طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت دفتر هواپیمایی و آژانس های گردشگری و مسافرتی توسط کاسپید بر اساس نوع خدمات هر آژانس بصورت کاملاً اختصاصی طراحی و برنامه نویسی می شود. بازار مخاطبان آژانس، امکانات و گزینه های اصلی سایت را مشخص می نماید و کاسپید نیز کلمات کلیدی هدف را آنالیز کرده و پس از طراحی قالب گرافیکی، برنامه نویسی سایت را تکمیل می نماید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دنیای دیجیتال و دسترسی مردم به اینترنت، مدل سفر کردن افراد کاملا تغییر کرده است. در سال های قبل مردم برای سفر خود باید یک روز را اختصاص به خرید بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس و غیره می دادند. همچنین باید برای پیدا کردن یک تور مناسب، چند آژانس هواپیمایی را به صورت حضوری مورد بررسی قرار می دادند. اما خوشبختانه با پیشرفت کسب و کارها و آنلاین شدن آن ها و راه اندازی سایت های مختلف این مشکل برطرف شد. افراد می توانند در خانه خود بنشینند و تقریبا یک ساعته بهترین تور سفر خود را انتخاب کرده و یا برای سفر خود بلیط پیدا کنند. همه این ها به لطف راه اندازی و طراحی سایت گردشگری بوده است. به همین دلیل است که امروزه آژانس های مسافرتی زیادی به فکر طراحی چنین سایتی برای خود هستند. در این مطلب قصد داریم در مورد طراحی سایت های گردشگری صحبت کنیم و بگوییم که راه اندازی چنین سایت های نیاز به طی کردن چه مسیری دارد. با ما همراه باشید.

 

چرا طراحی سایت گردشگری اهمیت دارد؟

 

شاید برای بعضی از افراد سوال ایجاد شود که چرا طراحی سایت گردشگری برای کسی که آژانس مسافرتی دارد، لازم است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که عمده بازار هدف افرادی که قصد سفر گروهی و یا فردی دارند، همین آژانس های مسافرتی و گردشگری هستند. در این نوع آژانس ها تمرکز روی این موضوع است که تعداد زیادی از افراد و گردشگران به آژانس جذب شوند و برای آن ها یک تور گردشگری چند روزه یا چند ماهه تعیین شود.

 

وقتی از طراحی سایت گردشگری صحبت می کنیم، منظور ما این نیست که فقط یک سایت برای رزرو تور در اختیار گردشگر قرار گیرد. بلکه باید به فکر خدمات رایگان و پولی متنوعی باشیم که باعث شود گردشگران زیادی به سمت سایت و آژانس جذب شوند. بیشتر کاربرانی که قصد سفر دارند، در گوگل مکان هایی را جستجو می کنند که آژانس های مختلف برای آن، تورهای فردی یا گروهی در نظر گرفته است. پس شما باید به عنوان یک آژانس گردشگری سایتی را طراحی کنید که در آن به معرفی مکان ها و جاذبه های گردشگری متنوع و جذابی با استفاده از برگزاری تورهای مختلف قیمت مناسب می پردازید. از جمله خدماتی که آژانس های مسافرتی می توانند در سایت خود به گردشگران و کاربران خود ارائه دهند، موارد زیر هستند:

 

·       ارائه توضیحات کامل در مورد آژانس مسافرتی

·       معرفی تمام تورهای داخلی و خارجی به همراه جزئیات و عکس

·       نمایش کامل برنامه تورهای داخلی و خارجی همراه با جزئیات روی نقشه

·       معرفی جاذبه های گردشگری داخلی و خارجی که آژانس در آن فعالیت دارد.

·       امکان ارائه تخفیفات و کد تخفیف برای برگزاری تورهای گردشگری در ایام مختلف

·       امکان اشتراک گذاری تورها با دوستان و دعوت آن ها برای پیوستن از طریق شبکه های اجتماعی

·       و غیره.

 

طراحی سایت گردشگری چه مزایایی برای آژانس های مسافرتی دارد؟

 

در کنار تمام چیزهایی که تا به الان در این مطلب برای شما ذکر کردیم، طراحی چنین سایتی مزایای بسیار زیاد و فوق العاده ای را هم برای آژانس مسافرتی به همراه دارد. در این قسمت مزایای طراحی سایت گردشگری را هم برای شما عنوان می کنیم:

·       یکی از بهترین و مهم ترین مزایای چنین سایت هایی این است که تعداد بسیار زیادی کاربر و گردشگر به صورت آنلاین می توانند تمام کارهای مربوط به سفر خود را با چند کلیک ساده در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند. همچنین این امکان برای آن ها فراهم می شود تا چند آژانس مسافرتی را بر اساس قیمت تور و امکاناتی که ارائه می دهند با هم مقایسه کنند و در نهایت بهترین آن را انتخاب کنند.

·       یکی دیگر از مزایای طراحی سایت گردشگری برای آژانس مسافرتی این است که از این طریق می تواند بسیار راحت و سریع و بدون هیچ دردسری، برند خود را در بین میلیون ها کاربر تبلیغ کند. تبلیغات برند با چنین روشی، بسیار اثرگذار تر و ماندگارتر از سایر روش ها است. در واقع دیگر لازم نخواهد بود برای برندسازی و جذب مسافر هزینه های سنگین برای تبلیغ بپردازید و تنها با طراحی سایت و لینک سازی در سایت های معروف می توانید برند خود را به همه معرفی کنید.

·       در راه اندازی سایت، امکان دستیابی به تجربیات مختلف و همچنین دریافت نظرات سودمند از جانب کاربران که کمک به پیشرفت کسب و کار می کند، بسیار سریع تر رخ می دهد.

·       آژانس مسافرتی با طراحی سایت می تواند تمامی خدمات خود را به صورت شبانه روزی در اختیار کاربران قرار دهد. چرا که فعالیت و بازاریابی آنلاین محدود به زمان و مکان خاصی نیست و کاربر در هر ساعتی از شبانه روز که بخواهد می تواند به انجام امور مربوط به سفر خود بپردازد. بنابراین صاحب کسب و کار اگر خواب هم باشد، باز هم درآمد خود را از سایت دارد.

·       یکی دیگر از مزایای مهم طراحی سایت گردشگری این است که لازم نیست صاحب آژانس مسافرتی هزینه های سنگینی بابت اجاره دفتر و اداره و حقوق پرسنل در همان ابتدای کار بپردازد. این در حالی است که هزینه راه اندازی چنین سایت هایی بسیار مقرون به صرفه تر و اقتصادی تر از راه اندازی دفتر و آژانس به صورت حضوری است.

چه امکاناتی را باید برای طراحی سایت گردشگری در نظر بگیریم؟

بعضی از افرادی که قصد راه اندازی و طراحی سایت گردشگری دارند نمی دانند که باید برای چنین سایتی چه امکاناتی را در نظر بگیرند. به همین دلیل ممکن است هنگام صحبت با طراح سایت دچار سر در گمی شوند. از این رو ما تصمیم گرفتیم در این قسمت امکاناتی که لازم است هر سایت گردشگری آن را به کاربران و مخاطبان خود ارائه دهد را برای شما شرح دهیم.

دسته بندی تورهای لحظه آخری با قیمت مناسب

معمولا در آژانس مسافرتی تورهای لحظه آخری قیمت مناسب تری نسبت به تورهای معمولی دارند و به همین دلیل همیشه مسافران زیادی به دنبال این تورها هستند. آن چیزی که در این تورها اهمیت دارد این است که نشان دهد چند نفر باقی مانده تا تور تکمیل شود. از این رو شما باید در سایت خود قسمتی را فقط به این تورها در صفحه نخست سایت اختصاص دهید تا مسافران با کلیک روی آن از جزئیات سفر و قیمت و تعداد افراد باقی مانده خبردار شوند. معمولا لندینگ پیج برای این دسته بندی ها بسیار مناسب است.

دسته بندی تورهای داخلی و خارجی

هر یک از مسافران در هر جای ایران که باشند، مقاصد مختلف داخل ایران و یا خارج از ایران را برای سفر خود انتخاب می کنند. بنابراین لازم است یک سایت گردشگری یک دسته بندی کاملا جداگانه برای مکان های مختلف داخل و خارج از ایران در سایت خود قرار دهد تا مسافران با کلیک روی هر مکانی که مورد نظرشان است، از جزئیات سفر و تور اطلاع پیدا کنند. بهتر است دسته بندی تورهای داخلی به صورت جداگانه از تورهای خارجی قرار بگیرد.

دسته بندی بلیط های پرواز، قطار، اتوبوس

خوشبختانه امروزه راه های متعددی برای سفر به مکان های مختلف وجود دارد که افراد می توانند بر اساس بودجه ای که برای سفر خود در نظر گرفتند، یکی از این راه ها را انتخاب کنند. اما نکته مهمی که یک سایت گردشگری باید آن را رعایت کند این است که تهیه بلیط هر یک از این راه را باید به صورت جداگانه در سایت قرار دهد. همچنین باید تمام جزئیات بلیط مانند ساعت و روز حرکت رفت و برگشت، نوع هواپیما، اتوبوس یا قطار و غیره در بلیط نوشته شود.

ارائه اطلاعات کامل در مورد سفر

اگر سفری قرار است دو مسیره شود، باید در مورد آن به صورت کامل در سایت توضیح داده شود. در غیر این صورت اگر مسافر در طول سفر خود با این موضوع مواجه شود، دیگر به آژانس شما اعتماد نخواهد کرد.

وجود درگاه های پرداخت آنلاین

یکی از مهم ترین امکاناتی که باید در تمام سایت های گردشگری وجود داشته باشد، درگاه های پرداخت آنلاین است. زمانی که یک گردشگر قصد خرید بلیط به صورت آنلاین را دارد، به دنبال سایت های گردشگری ای می رود که چنین امکاناتی را در سایت خود قرار داده است. پس سعی کنید که با درگاه های پرداخت امن و آنلاین قرار داد ببندید تا هم برای شما و هم مشتریانتان سودمند باشد.

امکان ارائه مشاوره به مسافران و گردشگران

بعضی از افراد نمی دانند با بودجه ای که دارند می توانند به چه مکان هایی سفر کنند و اطلاعات کاملی راجع به مقاصد گردشگری ندارند. از این رو توصیه می کنیم یک صفحه لندینگ پیج برای مسافرانی که قصد دارند برای سفر خود مشاوره دریافت کنند در نظر بگیرید تا گردشگر اطلاعات تماس خود را در آن قرار داده تا مشاور سفر آژانس هم بتواند در اولین فرصت با آن تماس بگیرد.  

هزینه طراحی سایت گردشگری چقدر است؟

موضوع مهمی که در زمینه طراحی سایت گردشگری وجود دارد، بحث هزینه طراحی است. هزینه طراحی چینن سایتی کاملا بستگی به تخصص تیمی که برای طراحی سایت انتخاب کرده اید و همچنین مدت زمان تحویل پروژه، امکاناتی که برای سایت در نظر گرفته اید، نوع cms ای که برای سایت انتخاب کرده اید و غیره دارد. اگر سایت شما با استفاده از وردپرس و قالب ها و افزونه های آماده آن طراحی شود، هزینه کمتری نسبت به طراحی سایت اختصاصی با زبان برنامه نویسی دارد. اگر هم بخواهید امکانات تخصصی و پیچیده ای به سایت اضافه کنید، این هزینه بالاتر هم خواهد رفت. اگر نمی دانید که چه امکاناتی را برای طراحی سایت گردشگری نیاز است، می توانید با کارشناسان ما در سایت ارتباط بگیرید تا با آگاهی کامل به طراحی این سایت بپردازید.

 

از مهمترین فاکتورها در طراحی سایت آژانس مسافرتی تورهای ارائه شده توسط آژانس می باشد، برای داشتن یک سایت موفق و کارآمد شرکت طراح سایت شما باید بداند که فعالیت اصلی آژانس شما روی چه نوع از تورها متمرکز است آیا روی تورهای ورودی فعالیت می کنید و یا تورهای خروجی و یا حتی تورهای طبیعت گردی یک روزه یا چند روزه.

کاسپید بر اساس این استراتژی کارآمدترین سیستم وب سایت را با ارائه خدمات آنلاین رزرو و خرید تور در کنار معرفی کامل خدمات آژانس و اطلاعات مورد نیاز مسافران برای شما طراحی و اجرا می نماید.

طراحی سایت گردشگری یکی از سایت هایی است که گردشگران این روزها اطلاعات زیادی از آن دریافت می کنند، معرفی مکان های گردشگری، اماکن تاریخی هر شهر، شرایط سفرو حتی وسلیه نقلیه ای که قرار است گردشگران با آن به مقصد مورد نظر خود برسند همه از مواردی است که می توان در سایت های گردشگری به آن دسترسی داشت.

شرکت طراحی سایت کاسپید با تجربه ای طولانی در زمینه طراحی سایت تهران و انجام پروژه های بیشمار در زمینه طراحی سایت گردشگری آماده ارائه مشاوره می باشد.

 

طراحی سایت گردشگری

شما می توانید یک وب سایت تخصصی گردشگری داشته باشید تا گردشگران از آن به عنوان راهنما برای سفرهای خود از ان استفاده نمایند که می تواند ویژگی های زیر را داشته باشد.

 

ویژگی های وب سایت گردشگری

 • معرفی مکان های گردشگری استان های کشور
 • معرفی مکان های تاریخی و اماکن دیدنی شهر ها
 • معرفی هتل ها و مراکز اقامتی هر شهر
 • معرفی مراکز تجاری، بازارها و مراکز تفریحی هر شهر
 • معرفی صنایع دستی هر شهر
 • معرفی تورهای مسافرتی هر شهر
 • معرفی مسیرها و دارا بودن نقشه برای مسیریابی مناسب
 • نمایش وضعیت آب و هوای شهرها تا چند روز آینده
 • جدیدترین اخبار هر شهر در حوزه های گردشگری و جدیدترین رخدادهای هر شهر
 • نمایش تورهای مجازی از هر شهر
 • امکانی برای رزرو بلیت های تورها بصورت آنلاین
 • رزرو هتل های مسافرتی به صورت آنلاین

 

صنعت گردشگری یک صنعت گسترده می باشد و بسته به این که شما تمایل دارید تا در کدام حوزه این صنعت فعالیت نمایید، وب سایت شما می تواند آیتم های بیشتر یا کمتری داشته باشد.

پس از طراحی سایت در نظر داشته باشید که باید سایت خود را به دیگران معرفی کنید چون اگر شما بهترین و زیباترین سایت گردشگری را داشته باشید که شامل غنی ترین اطلاعات ممکن از مکان های گردشگری دنیا باشد، اگر کسی از وجود آن اطلاعی نداشته باشد وب سایت شما هیچ ارزشی نخواهد داشت.

برای مطلع کردن دیگران از وب سایت شما راه های متفاوتی وجود دارد شما می توانید از طریق تبلیغات سایت خود را به دیگران معرفی کنید اما یکی از بهترین روش های معرفی سایت شما بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است پی سعی کنید سایتی که طراحی می کنید برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده باشد.

 

طراحی سایت آژانس مسافرتی و گردشگری

با توسعه و پیشرفت کیفیت زندگی مردم از یک سو و تغییر نگاه نسبت به تأثیر مسافرت بر سلامت، تمایل افراد به مسافرت بیش از پیش افزاش یافته است. از اینرو طراحی سایت آژانس مسافرتی و تورگردانان می تواند دقیقا در پاسخ به نیاز اساسی این حوزه باشد، بدین جهت اکثر آژانس های مسافرتی به سراغ شرکت های طراحی سایت تهران و شهرهای خود رفته و طراحی سایت گردشگری خود را در راس فعالیت های خویش قرار دادند.

ایران بواسطه تنوع آب و هوایی، و جاذبه های باستانی جز10 کشور اول جهان از نظر پتانسیل جذب گردشگر می باشد و رتبه آن در ثبت آثار فرهنگی در بین کشورهای جهان، رتبه هفتم تا یازدهم است. این در حالی است که از نظر جذب گردشگر، رتبه ایران، نودم است. این وضعیت را می توان به طور قطع یک مسئله مهم در حوزه گردشگری توصیف کرد.

عدم وجود مکانیزم های مناسب تبلیغاتی وعدم توسعه کافی زیرساخت ها را می توان مهم ترین دلایل بر این وضعیت تعبیر کرد. غیر از موارد فوق، عدم وجود آژانس های مسافرتی حرفه ای نیز می تواند دلیل مهمی بر این امر باشد.

در این مورد می توان مقایسه ای از سایت های خارجی و سایت های گردشگری داخلی به عمل آورد. در حالیکه سایت های گردشگری خارجی، در تبلیغ مکان های مهم کشورهای موردنظر، حضوری پررنگ دارند، چنین وضعیتی در ایران و بویژه در ارائه اطلاعات مفید به زبان های مختلف برای گردشگران خارجی بسیار ضعیف است. وضعیت در این ارتباط تا آن حد بغرنج است که تنها 10% از شرکت های فعال گردشگری در تهران، خدمات آنلاین ارائه می دهند.

باید به این مساله اشاره داشته باشیم که با وجود رتبه پائین کشورمان در جذب توریست مشکلی که وجود دارد این است که حتی پوشش این میزان توریست ورودی نیز به درستی انجام نمی شود. چرخشی کوتاه در فضای مجازی احتمالاً این موضوع را برای شما روشن می کند که بخشی مهم از توریست های ورودی، عملا بدون استفاده از تور و آژانس مسافرتی و در واقع به صورتی خودگردان به ایران وارد و از نقاط مختلف آن بازدید می کنند.

 

مزیت های طراحی سایت آژانس مسافرتی کارآمد با مکانیزم صحیح درآمدی بالاتر را برای موسسه حاصل می کند.

 • اولین مزیت برخورداری از طراحی سایت آژانس گردشگری و تورگردانان، امکان تبلیغات گسترده و دست یابی به جهانگردان و ایرانگردان است. در زمینه گردشگران خارجی، آنچه برای درصد قابل توجهی از آن ها مطرح است برداشت و ذهنیت اشتباه آنها در مورد ایران است.
 • شما با طراحی سایت آژانس مسافرتی و تورگردانان، می توانید ضمن اعتماد سازی، این بخش از گردشگران را جذب خود کنید. مهم ترین امتیاز سایت در این ارتباط آن است که همچون یک معیار عمل می کند. وقتی گردشگران مختلف نظرات خود را در سایت شما به اشتراک بگذارند، گردشگرانی که در مورد سفر مردد هستند نیز ترغیب به سفر می شوند. در مورد گردشگران داخلی نیز، کیفیت خدمات و دسترسی آسان، مهم ترین نکته جلب کننده است.
 • داشتن یک سایت به خودی خود می تواند اعتباری برای آژانس شما باشد. این اعتبار می تواند به شما در دست یابی به بازاری وسیع تر کمک کند. به عنوان مثال یکی از امتیازهای این امر، امکان ارتباط و همکاری با فعالان دیگر گردشگری در داخل و خارج از کشور است. در هر حال گردشگرانی ایرانی نیز وجود دارند که مشتاق سفر به کشورهای دیگر هستند، از طریق طراحی سایت شما می توانید ضمن معرفی نقاط جالب گردشگری در دیگر کشورها، با شرکت ها یا موسسات خارجی، ارتباطات کاری ایجاد کنید.
 • نکته ای که به عنوان نکته پایانی باید به آن اشاره شود این است که در طراحی سایت باید به کیفیت و مکانیزم کاری آن حتما توجه داشته باشید. اینکه کاربران خارجی یا داخلی به راحتی به محتویات سایت دسترسی داشته باشند. غیر از این، واکنش و پاسخ گویی به کاربران سایت نیز باید جدی گرفته شود. در واقع باید به آن به چشم یک سرمایه گذاری بلندمدت نظر داشته باشید.

به منظور بهره مندی از طراحی سایت گردشگری و تورگردانی کارآمد پیش از طراحی نسبت به تخصص و تجربۀ طراحان آن اطمینان کسب نموده و نمونه کارهایی که در این حوزه انجام داده اند را مورد بررسی قرار دهید. شرکت طراحی سایت کاسپید ، با نیروهای متخصص سعی دارد تا سالها تجربه خود را در اختیار کسانی قرار دهد که در امر طراحی سایت خود گام برداشته اند، جهت دریافت مشاوره با شرکت کاسپید تماس بگیرید .

 

طراحی سایت آژانس طبیعت گردی

طراحی سایت آژانس طبیعت گردی می تواند چون یک نقطه کانونی عمل کند و مشتریان بالقوه استفاده از طبیعت ها و اقلیم های گوناگون از سرتاسر ایران و جهان را به خود جلب کند. رشد صنعت توریسم در مقایسه با رشد اقتصاد جهانی،هر ساله سرعت رشد بالاتری را برای خود ثبت می کند.این میزان برای سال 2018 میلادی 4.6 درصد بوده است. صنعت توریسم که تا حد زیادی می توان آن را یک صنعت انسان محور(استفاده از انسان به جای ماشین آلات) دانست، مشاغل جدیدی را ایجاد می کند و به طور کلی 10.4 درصد از تولید ناخالص ملی جهانی را به خود اختصاص می دهد. به همین دلیل با انتخاب شرکت طراحی سایت حرفه ای می توانید وب سایت خود را طراحی نموده و به موفقیت برسید.

صنعت توریسم با هر یک شغل از 10 شغل در جهان،ارتباط مستقیم یا غیر مستقیم دارد و در ظرف یک دهه گذشته، از هر 5 شغل جدیدی که ایجاد شده یک شغل با این حوزه مرتبط بوده است. در این میان، طبیعت گردی نیز بخش مشخصی از این حوزه را به به خود اختصاص داده است. طبق آمارهای رسمی سازمان جهانی جهانگردی، طبیعت گردی با رشد سالانه 40 درصد از بالاترین میزان رشد در حوزه صنعت گردشگری برخوردار است. ایران از نظر تنوع زیستی و اقلیمی در جهان، در بین 20 کشور اول جهان قرار دارد. تنوع اقلیمی منحصربه فرد، و برخورداری از اقلیم های غالباً متضاد، در هر بخش و گوشه، این امکان را می دهد که گردشگران مختلف از هرگوشه از ایران یا جهان، مشتاق تجربه بخشی متفاوت از آن باشند.

طراحی سایت آژانس طبیعت گردی به صورتی حرفه ای، امکان مدیریت این حوزه با پتانسیل بالا را می دهد. بزرگی کشور ایران و تضاد اقلیمی، به معنای فرصتی بالقوه در این حوزه است. بسیاری از افراد در جنوب، مشتاق تجربه هوای سرد نقاط سردسیر شمالی هستند، و بسیاری از افراد در شمال از گشت و گذار در نقاط گرمسیر استقبال می کنند. سایت طبیعت گردیدر این ارتباط می تواند به عنوان یک نقطه کانونی عمل کند وبا برگزاری تور یا بسته های مسافرتی،مسافران را جلب کند. گسترش استفاده از فضای مجازی و اینترنت، حضور فعالان در این حوزه را به یک اصل واجب و لازم مبدل ساخته است. نمی توان بدون حضور فعال در این حوزه، مسافران را جذب کرد. میزان سهم گردشگری طبیعی از درآمد جهانی، در سال های اخیر حدود 5 درصد بوده است .80 درصد اشتغال زایی جهانی در این حوزه مربوط به آمریکا و اروپا است و سهم ایران از گردشگری طبیعی جهانی رقمی کمتر از یک درصد است.

برای بالا بردن این سهم، حوزه های مختلفی باید فعالیت های خود را گسترش و ارتقاء دهند و به تنهایی امکان افزایش درآمد مربوط به این حوزه وجود ندارد. تنوع اقلیمی خاص ایران، این فرصت و امکان را می دهد که با تبلیغات مناسب، علی رغم تمام کاستی ها، از پتانسیل این حوزه بهره برد. طراحی سایت آژانس گردشگری و طبیعت گردی می تواند با تبلیغات مناسب و ارائه تورهای مطمئن و با پشتیبانی مناسب در سایت، مثلاً از طریق ارائه مطالب به زبان های مختلف و پاسخ گویی به کاربران، این بخش از مسافران را نیز جلب کند.

دیگر مزیت طراحی سایت ، امکان ایجاد ارتباط با دیگر فعالان این حوزه، در داخل و خارج از ایران است.از این طریق، ایجاد تورهای مشترک با آژانس های فعال بیرونی، برای طبیعت گردان داخلی که به دنبال مسافرت به خارج از ایران هستند، و برای طبیعت گردان خارجی که مشتاق سفر به ایران هستند ممکن می شود. در زمینه طبیعت گردان و توریست های خارجی، ایجاد اطمینان مهم ترین مساله است و در مورد طبیعت گردان داخلی هم به نوعی این مساله مطرح است. طراحی سایت آژانس طبیعت گردی از پتانسیل اطمینان زایی در ارتباط با این دو حوزه برخوردار است.

 

طراحی سایت دفتر هواپیمایی ، گردشگری و صنایع دستی 

اهمیت روز افزون صنعت گردشگری بهره گیری از فناوریهای جدید همچون طراحی سایت گردشگری را برای فعالان این صنعت پررونق که روز به روز هم بر تعداد مشتریان و هم بر تعداد رقبا افزوده می شود را مورد تأکید قرار می دهد. در واقع، هرچه بر تعداد گردشگران افزوده شود به همان میزان به کمک گرفتن از شرکت طراحی سایت تهران و دیگر شهر ها احساس می شود.

وجود فناوریهای مختلف در عرصه حمل و نقل و هتل سازی تا جاذبه های گردشگری همچون مراکز خرید، شهربازی ها و سایر سرگرمی ها باعث شده که اغلب مردم همواره بخشی از درآمد خود را به گردشگری داخلی و خارجی اختصاص دهند.

گردشگری امروزه در مقایسه با سال های پیشین بیشتر مورد استقبال مردم قرار گرفته و به همین دلیل نیز ضرورت برخورداری فعالان این عرصه از سایت گردشگری می تواند ضمن معرفی خدمات با کیفیت، اهداف اقتصادی این قبیل فعالان را نیز محقق کند.

با توجه به اینکه براساس سند چشم انداز ایران 1404 پیش بینی می شود سالیانه بیش از 40 میلیون گردشگر داخلی و 20 میلیون گردشگر خارجی از نقاط مختلف ایران دیدن کنند، در طراحی سایت گردشگری علاوه بر توجه به زبان فارسی، توجه به زبان های خارجی در ارائه مطالب مفید از اهمیت شایانی برخوردار است.

بر اساس گزارش سازمان جهانی گردشگری، ایران رتبه دهم جاذبه‌های باستانی و تاریخی و رتبه پنجم جاذبه‌های طبیعی را در جهان دارا است و می تواند مقصد بسیاری از افرادی باشد که قصد دارند هم از جاذبه های باستانی و همچنین طبیعی بهره مند شوند.

طراحی سایت گردشگری می تواند با معرفی این قبیل جاذبه ها، گردشگران را در انتخاب درست یاری کند و از هزینه های اضافی که ممکن است ناشی از عدم آگاهی باشد، بکاهد.

تنوع جاذبه های گردشگری ایران از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق باعث می شود که گردشگران با گزینه های متفاوتی برای گردش و اقامت خود مواجه شوند که طراحی سایت گردشگری مناسب می تواند زمینه برنامه ریزی مناسبی را برای آنها فراهم سازد.

در طراحی سایت گردشگری توجه به گزینه هایی همچون فهرست آثار باستانی و تاریخی، گردشگری طبیعت، هنر و صنایع دستی، گردشگری سلامت، صدور روادید (ویزا)، حمل و نقل، رزرو هتل یا هر گونه محل اقامت دیگری از اصلی ترین مواردی هستند که نیاز اطلاعاتی جستجوی کنندگان را تأمین می کنند.

بعد از طراحی سایت گردشگری ارائه محتوای غنی شامل گزینه مقصد گردشگری، محل اقامت، حمل و نقل و غذا و نوشیدنی های مخصوص هر محل می تواند مسیر سفر را برای گردشگران هموارتر سازد.

صنعت گردشگری چنان با رشد روز افزونی به پیش می رود که اکنون جایگاه ویژه ای در تولید ناخالص داخلی کشورها از آن خود کرده و در تأمین درآمد سالانۀ کشورها سهم مهمی را به خود اختصاص داده است.

با توجه به اینکه ورود هر گردشگر کشور می تواند در ایجاد چندین شغل مؤثر باشد به نظر می رسد که کشورهای مختلف در تلاش هستند تا میزبان بیشترین گردشگر باشند، به همین دلیل ضرورت دارد که هم بخش خصوصی و هم بخش دولتی نسبت به طراحی سایت گردشگری خود اقدام نمایند، تا از این بازار پرسود منتقع شوند.

مشاوره طراحی سایت گردشگری

سوالات متداول

پاسخ سوال های شما در مورد طراحی سایت در کاسپید

 • برای شروع طراحی سایت و مشاوره چه کار باید کرد؟
  برای دریافت مشاوره اولیه و تعیین وقت ملاقات حضوری با شماره های 02122723209 تماس بگیرید.
 • هزینه طراحی وب سایت در کاسپید چقدر است؟
  هزینه طراحی برای سایت های مختلف ، متفاوت میباشد و به عوامل بسیاری بستگی دارد. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 02122723209
 • آیا سایتی که طراحی می شود قابلیت تغییر و ارتقا دارد؟
  بله تمامی سایت هایی که در شرکت طراحی سایت تهران کاسپید طراحی میشوند به صورت داینامیک میباشند و قابلیت تغییر در هر زمانی را دارند.
 • آیا کاسپید از سایت من میزبانی می کند؟
  بله شرکت طراحی سایت کاسپید با در دست داشتن سرور قدرتمند، قادر است که تمامی خدمات میزبانی را به شما عزیزان ارائه دهد.
 • طراحی سایت من چقدر زمان نیاز دارد و چند روز طول می کشد؟
  طراحی وبسایت برای پروژه های مختلف در بازه های زمانی متفاوتی انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
 • بعد از اتمام طراحی آیا خودم میتوانم محصول و یا مطلب به سایت اضافه کنم؟
  بله. تمامی سایت های طراحی شده دارای پنل ساده و کاربردی جهت ویرایش اطلاعات سایت هستند که در اختیار شما قرار داده شده و آموزش های لازم به شما داده می شود.
 • مراحل طراحی وب سایت و عقد قرارداد در کاسپید به چه شکل است؟
  برای طراحی وب سایت در شرکت کاسپید ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار میشود. این جلسه هم به صورت تلفنی و حضوری امکانپذیر است. بعد از جلسه مشاوره پروپوزال برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید پروپوزال عقد قرارداد انجام میشود.
 • پس از طراحی سایت در صورت مشکل چه کار بکنم؟
  پس از اتمام طراحی و تحویل سایت ، شرکت کاسپید به مدت 1 سال پشتیبانی رایگان برای سایت ها را انجام می دهد.