طراحی استارت آپ

طراحی استارت آپ

یکی از خدمات کاسپید که در سالهای اخیر رشد زیادی داشته است طراحی استارت آپ بوده است. با توجه به اینکه کاسپید کلیه مراحل طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل را بصورت کاملا اختصاصی اجرا و کدنویسی می نماید و تیم های تخصصی ما در فازهای آنالیز در ایده پردازی پروژه ها همواره کنار شما هستند می توان ادعا کرد کاسپید بزرگترین شرکت طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل در زمینه راه اندازی و طراحی استارت آپ برای کسب و کارهای نو ظهور و نوپای شما می باشد. ما همواره تلاش کرده ایم تا با راه اندازی پروژه هایی کاملا اختصاصی و منحصر به فرد در هر زمینه ای همواره به عنوان رشد دهنده کسب و کار شما در رقابت با رقبایتان باشیم و طراحی استارت آپ و اجرایی کردن ایده های شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم..

با توجه به توسعه چند سال اخیر و افزایش ضریب استفاده از اینترنت در جامعه ایران استفاده از ابزارهای آنلاین رشد بسزایی داشته است و بازار بکر ایران بستری با درامد و سود بالا جهت سرمایه گذاری در این حوزه را رقم زده است. با ورود فروشگاه های اینترنتی و سایتهای نیازمندی و آگهی و آشنایی هرچه بیشتر کاربران با این سایتها و ایجاد اعتمادی که در بستر خرید و فروش های اینترنتی ایجاد گردید بسیار از سرمایه گذاران داخلی و حتی خارجی با ورود سرمایه های خود در بستر آنلاین اقدام به طراحی استارت آپ در زمینه های مختلف نمودند و کاسپید به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در این زمینه به عنوان مشاور و مجری تا کنون بیش از 100 استارت آپ در زمینه های مختلف اعم از طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت در زمینه های دایرکتوری، بی تو بی و نیازمندی و همچنین طراحی اپلیکیشن موبایل در زمینه های مختلف فروشگاهی، دایرکتوری و سامانه های خرید و فروش پیاده سازی نموده است.

طراحی استارت آپ در زمینه های سایت و اپلیکیشن های فروشگاه اینترنتی و مارکت پلیس، دایرکتوری و بی تو بی، سامانه های آنلاین قیمت لحظه ای و حمل و نقل، پروژه های وب خرید و و فروش عمده و خرد مبتنی بر نقشه، سایت های مبتنی بر برون سپاری پروژه و اپلیکیشن های موبایل فروش آنلاین غذا، نوبت دهی و بانکهای اطلاعاتی تنها بخشی از استارت آپ های راه اندازی شده توسط مجموعه کاسپید در توسعه کسب و کارهای آنلاین برای کارفرمایانمان بوده است.

اگر ایده ای نو دارید و می خواهید آن را به عنوان شروع یک تجارت در بستر آنلاین راه اندازی نماید، کاسپید بهترین انتخاب شما در طراحی استارت آپ در انواع زمینه های وب و اپلیکیشن می باشد ما پروژه های شما را از فاز شناخت و ایده پردازی تا فازهای طراحی و برنامه نویسی بصورت کاملا حرفه ای و اختصاصی پیاده سازی می نماییم و در طول زمان بهره بردای و رشد کسب و کار شما همواره به عنوان پشتیبان همراه و کنار شما خواهیم بود.

شرکت طراحی سایت کاسپید ارائه دهنده خدمات حرفه ای در زمینه طراحی سایت تهران می باشد. یکی از خدماتی که این شرکت ارائه می نماید طراحی سایت استارت آپ ها است. صاحبان کسب و کار می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره برای شروع کسب و کار استارت آپی خود با متخصصان ما در تماس باشند. در ادامه به بررسی مشخصات یک استارت اپ حرفه ای خواهیم پرداخت.

همیشه در ذهن صاحبان کسب و کارهای استارت آپ ها یک سوال مطرح است که چگونه یک سایت استارت آپ حرفه ای، طراحی کنند؟ از آنجایی که استارت آپ ها جزء آن دسته از مشاغل هستند که برای جذب مشتری و معرفی خود، نیاز به طراحی وب سایت دارند که هر چه طراحی این وب سایت، خلاقانه تر باشد، مطمئنا تأثیر بیشتری در جذب مشتری خواهد داشت. در این مقاله اطلاعاتی را در همین رابطه در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مشخصات یک سایت استارت آپ حرفه ای

 • در سایت های استارت آپ، خدمات کسب و کار به طور کامل معرفی شده اند
 • سایت های استارت آپ، از گرافیک قوی برای جلب مشتریان خود بهره می برند
 • امکان بارگذاری ویدئو و عکس با کیفیت، در این سایت ها وجود دارد

نکاتی برای طراحی یک سایت استارت آپ حرفه ای

برای این که شما یک سایت استارت آپ را طراحی کنید باید نکاتی را در طراحی سایت رعایت کنید که عبارتند از:

 • ساده سازی

در طراحی سایت استارت آپ، المان های غیر ضروری را حذف کنید و یک محیط کاربری بسیار ساده را برای مشتری طراحی کنید.

 • سلسله مراتب بصری

تیتر های اصلی کاملا از تیتر های فرعی قابل تشخیص باشند. با بزرگ تر کردن و تفاوت رنگ این کار میسر خواهد شد. در انتخاب رنگ ها دقت کنید که از رنگ هایی استفاده نمایید که تیتر ها را برجسته کند و برای کاربران قابل تشخیص باشد.

 • روند کار

کلیک ها را کم کنید و کادر ها و گزینه هایی که کاربران برای ثبت نام باید تکمیل کنند را نیز کاهش دهید تا روند کار برای کاربران در سایت های استارت آپ، ساده باشد.

 • کنتراست

طراحی سایت را به گونه ای انجام دهید که محتوای سایت از پس زمینه تیره تر باشد. طراحی باید به گونه ای باشد که فضای داخل سایت، زیاد شلوغ به نظر نرسد و فاصله ی بین خطوط هم، می تواند بین 1.5 تا 1.75 تنظیم شود

 • تصاویر

در طراحی سایت تصاویر می تواند به جذب مخاطبان کمک بسزایی داشته باشد. در انتخاب تصویر دقت کنید، مخاطبان خود را بشناسید و متناسب با سلیقه آنها تصایری را در سایت درج کنید. برای این کار باید گروه سنی، جنس، شغل و ... مخاطبان سایت را به خوبی بشناسید.

 • از اصطلاحات عامیانه استفاده نکنید

در متون اصلی از مطالب سایت، هرگز از اصطلاحات عامیانه استفاده نکنید به دلیل اینکه اصطلاحات عامیانه در متن های اصلی، در اکثر اوقات موجب می شود کاربران در فهم پیام دچار اشتباه شوند.

 • به کاربران نهایی (مخاطبان هدف) فکر کنید

در ساخت سایت استارت آپ، تمام ذهن خود را روی مخاطبان هدف متمرکز کنید. برای موفق شدن در آینده، این نکته بسیار ضروری است چون سایتی که طراحی می کنید، برای مشتریان نهایی است، چرا که این مشتریان و مخاطبان هدف شما هستند که قرار است با سایت شما در ارتباط باشند.

 • مزایای سایت خود را معرفی کنید

در طراحی سایت استارت آپ حرفه ای باید به این نکته دقت داشته باشید که مشتریان شما بیشتر به دنبال مزایا هستند تا ویژگی ها به عبارت دیگر شما باید در طراحی سایت استارت آپ حرفه ای خود، این گونه به مردم نشان دهید که خدمات شما مزایای فراوانی را برای مشتریان به دنبال خواهد داشت.

نمونه استارتاپ های طراحی شده توسط کاسپید

برخی از استارت آپ های راه اندازی شده توسط کاسپید عبارتند از: مستر تیستر - آنلاین کادو – مپ استار – پترو 360 – وینسلو – کار بی ان بی – اتولاین – سامانه وانیار – دایرکتوری مدرسه ها – دلفیران – ویکی میوه و ...

در صورتی که ایده ای نو دارید و می خواهید کسب و کار جدیدی را در بستر اینترنت راه اندازی نمایید همین امروز با کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان و راه اندازی استارت آپ خود تماس بگیرید.

مشاوره طراحی استارت آپ

سوالات متداول

پاسخ سوال های شما در مورد طراحی سایت در کاسپید

 • برای شروع طراحی سایت و مشاوره چه کار باید کرد؟
  برای دریافت مشاوره اولیه و تعیین وقت ملاقات حضوری با شماره های 02122723209 تماس بگیرید.
 • هزینه طراحی وب سایت در کاسپید چقدر است؟
  هزینه طراحی برای سایت های مختلف ، متفاوت میباشد و به عوامل بسیاری بستگی دارد. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 02122723209
 • آیا سایتی که طراحی می شود قابلیت تغییر و ارتقا دارد؟
  بله تمامی سایت هایی که در شرکت طراحی سایت تهران کاسپید طراحی میشوند به صورت داینامیک میباشند و قابلیت تغییر در هر زمانی را دارند.
 • آیا کاسپید از سایت من میزبانی می کند؟
  بله شرکت طراحی سایت کاسپید با در دست داشتن سرور قدرتمند، قادر است که تمامی خدمات میزبانی را به شما عزیزان ارائه دهد.
 • طراحی سایت من چقدر زمان نیاز دارد و چند روز طول می کشد؟
  طراحی وبسایت برای پروژه های مختلف در بازه های زمانی متفاوتی انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
 • بعد از اتمام طراحی آیا خودم میتوانم محصول و یا مطلب به سایت اضافه کنم؟
  بله. تمامی سایت های طراحی شده دارای پنل ساده و کاربردی جهت ویرایش اطلاعات سایت هستند که در اختیار شما قرار داده شده و آموزش های لازم به شما داده می شود.
 • مراحل طراحی وب سایت و عقد قرارداد در کاسپید به چه شکل است؟
  برای طراحی وب سایت در شرکت کاسپید ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار میشود. این جلسه هم به صورت تلفنی و حضوری امکانپذیر است. بعد از جلسه مشاوره پروپوزال برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید پروپوزال عقد قرارداد انجام میشود.
 • پس از طراحی سایت در صورت مشکل چه کار بکنم؟
  پس از اتمام طراحی و تحویل سایت ، شرکت کاسپید به مدت 1 سال پشتیبانی رایگان برای سایت ها را انجام می دهد.