام شده بر اثر ترافیک طبیعی هیچ هزینه ای ندارد.
 • شما لازم نیست هر کلمه کلیدی را برای سئو معین کنید. گوگل به طور خودکار برای کلمه های کلیدی ترافیک بالا در محتوای سایت شما هدف گذاری می کند.
 • یک استراتژی سئو به شما اجازه می دهد تا کیفیت لینک هایی که از منابع خارجی به کسب و کار شما وارد می شوند بهینه کنید.

 

معایب

 • سئو یک استراتژی بلند مدت است. این می تواند پیش از آن که نتیجه را مشاهده کنید، ماه ها تلاش مداوم نیاز داشته باشد.
 • رتبه بندی جستجوی طبیعی، نسبت به تغییرات ناگهانی با توجه به عملکرد رقبا و یا به روز رسانی الگوریتم جستجوی گوگل که می تواند چندین بار در طول یک سال رخ بدهد آسیب پذیر است. ما ممکن است رتبه خود را از دست بدهیم اگر گوگل تصمیم بگیرد که محتوای رقیب شما از محتوای شما به کلمه کلیدی مرتبط تر است. همچنین این موضوع نیز غیر معمول نیست که پس از به روز رسانی قابل ملاحظه الگوریتم، چندین جایگاه را از دست بدهید و یا از صفحه اول سقوط کنید.
 • از آنجایی که گوگل درباره ضوابط جستجوی خود بسیار پنهان کار و مرموز است، سئو همیشه با درجاتی از حدس و گمان درگیر است.
 • استراتژی سئو نیاز به توجه مداوم دارد، یک دوره عدم فعالیت همانند آن است که سقوط رتبه خود را ببینید.
 • گوگل ادوردز، پرداخت برای هر کلیک در طول تبلیغات
 • گوگل ادوردز یا در معنای فارسی آن تبلیغات گوگل ، یک سیستم تبلیغاتی ارائه شده توسط گوگل است که به کاربران اجازه می دهد برای کلمات کلیدی و عبارات خاص در نتیجه جستجوی خود رتبه خریداری بکنند.
 • با راه اندازی یک حساب ادوردز ، شما می توانید کلمات کلیدی پیشنهاد بدهید، که با توجه به میزان محبوبیت و ارتباطشان به ازای هر کلیک هزینه متفاوتی دارند. شما می توانید با نظارت بر کیفیت صفحات فرود و محتوای آگهیتان ، بودجه خود را کنترل کنید و هزینه های رقابت را پایین بیاورید.
 • گوگل ادوردز سریع، کارآمد و مقرون به صرفه است اگر به درستی مدیریت شود. بسیاری از کسب و کارها آن را به سئو ترجیح می دهند تا به نتایج سریعتر و قابل پیش بینی تری دست پیدا کنند.

 

استفاده از هر دو روش بازاریابی تبلیغات گوگل و سئو

گوگل ادوردز و سئو سایت استراتژی های در رقابت با هم نیستند اما دو روش با مشکل یکسان هستند. شما می خواهید مستقیما بازدیدکنندگان با کیفیت بالا را به سایت خود روانه کنید : هردو روش سئو و تبلیغات کلیکی از مسیری متفاوت به شما این امکان را می دهند. همانطور که دیدیم نقاط قوت و ضعفی برای هر دو شیوه وجود دارد اما زمانی که با هم به کار گرفته شوند شما مزایای هردو را تقویت می کنید.

ما در شرکت طراحی سایت کاسپید همراه شما هستیم تا در رابطه با تبلیغات گوگل راهنمای شما باشیم. گرچه پیشنهاد ما برای برنامه های بلند مدت حتماً بهینه سازی و سئو سایت است اما در عین حال تبلیغات گوگل مزایای خود را نیز دارد که قابل چشم پوشی نیست.

 

در تعریف تبلیغات گوگل باید گفت، نوعی پلتفرم تبلیغاتی گوگل است، که به طیف وسیعی از صاحبان کسب و کار ها، امکان تبلیغ پلتفرم آنلاین یا کسب و کار آنلاین خود را در پر مخاطب ترین سایت ها، اپلیکیشن ها و ویدئو ها می دهد. هم چنین، به کسب و کار ها و کاربرانی که به دنبال گرفتن خدمات یا پیدا کردن کسب و کار خاصی هستند، کمک می کند تا به نتیجه دلخواه برسند. استفاده از تبلیغات گوگل، بهترین و سریع ترین راهکار برای رشد و پیشرفت در کسب و کار، و هم چنین به دست آوردن رتبه بالا در نتایج سرچ گوگل است.

تبلیغات گوگل مهمترین و عمده ترین راه و کانال درآمد شرکت گوگل است. شاید باورش برای شما سخت باشد اما ، مهمترین دارایی گوگل صفحه SERP(Search Engine Result Page) ( صفحه نمایش نتایج جستجو شده ) است. چرا که مهمترین و بیشترین منبع درآمدی گوگل از آن است!

 

گفته میشود درآمد شرکت گوگل در سال گذشته (2020) از گوگل ادوردز معادل با بیش از 182 میلیارد دلار بوده است که این رقم رکوردی بر سالهای گذشته این غول اطلاعاتی در جهان میباشد. در ادامه به چیستی و کاربرد تبلیغات در گوگل یا همان گوگل ادوردز خواهیم پرداخت.

 

حتماً تا به حال در اینترنت (گوگل) به جستجوی سوال و یا دانلود و یا ... کرده اید و در صفحه نتایج گوگل (serp) با تصویری مشابه تصویر زیر مواجه شده اید.

 

 

 

در تصویر بالا در کنار برخی از نتایج آیکن (آگهی - ad) مشاهده میشود. این آیکن نشان گر تبلیغات گوگل برای سایت های مورد نظر و برای کلمه سرچ شده است.

 

تبلیغات گوگل یا گوگل ادز امکانی فراتر از نتایج ارگانیک است ، و به زبان ساده به معنای " کلمات پولی یا کلمات تبلیغی " میباشد که با پرداخت هزینه مشخص برای مقدار کلیک مشخص از سمت کاربران پرداخت میشود تا در اولین نتیجه جستجوی کلمات هدف ، سایت مورد نظر نمایش داده شود.

انواع تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل، انواع مختلفی دارد، که افراد با توجه به نیاز مخاطبان خود، یکی از آن ها را انتخاب می کنند. در ادامه، به بررسی انواع تبلیغات گوگل می پردازیم.

تبلیغات در صفحه نتایج جستجوی گوگل

این نوع از تبلیغات گوگل، شامل محتوای متنی بوده که به هنگام جستجوی عبارت در صفحه های نتایج موتور جستجوی گوگل، قابل مشاهده است. این تبلیغات، بسته به عوامل مختلفی مانند بودجه مشخص شده، می توانند در بالا یا پایین صفحه نتایج قرار بگیرند.

کمپین تبلیغات اپلیکیشن

با استفاده از تبلیغات اپلیکیشن در صفحه گوگل، امکان دیده شدن اپلیکیشن خود را در بستر های بزرگ تری مانند یوتیوب، سرچ، فیس بوک، توییتر و غیره فراهم کرده و از این طریق، تعداد کاربران آن را افزایش دهید. در کمپین تبلیغات اپلیکیشن، نیازی به ساخت تبلیغ نبوده و آگهی های شما به صورت خودکار، طراحی و ساخته خواهند شد. برای این کار فقط کافیست، اطلاعات مورد نیاز در رابطه با اپلیکیشن خود را، در اختیار گوگل بگذارید.

تبلیغات بنری گوگل

با به کار گیری این روش، امکان نمایش تبلیغات تصویری را برای مخاطبان علاقه مند به محصولات خود، یا حتی کسانی که به دنبال خرید محصولات تولیدی شما نیستند، فراهم کنید. به این ترتیب، مخاطبان نیز از برند، محصولات و یا خدمات شما آگاهی پیدا می کنند.

تبلیغات ویدئویی گوگل

در روش تبلیغات ویدئویی گوگل، امکان تماشای مخاطبان خود را در یوتیوب وجود دارد و به این وسیله، می توانید با بیش از 2 میلیارد کاربر در سراسر جهان، ارتباط برقرارکنید. نمایش تبلیغات ویدئویی می تواند قبل، بعد یا در حین نمایش ویدئو های یوتیوب، انجام شود. علاوه بر این، می توان، نمایش تبلیغات را در نتایج جستجوی یوتیوب نیز انجام داد.

تبلیغات فروشگاهی

با استفاده از روش تبلیغات فروشگاهی در گوگل، می توان محصولات را درقسمت نتایج جستجوی گوگل به نمایش گذاشت. تبلیغات فروشگاهی بر خلاف تبلیغات متنی، شامل تصویری از محصول به همراه عنوان محصول، قیمت و نام فروشگاه است.

مزایای تبلیغات گوگل

به طور کلی، تبلیغات در گوگل، دارای ویژگی ها و مزایای فراوانی برای صاحبان کسب و کار ها یا خدمات است. در ادامه، به برخی از مزایای تبلیغات گوگل، اشاره خواهیم کرد.

افزایش آگاهی برند

آگاهی از برند، به میزان آگاهی مخاطبان از برند کسب و کار گفته می شود. برند های مختلف، با تبلیغات در گوگل، به معرفی محصولات خود پرداخته و به این صورت، موجب افزایش آگاهی برند کسب و کار خود می شوند. صاحبان کسب و کار، با استفاده از روش ها و استراتژی هایی که در تبلیغات گوگل  به کار برده می شود، نهایتا به موفقیت در کسب و کار خود خواهند رسید. دو عامل تبلیغات نمایشی و تبلیغات متنی، در رسیدن به این هدف، بسیار کمک کننده خواهند بود.

دیده شدن در صفحه اول گوگل

به منظور افزایش ترافیک در وب سایت، دیده شدن در صفحه اول گوگل، تاثیر و بازدهی بیشتر و بالا تری نسبت به سایر روش ها دارد. به دلیل اهمیت این موضوع برای صاحبان کسب و کار ها، رقابت در آن، به شدت بالا است. با استفاده از تبلیغات گوگل، می توان رتبه بالاتری در صفحه های نتایج گوگل کسب کرد. به عبارت دیگر، زمانی که تبلیغات شما در گوگل تایید شود، در صورت دارا بودن امتیاز کیفی تبلیغ، در صفحه اول گوگل، قرار خواهید گرفت.

رنک بالا تر نسبت به تبلیغات سایر رقبا

با تبلیغات گوگل، رنک بالا تری نسبت به رقبای دیگر، برایتان فراهم می شود. برای رسیدن به این نتیجه، لازم است از کمپین تبلیغاتی با کیفیت استفاده کرده و در انتخاب کلمات کلیدی دقت داشته باشید. امکان استفاده از تبلیغات گوگل برای همه رقبا وجود دارد و شما، در صورت داشتن برنامه ریزی دقیق، می توانید از آن ها، پیشی بگیرید. بهتر است، عملکرد رقبا را در تبلیغات گوگل رصد کرده، و از تجربیات آن ها استفاده کنید.

افزایش نرخ تبدیل

بهتر است بدانید که، همه بازدید کنندگان وب سایت یا وبلاگ، مشتری نیستند و ممکن است برخی، رقبای شما بوده یا قصد خرید نداشته باشند. از دیگر مزیت های بارز تبلیغ در گوگل، تغییر دادن تنظیمات به گونه ای است که، تبلیغات ارائه شده، فقط به خریداران واقعی نشان داده شود. مواردی مانند جنسیت، موقعیت جغرافیایی، زبان و غیره موجب می شوند، مخاطبان به صورت دقیق تری مشخص شده و در نتیجه نرخ تبدیل بیشتری داشته باشید.

امکان زمان بندی تبلیغات

از موارد دیگر مزیت های تبلیغات گوگل، امکان زمان بندی تبلیغات است. به این صورت که، شما بتوانید ساعت یا تاریخ انتشار تبلیغ خود را معین کنید. بهترین کار برای هدف گذاری دقیق تر این است که، اطلاعات بازدید های روزانه و هفتگی را بعد از گذشت 3 یا 6 ماه، با یکدیگر مقایسه کنید. با انجام این کار، علاوه بر مشخص شدن هزینه های هدر رفته، به بهینه سازی تبلیغات خود نیز کمک خواهید کرد.

تحت تاثیر قرار دادن رقبا برای فروش

در دنیای اینترنت، دسترسی به سایت ها و اطلاعات مختلف در مورد یک محصول یا خدمات، بسیار آسان بوده و مشتری، فقط با زدن چند کلیک، می تواند سایت رقبا را بررسی و قیمت ها را مقایسه کرده و در آخر، خرید خود را انجام دهد. بهتر است، با انجام تبلیغات در گوگل، خود را در معرض دید او قرار داده تا به این وسیله، مشتریان بالقوه را جذب نمایید.

تبلیغات گوگل برای چه کسب و کار هایی مناسب است؟

به طور کلی، تبلیغات گوگل، برای کسب و کار هایی که محصولات یا خدمات آن ها، مرتبط با کلمات کلیدی بوده یا نیاز به ترافیک وب سایت بالا دارند، مناسب می باشد. در این جا، به برخی از کسب و کار های مناسب برای تبلیغات گوگل، اشاره می کنیم.

•             فروشگاه های آنلاین: از تبلیغات گوگل، برای فروشگاه های آنلاینی که محصولات فیزیکی یا دیجیتال را به فروش می رسانند، می توان استفاده کرد. این امر، به جذب مشتریان بیشتر و افزایش فروش، کمک زیادی خواهد کرد.

•             رستوران ها و کافه ها: از تبلیغات گوگل می توان، در رستوران ها و کافه ها، به منظور جذب مشتریان جدید و افزایش فروش استفاده کرد.

•             تعمیرگاه ها و خدمات تعمیری: کسب و کار هایی که در زمینه تعمیرات یا خدمات پس از فروش مشغول به کار هستند، با استفاده از تبلیغات گوگل، به مشتریان جدیدی خواهند رسید.

•             فرهنگ و هنر: مواردی مانند تئاتر ها، موزه ها، گالری های هنری، تور های فرهنگی و غیره با استفاده از تبلیغات گوگل، می توانند برای جذب علاقه مندان فرهنگ و هنر، تلاش کنند.

•             تولید محتوا و وبلاگ نویسان: افرادی که در زمینه تولید محتوا یا وبلاگ نویسی مشغول به کار هستند، با استفاده از تبلیغات گوگل، می توانند موجب افزایش ترافیک وب سایت یا تعداد اشتراک گذاری محتوا یا پست های خود شوند. 

 

 

به کارگیری این رویکرد مزایا و معایبی نسبت به سئو دارد :

مزایا

تبلیغات گوگل (گوگل ادوردز) میتواند یک افزایش فوری در ترافیک جستجو را به شما بدهد و آن را به یک تاکتیک مفید برای کسب و کار جدید و معرفی محصول تبدیل کند.

ادوردز وقوع جستجو برای کلمات کلیدی انتخاب شده شما را ضمانت می کند، اگرچه هزینه و موقعیت آن به کیفیت آگهی شما بستگی دارد.

گوگل ادوردز به شما اجازه می دهد تا به سرعت به روند تغییر بازار پاسخ دهید.

گوگل ادوردز انعطاف پذیری فوق العاده ای به شما می دهد برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی متفاوت در یک رقابت یکسان و محدود کردن جستجوی های خود برای کلمات کلیدی منفی.

 

 

معایب

به ازای هر کلیک بر روی لینک ادوردز باید هزینه ای پرداخت شود. بهینه سازی هزینه به ازای هر کلیک و کلیک از طریق نرخ نیازمند مدیریت رقابت دقیقی است که این خود کاریست بسیار فشرده.

با گوگل ادوردز نیازی نیست شما محتوا، مقالات و یا پلتفرم های شبکه های اجتماعی خود را بهینه کنید. کسب و کارهایی بر تکنیک "پرداخت به ازای هر کلیک (تبلیغات کلیکی)" تکیه می کنند تا از کاربرد سایر متدها ممانعت کنند، اغلب نیازی به تغییر وب سایت خود نمی بینند تا برای آنها هزینه ایجاد نشود.

هر آگهی نیاز به یک صفحه فرود سفارشی برای دست یافتن به بهترین نتیجه دارد و این امر مستلزم یک به روز رسانی مستمر از وب سایت شماست.

بعضی از کاربران از کلیک کردن بر روی لینک های گوگل صرف نظر کرده و مستقیما به نتیجه اصلی می روند.

 

 

 

جهت دریافت مشاوره سئو و تبلیغات گوگل و طراحی سایت با شماره های 02126210480 – 02126214008 تماس بگیرید.

مشاوره تبلیغات گوگل

سوالات متداول

پاسخ سوال های شما در مورد طراحی سایت در کاسپید

 • برای شروع طراحی سایت و مشاوره چه کار باید کرد؟
  برای دریافت مشاوره اولیه و تعیین وقت ملاقات حضوری با شماره های 02122723209 تماس بگیرید.
 • هزینه طراحی وب سایت در کاسپید چقدر است؟
  هزینه طراحی برای سایت های مختلف ، متفاوت میباشد و به عوامل بسیاری بستگی دارد. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 02122723209
 • آیا سایتی که طراحی می شود قابلیت تغییر و ارتقا دارد؟
  بله تمامی سایت هایی که در شرکت طراحی سایت تهران کاسپید طراحی میشوند به صورت داینامیک میباشند و قابلیت تغییر در هر زمانی را دارند.
 • آیا کاسپید از سایت من میزبانی می کند؟
  بله شرکت طراحی سایت کاسپید با در دست داشتن سرور قدرتمند، قادر است که تمامی خدمات میزبانی را به شما عزیزان ارائه دهد.
 • طراحی سایت من چقدر زمان نیاز دارد و چند روز طول می کشد؟
  طراحی وبسایت برای پروژه های مختلف در بازه های زمانی متفاوتی انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
 • بعد از اتمام طراحی آیا خودم میتوانم محصول و یا مطلب به سایت اضافه کنم؟
  بله. تمامی سایت های طراحی شده دارای پنل ساده و کاربردی جهت ویرایش اطلاعات سایت هستند که در اختیار شما قرار داده شده و آموزش های لازم به شما داده می شود.
 • مراحل طراحی وب سایت و عقد قرارداد در کاسپید به چه شکل است؟
  برای طراحی وب سایت در شرکت کاسپید ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار میشود. این جلسه هم به صورت تلفنی و حضوری امکانپذیر است. بعد از جلسه مشاوره پروپوزال برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید پروپوزال عقد قرارداد انجام میشود.
 • پس از طراحی سایت در صورت مشکل چه کار بکنم؟
  پس از اتمام طراحی و تحویل سایت ، شرکت کاسپید به مدت 1 سال پشتیبانی رایگان برای سایت ها را انجام می دهد.