طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو

امروزه نیاز به طراحی سایت خودرو بیشتر نمایان می شود زیرا از یک طرف اینترنت مرجع اطلاعات بسیاری از کاربران شده و از طرف دیگر بازار خرید و فروش خودرو و علاقه مردم به این بازارها بیشتر شده و در حال گسترش است.

شرکتهای فراوانی در زمینه خودرو فعالیت می کنند و تنوع محصولات و قطعات موجود در بازار، این نیاز را برای کاربران ایجاد کرده که به مشخصات و قیمت های روز خودرو دسترسی داشته باشند، لذا بسیاری از شرکت ها به راه اندازی وب سایت در این زمینه اقدام نمودند.

طراحی سایت خودرو حرفه ای

طراحی سایت خودرو برای خودرو سازان و تولید کنندگان یک امر بسیار مهم تلقی می شود، زیرا به دلیل حجم بالای تولیدات نسبت به نمایندگی های مجاز قطعا روند پاسخگویی به مشتریان کند خواهد شد، اما با یک طراحی سایت حرفه ای می توان این مشکل را جبران کرد.

صنعت خودرو یکی از صنایع مهم و کلیدی در جهان محسوب می گردد. روز به روز خطوط خودرو سازی و همچنین لوازم جانبی و یدکی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است. به گونه ای که همواره شاهد فناوری های جدید در این عرصه می باشیم. امروزه سازندگان و فروشندگان خودرو، لوازم یدکی و قطعات جهت فروش و عرضه خدمات خود به عرصه اینترنت روی آورده اند و برای تبلیغات محصولات خود به طراحی سایت اقدام نمودند.

اینترنت بستر مناسبی را برای سهولت در معامله و خرید و فروش خودرو در دسترس کاربران قرار می دهد. درج تصاویر و نمایه های سه بعدی از خودرو در کنار ویژگی ها و آپشن های آن، موجب تصمیم گیری درست خریداران می شود.

پس طراحی سایت خودرو می تواند منبع اطلاع رسانی مهمی برای کاربران باشد. شرکت ها و نمایندگی های خودرو می توانند از این طریق خریداران را به سمت خود بکشانند. تعداد افرادی که از وب سایت خودرو بازدید می کنند و با نمایندگی مربوطه تماس می گیرند نسبت به افرادی که از طریق مراجعه حضوری از نمایندگی ها بازدید می کنند، بیشتر است.

آیا شما هم خواستار طراحی سایت خودرو هستید؟

طراحی سایت دایرکتوری خودرو اتو ۲۴، طراحی سایت خودرو سوپاپ و طراحی فروشگاه اینترنتی بی ماشین به عنوان بانک های اطلاعاتی خودرو طراحی سایت شرکتی اپکو یدک، ساپکو، ماموت دیزل، آراد موتور، کاریزان خودرو و … از نمونه کارهای کاسپید در این زمینه است.

با توجه به تجربه کاسپید در زمینه طراحی سایت خودرو، ما آماده ایم تا در صورت نیاز، با برگزاری جلسه و مشاوره های رایگان بهترین پیشنهادات را به شما ارائه نماییم.

ما در حال حاضر پروژه های زیادی را در زمینه طراحی سایت تهران و شهرستانها انجام داده ایم. اگر شما نیز تمایل دارید یک سایت خودررو داشته باشید، میتوانید نیازهایتان را از داشتن سایت در اختیار ما قرار داده تا ما برای شما یک وب سایت حرفه ای خودرو طراحی نماییم.

مشاوره طراحی سایت خودرو

سوالات متداول

پاسخ سوال های شما در مورد طراحی سایت در کاسپید

 • برای شروع طراحی سایت و مشاوره چه کار باید کرد؟
  برای دریافت مشاوره اولیه و تعیین وقت ملاقات حضوری با شماره های 02122723209 تماس بگیرید.
 • هزینه طراحی وب سایت در کاسپید چقدر است؟
  هزینه طراحی برای سایت های مختلف ، متفاوت میباشد و به عوامل بسیاری بستگی دارد. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 02122723209
 • آیا سایتی که طراحی می شود قابلیت تغییر و ارتقا دارد؟
  بله تمامی سایت هایی که در شرکت طراحی سایت تهران کاسپید طراحی میشوند به صورت داینامیک میباشند و قابلیت تغییر در هر زمانی را دارند.
 • آیا کاسپید از سایت من میزبانی می کند؟
  بله شرکت طراحی سایت کاسپید با در دست داشتن سرور قدرتمند، قادر است که تمامی خدمات میزبانی را به شما عزیزان ارائه دهد.
 • طراحی سایت من چقدر زمان نیاز دارد و چند روز طول می کشد؟
  طراحی وبسایت برای پروژه های مختلف در بازه های زمانی متفاوتی انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
 • بعد از اتمام طراحی آیا خودم میتوانم محصول و یا مطلب به سایت اضافه کنم؟
  بله. تمامی سایت های طراحی شده دارای پنل ساده و کاربردی جهت ویرایش اطلاعات سایت هستند که در اختیار شما قرار داده شده و آموزش های لازم به شما داده می شود.
 • مراحل طراحی وب سایت و عقد قرارداد در کاسپید به چه شکل است؟
  برای طراحی وب سایت در شرکت کاسپید ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار میشود. این جلسه هم به صورت تلفنی و حضوری امکانپذیر است. بعد از جلسه مشاوره پروپوزال برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید پروپوزال عقد قرارداد انجام میشود.
 • پس از طراحی سایت در صورت مشکل چه کار بکنم؟
  پس از اتمام طراحی و تحویل سایت ، شرکت کاسپید به مدت 1 سال پشتیبانی رایگان برای سایت ها را انجام می دهد.