طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل

در سالهای اخیر خرید اینترنتی بلیط، تور و رزرو هتل بین کاربران اینترنت بسیار گسترده شده و لذا بسیاری از کاربران جهت رزرو هتل جستجو در اینترنت را بهترین و ارزانترین روش می دانند. در این راستا کاسپید با طراحی سایت هتل بصورت کاملاً اختصاصی با ایجاد ارتباط با سیستم های رزرواسیون داخلی این امکان را برای مشتریان فراهم آورده است تا به کاربران خود خدمات کاملاً آنلاین را ارائه نمایند.

کاسپید در طراحی سایت هتل به معرفی هتل، خدمات هتلداری و ارتباط سیستم رزرو آنلاین وب سایت از طریق وب سرویس و ایجاد پنل های اختصاصی می پردازد. کاربران می توانند از طریق وب سایت امکانات رفاهی هر اتاق را مقایسه نموده و در نهایت به رزرو اتاق مورد نظر خود اقدام نمایند.

طراحی سایت هتل های مارینا پارک کیش، هتل پردیسان مشهد و چندین هتل آپارتمان در تهران، مشهد و کیش از جمله نمونه پروژه های کاسپید می باشد.

 

هتل ها و مراکز اقامتی دیگر نمی توانند نسبت به طراحی سایت و امکان رزرو آنلاین بی تفاوت باشند. در دنیای امروز که حجم بالایی از سفرهای تجاری و تفریحی به صورت آنلاین مورد جستجو واقع می شوند و رزروها به این صورت انجام می شود، اگر هتل شما چنین امکاناتی ندارد پس سریع تر با یک شرکت طراحی سایت تهران و یا شهرمحل اقامتون تماس گرفته و قابلیت رزو آنلاین را برای هتل خود ایجاد کنید

برخورداری از سایت با امکان رزرو آنلاین به مهمانان این امکان را می دهد که به طور مستقیم هتل شما را رزرو کنند، که این امر به معنای دستیابی به اطلاعات جامع مسافرین، درآمد بیشتر و کاهش هزینه های کمیسیون است.

امروزه در حوزه ی پذیرش و مهمان پذیری، بحث شایع حول آژانس های مسافرتی آنلاین و نفوذی است که آن ها بر توزیع و پراکندگی رزرواسیون دارند. این آژانس های مسافرتی از نظر تأمین مسافر خدمت بزرگی را به هتل های همکار خود ارائه می دهند، اما مسئله ای که وجود دارد میزان کمیسیونی است که این آژانس ها دریافت می کنند، علاوه بر این، زمان و مدت اقامت مسافرها نیز به دست این آژانس ها تعیین می شود.

طراحی سایت هتل و امکان رزرو آنلاین، می تواند دست واسطه های این چنینی را قطع کند. البته به عنوان یک فعال این حوزه، برخورداری از امکان رزرو مستقیم بدون پرداخت حق کمیسیون می تواند بسیار مطلوب باشد، اما ایجاد تعادل در این زمینه می تواند بهتر باشد. یعنی هم امکان رزرو مستقیم و هم امکان بهره برداری از گروه های ثالث تامین کننده مسافر و مهمان از طریق آژانس های مسافرتی آنلاین. در این صورت شما می توانید که در مواقع لازم، از این امکانات بهره ببرید.

در زیر برخی مزایای طراحی سایت هتل با امکان رزرو آنلاین مورد اشاره قرار گرفته است.

 • طراحی سایت هتل می تواند به مسافرین و مهمانان شما امکان رزرو مستقیم را بدهد که این به معنای عدم پرداخت حق کمیسیون به گروه های ثالث (آژانس های مسافرتی) می باشد.
 • امکان رزرو آنلاین، به معنای صرفه جویی در وقت شما و کارکنان هتل شما می باشد. با این امکان دیگر لازم نیست که کارکنان شما وقت زیادی را صرف پذیرش مسافرین ورودی کنند.
 • طراحی سایت هتل با امکان رزرو آنلاین، این فرصت رابه شما می دهد که ارتباطی همیشگی با مسافرین و مهمانان خود (قبل، بعد و در حین اقامت) داشته باشید، و به این ترتیب ضمن امکان ارائه خدمات بهتر به مسافر، نام و برند هتل خود را ارتقا دهید.
 • امکان رزرو آنلاین به شما در ایجاد رابطه ی همیشگی با مشتریان و تبدیل آنها با مسافرین دائمی کمک می کند. وقتی که مسافری یک بار از این طریق درهتل شما اقامت می کند، در صورت رضایت، به مشتری دائمی هتل شما تبدیل خواهد شد.
 • طراحی سایت برای هتل ، می تواند شما را به طور کامل از وابستگی به آژانس های مسافرتی رها سازد.
 • برخورداری از سایت به شما این امکان را می دهد که بنا بر خواست خود، سیاست های رزرو و کنسلینگ را اعمال کنید.
 • طراحی سایت هتل به شما این فرصت را می دهد تا به اطلاعاتی مفید از مسافرین دسترسی داشته باشید. اینکه آن ها چگونه اقدام به رزرو می کنند، دستگاهی که استفاده می کنند چیست، و اینکه اهل کجا هستند و موارد دیگر. این اطلاعات به شما در نوع ارائه خدمات کمک می کند.
 • امکان رزرو آنلاین به معنای فرصت و زمینه ی بیشتر برای مدیریت و کنترل تعداد مسافرین ساکن در هتل است.
 • آژانس های مسافرتی، اطلاعات مسافرین را در اختیار شما قرار نمی دهند و شما امکان تماس مستقیم با مهمانان پیش و پس ازاقامت آن ها را ندارید. برخورداری از سایت هتل به شما فرصت دست یابی به این اطلاعات را می دهد.
 • افرادی که به طور مستقیم و از طریق سایت شما، اقدام به رزرو اتاق می کنند چندان مقید به قیمت نیستند (به هر حال آن ها با مشاهده قیمت، اقدام به رزرو اتاق کرده اند) و با ارائه خدمات مناسب می توان به راحتی آن ها را تبدیل به مشتریان دائمی کرد.

 

نتیجه گیری

فراگیر شدن استفاده از گوشی های هوشمند بیش از هر چیز به معنای ایجاد امکان ارتباط مستقیم بین افراد و فعالان حوزه های مختلف است. شاید بزرگ ترین مزیت این پدیده ی نوظهور، قطع شدن دست واسطه ها باشد. یکی از حوزه هایی که از گذشته در آن، واسطه ها و فعالان میانی نقش عمده ای داشتند، حوزه ی هتلداری و پذیرش مسافر بوده است.

طراحی سایت هتل و امکان رزرو آنلاین، پاسخی نهایی به این نیاز است. فرصت برخورداری از سایت می تواند شما را برای همیشه از وابستگی صرف به آژانس های مسافرتی یا دیگر گروه های تامین کننده ی مسافر خلاص کند.

نکته نهایی که در طراحی سایت برای هتل باید به آن توجه شود این است که طراحی سایت به معنای عدم استفاده از گروه های ثالث تامین کننده ی مسافر نیست. بلکه به معنای مدیریت بهتر و بهینه تر مسافرین است. طراحی مناسب سایت به شما این امکان را می دهد که از تمام گزینه های موجود برای تامین مسافر بهره ببرید و به این ترتیب درآمد و نوع خدمات خود را ارتقا دهید.

برای اطلاع و استعلام قیمت طراحی سایت هتل با کارشناسان ما با شماره تلفن های 02126210480 - 02126214008 تماس بگیرید.

مشاوره طراحی سایت هتل

سوالات متداول

پاسخ سوال های شما در مورد طراحی سایت در کاسپید

 • برای شروع طراحی سایت و مشاوره چه کار باید کرد؟
  برای دریافت مشاوره اولیه و تعیین وقت ملاقات حضوری با شماره های 02122723209 تماس بگیرید.
 • هزینه طراحی وب سایت در کاسپید چقدر است؟
  هزینه طراحی برای سایت های مختلف ، متفاوت میباشد و به عوامل بسیاری بستگی دارد. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 02122723209
 • آیا سایتی که طراحی می شود قابلیت تغییر و ارتقا دارد؟
  بله تمامی سایت هایی که در شرکت طراحی سایت تهران کاسپید طراحی میشوند به صورت داینامیک میباشند و قابلیت تغییر در هر زمانی را دارند.
 • آیا کاسپید از سایت من میزبانی می کند؟
  بله شرکت طراحی سایت کاسپید با در دست داشتن سرور قدرتمند، قادر است که تمامی خدمات میزبانی را به شما عزیزان ارائه دهد.
 • طراحی سایت من چقدر زمان نیاز دارد و چند روز طول می کشد؟
  طراحی وبسایت برای پروژه های مختلف در بازه های زمانی متفاوتی انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
 • بعد از اتمام طراحی آیا خودم میتوانم محصول و یا مطلب به سایت اضافه کنم؟
  بله. تمامی سایت های طراحی شده دارای پنل ساده و کاربردی جهت ویرایش اطلاعات سایت هستند که در اختیار شما قرار داده شده و آموزش های لازم به شما داده می شود.
 • مراحل طراحی وب سایت و عقد قرارداد در کاسپید به چه شکل است؟
  برای طراحی وب سایت در شرکت کاسپید ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار میشود. این جلسه هم به صورت تلفنی و حضوری امکانپذیر است. بعد از جلسه مشاوره پروپوزال برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید پروپوزال عقد قرارداد انجام میشود.
 • پس از طراحی سایت در صورت مشکل چه کار بکنم؟
  پس از اتمام طراحی و تحویل سایت ، شرکت کاسپید به مدت 1 سال پشتیبانی رایگان برای سایت ها را انجام می دهد.