طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی جهت معرفی کارخانجات صنعتی و واحدهای تولیدی و محصولات آنها در محیط اینترنت صورت می پذیرد. با توجه به گسترش فناوری اطلاعات و استفاده از اینترنت در سراسر دنیا و همچنین افزایش رقابت در بازارهای داخلی و خارجی، صنایع مختلف نیازمند معرفی محصولات و توانمندی های خود از طریق این شبکه جهانی می باشند.

مراحل ساختار طراحی سایت صنعتی

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، صنایع مختلف مانند بسیاری از کسب و کارها برای رشد، ترقی و پویا بودن نیاز به حضور در بستر مجازی و فضای اینترنت دارند. برای عده ای این سوال پیش می آید که نحوه راه اندازی سایت صنعتی به چه صورت است؟ در این بخش تصمیم داریم با مراحل ساختار طراحی سایت صنعتی آشنا شویم و جزئیات آن را مورد بررسی قرار دهیم.
یک واحد صنعتی و شرکت تولیدی بایستی به طور شایسته محصولات و خدمات خود را در بستر اینترنت به مشتریان معرفی کند. در ادامه با قسمت های مختلف و مراحل ساختار طراحی سایت صنعتی آشنا می شویم. دقت داشته باشید که بسته به نوع فعالیت شما و خدماتی که به مشتریان ارائه می کنید، آیتم های دیگری نیز می توانند به موارد گفته شده اضافه شوند.

• ارائه تاریخچه دقیق واحد صنعتی

چه یک کارخانه بزرگ و مشهور باشید و چه یک واحد صنعتی کوچک، برای اینکه بتوانید کاربران جدید را به سایتتان جذب کنید، می بایست تاریخچه و زمان دقیق آغاز به کار خود را ذکر کنید. معرفی کردن کامل کارخانه، اولین جزء و اولین مرحله در ساختار یک سایت صنعتی است. کاربران در بدو ورود به سایت، می توانند پیشینه شما را مطالعه کرده و با نحوه کار و خدماتتان آشنا شوند. این مورد، اعتماد و اطمینان آن ها را نسبت به مجموعه شما افزایش خواهد داد.

• معرفی محصولات و خدمات

بعد از اینکه مراجعین به طور کامل با سوابق و تجارب شما آشنا شدند، حال نوبت به این می رسد که از محصولات و خدمات خود پرده برداری کنید. شما بایستی به طور کامل و دقیق، خدمات و محصولاتی که به مشتریان ارائه می کنید را معرفی کنید.
• ارائه مجوزها، استانداردها و یا مدارک بین المللی اخذ شده
برای افزایش اعتماد و اطمینان مشتریان لازم است مدارک و مجوزهای رسمی در کارتان را در معرض دید قرار دهید.

• قسمت محصولات و گالری سایت

در این بخش تمامی جزئیات و اطلاعات مربوط به محصولات را به طور دقیق و کاملا درست درج می کنید. همچنین لازم است تصاویری باکیفیت از کالاها و خدمات، تهیه کرده و در بخش گالری سایت قرار دهید.

• دسته بندی کردن محصولات

برای اینکه مراجعین به سایت، بتوانند در مدت زمان کوتاهی به آن چه که می خواهند دست پیدا کنند، لازم است تا تمامی محصولات و خدمات مجموعه را دسته بندی کرده و برای هریک از آن ها زیرمجموعه های مناسبی را در نظر بگیرید.

• افزودن قابلیت مقایسه محصولات در سایت

برای یک سایت صنعتی بسیار ضروری است که از قابلیت مقایسه محصولات برخوردار باشد. با این اقدام، مراجعین می توانند محصولات مشابه را با یکدیگر مقایسه کرده و به تناسب نیاز خود بهترین نوع آن را خریداری کنند.

• ثبت راه های ارتباطی

یک واحد یا شرکت صنعتی برای اینکه بتواند اعتماد مشتریان خود را جلب نموده و با آن ها ارتباطی دائمی ایجاد کند، می بایست تمامی اطلاعات تماس و راه های ارتباطی خود را روی سایت مربوطه قرار دهد. اطلاعات تماس و همچنین آدرس شرکت می تواند باعث افزایش اطمینان مشتریان شود. علاوه بر این، در صورت بروز هرگونه مشکل در پروسه خرید، مشتریان می توانند از طریق راه های ارتباطی مشکل خود را با نمایندگان مربوطه در میان بگذارند.

• ارائه اخبار و مقالات روز

برای اینکه یک شرکت صنعتی بتواند مخاطبین هدف خود را با نحوه کار و نوع خدماتش آشنا کند، می تواند از مقالات روز دنیا استفاده کند. همچنین ثبت اخبار مرتبط با زمینه کاری شرکت نیز تا حدود زیادی در زمینه افزایش آگاهی مخاطبین نقش دارد.

• معرفی شعب و نمایندگی های مجموعه

هرچه یک واحد صنعتی بزرگ تر و گسترده تر باشد، قطعا شعب و نمایندگی های بیشتری خواهد داشت. برای اینکه مشتریان بتوانند در سریع ترین زمان ممکن از خدمات شما استفاده کنند، می توانید آدرس نمایندگی ها و شعب دیگر خود را نیز در سایت قرار دهید.

• بخش نظرات و انتقادات

ساختار یک سایت صنعتی زمانی کامل می شود که به بخش نظرات و پیشنهادات مجهز شود. در این بخش مشتریان می توانند انتقادات، پیشنهادات و تجارب خود را از خرید این سایت با دیگران در میان بگذارند.

• تنظیم بخش پشتیبانی

پشتیبانی و خدمات پس از فروش قطعا برای هر کسب وکاری لازم است. واحدهای صنعتی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در طراحی سایت صنعتی می بایست یک بخش ویژه با عنوان بخش حمایت و پیشتیبانی از مشتریان در نظر گرفته شود. 

کاسپید تا کنون طراحی سایت صنعتی و بهینه سازی سایت کارخانجات مختلفی را به عهده داشته است.

 

مزایای داشتن سایت

طراحی سایت صنعتی و ارائه خدمات اینترنتی به مشتریان مزایای بسیار زیادی به دنبال دارد. در این بخش با چندنمونه از مزایای داشتن سایت صنعتی آشنا می شویم.
• شما برای ارائه خدمات، محدود به مکان یا زمان خاصی نیستید. از آن جایی که خرید و فروش محصولات صنعتی به صورت حضوری گاهی طاقت فرسا و سخت می شود، وجود یک سایت صنعتی می تواند در این زمینه مزایای زیادی برای صنعتگران و مخاطبین آن ها داشته باشد. با داشتن یک سایت صنعتی، شما می توانید در هر لحظه از شبانه روز خدمات خود را به مشتریان ارائه کرده و به سودآوری مجموعه کمک کنید.
• فراگیر بودن سایت اینترنتی باعث بیشتر دیده شدن شما و کسب و کارتان می شود. به کمک یک سایت صنعتی، شما می توانید بازاریابی و تبلیغات خود را بهبود بخشیده و آن را در سطح گسترده تری انجام دهید. بنابراین افراد بیشتری در نقاط مختلف دنیا با مجموعه شما و خدمات آن آشنا می شوند.
• صرفه جویی در هزینه ها از دیگر مزایای داشتن سایت صنعتی است. قطعا راه اندازی یک سایت، شما را از پرداخت هزینه برای اجاره کردن یا خرید مکانی جهت فروش محصولات معاف می کند. یک فروشگاه آنلاین نیازی به هزینه برق، آب، گاز، منابع و نیروهای انسانی متعدد، رفت و آمدهای اضافی و... نخواهد داشت. بنابراین هزینه راه اندازی و طراحی سایت صنعتی به مراتب کمتر از داشتن یک فروشگاه حضوری است. شما می توانید از هزینه های اضافی خود برای گسترش بیشتر کار یا بخش تبلیغاتتان استفاده کنید.
• یک سایت پویا و فعال، تعامل شما را با مشتریان بیشتر می کند. خریداران می توانند به کمک راه های ارتباطی موجود در سایت با شما یا نمایندگان مجموعه ارتباط برقرار کرده و مشکلات خود را به طور مستقیم درمیان بگذارند. علاوه بر این، آن ها می توانند با ثبت نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود به ارتقای سایت شما کمک کنند. بنابراین یک تعامل سازنده بین شما و مخاطبین ایجاد شده و این اتفاق سبب رشد و موفقیت سایت می شود.
• دسترسی راحت به مشتریان: هر سایت برای خدمات رسانی بهتر به مشتریان از آن ها اطلاعاتی را درخواست می کند. اطلاعاتی از قبیل ایمیل، شماره همراه و... در نهایت مجموعه با ارسال یک کد به کاربران، تمامی این اطلاعات را صحت سنجی می کند. خب قطعا زمانی که سایت شما اطلاعات موردنیاز از مشتری را در اختیار داشته باشد، می تواند در هر زمان برای اطلاع رسانی های بیشتر از جمله اخبار جدید در زمینه محصولات و... به مشتریان دسترسی داشته باشد.
• افزایش اعتبار: این روزها هر کسب و کاری به نوعی با اینترنت و فضای آنلاین سروکار دارد. بنابراین رقابت در این بستر بسیار جدی است. هر فردی به دنبال کسب اعتبار و سودآوری بیشتر است. قطعا در صورتی که بتوانید یک سایت صنعتی اصولی و حرفه ای برای کسب و کار خود ایجاد کنید، نیمی از راه را طی کرده اید. شما با ارائه خدمات در بستر اینترنت و همسو بودن با نیاز مشتریان، به اعتبار خود افزوده و از این طریق تبدیل به یک برند معتبر می شوید.
• با تغییر مکان شرکت، مشتریان همچنان به شما متعهد و وفادار خواهند ماند. اهمیتی ندارد که به کجا نقل مکان می کنید. مشتریان شما به صورت آنلاین همراهتان هستند و شما می توانید کوچکترین تغییرات ایجاد شده را از طریق وبسایت با آن ها درمیان بگذارید.
• افزایش سطح آگاهی مشتریان. گاهی اوقات مخاطبین هدف شما، اطلاعات چندانی درخصوص نحوه کار و خدماتتان ندارند. آن ها از فواید و مزایای محصولات شما مطلع نیستند. شما می توانید در سایت طراحی شده، بخشی را به عنوان قسمت آموزشی در نظر بگیرید. در این بخش می توانید با قراردادن انواع مقالات، خبرهای روز، ویدئوها و مطالب آموزشی، نکات مهمی را درخصوص محصولات به مشتریان انتقال دهید و آن ها را با فضای کسب و کارتان آشنا کنید.
• داشتن یک سایت هوشمند و هدفمند شما را در پیدا کردن کارمندان و نیروی انسانی متخصص کمک می کند. 
• شما می توانید علاوه بر درآمدزایی از خدمات و محصولات اصلی سایتتان، از روش های دیگری نیز کسب درآمد کنید. به عنوان مثال بعد از اینکه مشتریان به طور کامل با شما و مجموعه شما آشنا شدند، می توانید زمان هایی را برای معرفی و تبلیغ دیگر برندها اختصاص داده و از این راه نیز به سودآوری مجموعه خود کمک کنید.

 

ما با تکیه بر تجربه زیاد و توان فنی بالای کارشناسان خود، اقدام به طراحی سایت صنعتی و مجتمع تولیدی شما می نماییم و با بهینه سازی سایت شما بر اساس کلمات کلیدی مرتبط با صنعت مربوطه و محصولاتی که تولید میکنید، علاوه بر معرفی کامل این محصولات در محیط وب، شرایط نمایش سایت شما را در رتبه های بالای نتایج گوگل فراهم خواهیم کرد.

مشاوره طراحی سایت صنعتی

سوالات متداول

پاسخ سوال های شما در مورد طراحی سایت در کاسپید

 • برای شروع طراحی سایت و مشاوره چه کار باید کرد؟
  برای دریافت مشاوره اولیه و تعیین وقت ملاقات حضوری با شماره های 02122723209 تماس بگیرید.
 • هزینه طراحی وب سایت در کاسپید چقدر است؟
  هزینه طراحی برای سایت های مختلف ، متفاوت میباشد و به عوامل بسیاری بستگی دارد. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 02122723209
 • آیا سایتی که طراحی می شود قابلیت تغییر و ارتقا دارد؟
  بله تمامی سایت هایی که در شرکت طراحی سایت تهران کاسپید طراحی میشوند به صورت داینامیک میباشند و قابلیت تغییر در هر زمانی را دارند.
 • آیا کاسپید از سایت من میزبانی می کند؟
  بله شرکت طراحی سایت کاسپید با در دست داشتن سرور قدرتمند، قادر است که تمامی خدمات میزبانی را به شما عزیزان ارائه دهد.
 • طراحی سایت من چقدر زمان نیاز دارد و چند روز طول می کشد؟
  طراحی وبسایت برای پروژه های مختلف در بازه های زمانی متفاوتی انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
 • بعد از اتمام طراحی آیا خودم میتوانم محصول و یا مطلب به سایت اضافه کنم؟
  بله. تمامی سایت های طراحی شده دارای پنل ساده و کاربردی جهت ویرایش اطلاعات سایت هستند که در اختیار شما قرار داده شده و آموزش های لازم به شما داده می شود.
 • مراحل طراحی وب سایت و عقد قرارداد در کاسپید به چه شکل است؟
  برای طراحی وب سایت در شرکت کاسپید ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار میشود. این جلسه هم به صورت تلفنی و حضوری امکانپذیر است. بعد از جلسه مشاوره پروپوزال برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید پروپوزال عقد قرارداد انجام میشود.
 • پس از طراحی سایت در صورت مشکل چه کار بکنم؟
  پس از اتمام طراحی و تحویل سایت ، شرکت کاسپید به مدت 1 سال پشتیبانی رایگان برای سایت ها را انجام می دهد.