طراحی سایت مشهد

طراحی سایت مشهد

طراحی سایت در مشهد یکی از اصلی ترین فعالیت های شرکت طراحی سایت کاسپید و دیگر شرکت های فناوری اطلاعات بوده و هست و علت این موضوع اهمیت و بزرگی شهر مشهد و استان خراسان رضوی است. کلان شهر مشهد مقدس با توجه به توریستی بودن آن به جهت وجود حرم رضوی در آن به یکی از شهر ها با تراکم و تعدد شرکت های تولیدی ، صنعتی و بازرگانی شده است. از همین رو این شرکت ها و کارخانجات در سال های گذشته روی به طراحی سایت در مشهد نموده اند.

با روی کار آمدن فروشگاه ها و سایت های اینترنتی، تحول بزرگی در صنایع مختلف روی داده و تولیدکنندگان با رشد چشمگیر کسب و کار خود مواجه شده اند. به همین علت اگر بخواهید در رقابت با دیگر تولیدکنندگان و صنعتگران حرفی برای گفتن داشته و مخاطبین هدفتان را حفظ کنید، نیاز به حضور در فضای اینترنت دارید. اما مزایای داشتن سایت چیست که اغلب صاحبان کسب و کار به دنبال طراحی سایت در مشهد هستند؟ دلیل این توجه بی سابقه برای حضور در بستر اینترنت چیست؟ 
یکی از دلایلی که باعث آسیب اقتصادی به بسیاری از شرکت ها و سازمان ها شد، ویروس کرونا بود. بسیاری از اتفاقات این چنینی غیرمتقربه و پیش بینی نشده هستند و از همین رو بسیاری از صاحبان کسب و کار به دلیل نداشتن راهی برای جبران خسارات مالی تا مرز ورشکستگی پیش رفتند. از همین رو، استفاده از سایت های اینترنتی روز به روز رونق بیشتری گرفت و مدیران و مسئولین برای جلوگیری از خسارات بیشتر، سعی در برقراری ارتباط با مشتریان در بستری جدید کردند.
علاوه بر این، مجموعه های مختلفی نیز با کسب مهارت در زمینه  سئو و طراحی سایت به درآمدزایی رسیدند و این یکی از جنبه های مثبت طراحی سایت در مشهد است. البته طراحی سایت خود به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شود و حوزه های زیادی را در بر می گیرد. این امر باعث شده تا صاحبان کسب و کار با هر زمینه کاری و فعالیتی بتوانند در این فضا به درآمدزایی مشغول شده و سودآوری بیشتری داشته باشند.

انواع سایت جهت طراحی

گستردگی طراحی سایت آن قدر زیاد است که می توان برای هر کسب و کاری، سایتی مجزا راه اندازی کرد. قطعا طراحی هرکدام از این سایت ها، تکنیک ها و اصول خاص خود را می طلبد و به شیوه ای منحصر به فرد اجرا می شود. قالب بندی، صفحه بندی، رنگ بندی، محتواگذاری و آدرس دهی هرکدام از این سایت ها متفاوت از دیگری است. اما دسته بندی سایت ها به چه صورتی است؟ در ادامه با انواع سایت جهت طراحی آشنا می شویم.
• طراحی سایت فروشگاهی
این روزها بسیاری از فروشگاه های فعال در سطح شهر، برای افزایش فروش محصولات و توسعه بازار هدف، رو به سایت های فروشگاهی آورده اند. ماندگار شدن در ذهن مخاطبین و پیشی گرفتن از رقبا دو دلیل مهم برای راه اندازی یک سایت فروشگاهی است. از این روست که هم اکنون طراحی سایت فروشگاهی در مشهد با استقبال بسیار خوبی رو به رو شده است.
• طراحی سایت شرکتی
در عصر تکنولوژی، بهترین راهکار برای معرفی خدمات و شناساندن محصولات به مشتریان، طراحی سایت شرکتی است. دیگر کمتر سازمان یا شرکتی را می توان دید که به یک سایت اینترنتی مجهز نشده باشد. مدیران شرکتی برای جذب مخاطب و بازدهی بیشتر از سایت های شرکتی استفاده می کنند.
• طراحی سایت خبری
بسیاری از خبرگزاری ها و سازمان های گزارشی منبع درآمد اصلی خود را از سایت های خبری می دانند. از طریق طراحی سایت خبری می توان در حوزه های مختلف اطلاع رسانی و تبلیغ کرده و سود کلانی بدست آورد.
• طراحی سایت آموزشی
از جذاب ترین و پرمخاطب ترین سایت های طراحی شده، سایت های آموزشی هستند. در این بستر می توان به انواع و اقسام آموزش ها از جمله مقالات علمی، ویدئوهای آموزشی، کتاب های صوتی و الکترونیکی و...دسترسی داشت.

 

طراحی سایت در تهران فعالیت اصلی شرکت کاسپید می باشد ولی کاسپید فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت در مشهد از سال ۱۳۷۸ نیز شروع کرده و در طول سالها فعالیت تخصصی خود در ایران و خارج از ایران همواره تیم فنی خود را در مشهد حفظ و توسعه داده است و لذا همیشه جزو شرکت های پیشرو در زمینه طراحی سایت مشهد و شرق کشور می باشد.

همانطور که گفته شد با توجه به اینکه بسیاری از شرکتهای صنعتی و بازرگانی ایران در کنار مؤسسات مالی و اعتباری در شهر مشهد مستقر می باشند و مشهد همواره جایگاه ویژه ای در بین صنایع خودروسازی و غذایی داشته است در همین راستا کاسپید این آمادگی را دارد تا قبل از عقد قرارداد و شروع به طراحی سایت با برگزاری جلسات حضوری و ارائه مشاوره های رایگان در این زمینه بتواند بهترین خدمات را به شما ارائه نماید.

تیم تخصصی طراحی سایت کاسپید در امور بازاریابی اینترنتی آمادگی این را دارد تا مناسب ترین کمپین های تبلیغاتی و مشاوره های لازم در این خصوص را در اختیار مشتریان طراحی سایت مشهد قرار دهد تا با کمترین هزینه بیشترین نتیجه را در بازار هدف خود داشته باشید.

با توجه به اینکه مشهد و خراسان رضوی یکی از قطب های صنعتی کشور می باشد و وجود بیش از 4 شهرک صنعتی بزرگ در این شهر شامل شهرک صنعتی طوس فاز 1 و 2، شهرک صنعتی کلات و شهرک صنعتی صنایع پیشرفته و همچنین حضور بیش از بیش شرکتهای حمل و نقل بین المللی و بازرگانی و جایگاه ویژه ای که مشهد از قدیم در تجارت ایران داشته، و توجه روزافزون شرکت ها به بهره گیری و ورود به بازاریابی اینترنتی ما را بر آن داشته تا خدمات ویژه تری را با داشتن دفتر در مشهد به مشتریان طراحی وب سایت مشهد ارایه دهیم. در همین راستا می توانید جهت برگزاری جلسات حضوری و یا دریافت مشاوره های تلفنی با ما در مشهد تماس بگیرید.

 

روند طراحی سایت در مشهد :

در واقع مراحل طراحی سایت مشهد با مراحل طراحی سایت در شهرهای مختلف فرقی نداشته و یکی است و ما آنرا در 6 مرحله انجام میدهیم.

1. آنالیز سایت
2. طراحی قالب گرافیکی
3. برنامه نویسی سایت
4. تست و ورود اطلاعات
5. آموزش
6. گارانتی و پشتیبانی

اما تفاوتی که طراحی سایت در مشهد دارد ویژگی هایی است که باید برای بازاریابی و سئو سایت های مشهد برای آنها در نظر گرفته شوند. برای مثال همانطور که گفته شد مشهد شهر توریستی بوده و باید سایتهایی که در مشهد طراحی میشوند سایت های چند زبانه باشند تا توریست ها به راحتی بتوانند از آن استفاده بکنند.

همچنین با توجه به موقعیت جغرافیایی استان خراسان رضوی و قرار داشتن آن در مرز کشور ایران ، این استان و مخصوصاً شهر مشهد ، امکان صادرات محصولات و خدمات به کشورهای همسایه را دارد که بازاریابی آن میتواند توسط طراحی سایت در مشهد و بهینه سازی و سئو آن با زبان های مختلف انجام شود.

 

طراحی فروشگاه اینترنتی در مشهد

یکی دیگر از خدمات ما در کاسپید طراحی فروشگاه اینترنتی است. علاوه بر شرکت ها و واحد های تولیدی و بازرگانی در مشهد تعداد بسیار زیادی فروشگاه بزرگ و زنجیره ای نیز در مشهد فعالیت دارند که در سالهای گذشته روی به اینترنتی کردن فروش محصولات خود آورده اند.
اما به چه علتی در چند دهه گذشته طراحی فروشگاه اینترنتی در مشهد با این حجم از استقبال مواجه شده است؟ از جمله مهم ترین دلایل آن می توان به افزایش تعداد بازدیدکنندگان، فروش 24 ساعته، ارتباط مستقیم با مشتریان، خدمات رسانی باکیفیت تر، پیشی گرفتن از رقبا، تبلیغات موثر، درآمدهای جانبی و...اشاره کرد. اما بایستی این نکته را نیز به خاطر داشته باشیم که طراحی فروشگاه اینترنتی نیاز به تخصص و مهارت کافی دارد. بدون هیچ پیش زمینه و دانشی نمی توان دست به کار شد و انتظار موفقیت داشت. برای اینکه بتوان کسب و کار خود را گسترش داده و آن را به مخاطین هدف بیشتری معرفی کرد، می بایست بستر موردنظر را برای آن آماده کنید. در ادامه با جزئیات کار آشنا می شویم.
• قبل از طراحی سایت، می بایست نقشه کامل و دقیق آن را به همراه جزئیات روی یک کاغذ ترسیم کنید. اینکه سایت شما نیاز به چه تعداد صفحه دارد؟ طراحی صفحه اول سایت به چه صورتی انجام شود؟ منو یا نوار عرضی در صفحه اول دارای چه طبقه بندی هایی است و...
• نوع کاربری از مهم ترین مواردی است که می تواند یا مخاطب را در سایت شما نگه دارد و یا او را از گشت و گذار و خرید منصرف کند. لازم است سایت شما کاربری ساده و روانی داشته باشد. بهتر است طبقه بندی محصولات را به گونه ای طراحی کنید که افراد تنها با سه و یا نهایتا چهار کلیک به هدف خود دست پیدا کنند. همچنین اطلاعات تماس و راه های ارتباطی خود را در معرض دید قرار دهید تا در صورت نیاز، کاربران بتوانند به سرعت با شما ارتباط برقرار کنند.
• اولین چیزی که یک کاربر از سایت شما می بیند، گرافیک و طراحی ظاهری آن است. هرچه طراحی سایت، جذاب تر بوده و ارتباط نزدیک تری با محصولات و خدماتتان داشته باشد، قطعا توجه مخاطبین بیشتر جلب خواهد شد. پیش از طراحی سایت فروشگاهی حتما برای طراحی و گرافیک آن برنامه ریزی کنید. گرافیک می تواند شامل رنگ بندی، فونت متن، بولد بودن کلمات، فاصله بین کلمات و...باشد.
• یک محتوای منسجم و منحصر به فرد قطعا می تواند تاثیر زیادی در جلب نظر مخاطبین داشته باشد. سعی کنید در این مورد خلاقیت و ابتکار عمل داشته باشید و از محتواهای تکراری و مشابه تا حد امکان استفاده نکنید.
• صاحب سبک باشید و از تقلید بپرهیزید. شاید بتوان گفت یکی از علل اصلی که برخی از سایت های فروشگاهی نسبت به برخی دیگر برتری دارند، همین خلق سبک جدید باشد. در واقع آن ها محصولات را به شکل خاص خود در اختیار مشتریان قرار می دهند. سعی کنید از رقبا الهام بگیرید اما در نهایت کار را به سبک خاص خودتان انجام دهید.
• برنامه ریزی هایی را درخصوص افزایش امنیت سایت در نظر بگیرید. اگر یک سایت فروشگاهی دارید که در طول روز بارها و بارها در آن تراکنشات مالی و پرداخت های اینترنتی صورت می گیرد، بسیار مهم است که به امنیت اطلاعات حساب بانکی کاربران خود اهمیت داده و از آن ها در برابر سرقت محافظت کنید.

 

طراحی فروشگاه اینترنتی در مشهد :

یکی دیگر از خدمات ما در کاسپید طراحی فروشگاه اینترنتی است. علاوه بر شرکت ها و واحد های تولیدی و بازرگانی در مشهد تعداد بسیار زیادی فروشگاه بزرگ و زنجیره ای نیز در مشهد فعالیت دارند که در سالهای گذشته روی به اینترنتی کردن فروش محصولات خود آورده اند.

داشتن سایت فروشگاهی در مشهد نیز با توجه به بیماری کرونا که در 2 سال گذشته بسیاری از مشاغل را مجبور به تعطیلی کرده است راه کاری بسیار مهم و ضروری میباشد که فروشگاه ها مستقر در مشهد را به فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی انداخته است.

 

هزینه طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی در مشهد :

اگرچه در حالت کلی هزینه طراحی سایت به عوامل بسیاری بستگی دارد اما تعرفه و هزینه طراحی سایت در مشهد با سایر شهر ها و حتی با طراحی سایت تهران نیز تفاوتی ندارد. سایت های طراحی شده در کاسپید برا شهرهای مختلف با قیمت های یکسان و تعرفه های برابر انجام میشوند.

 

هزینه طراحی سایت مشهد به عواملی چون موارد زیر بستگی دارد :

 • نوع سایت و کارایی آن
 • تعداد صفحات
 • ریسپانسیو بودن یا نبودن سایت
 • داشتن یا نداشتن درگاه پرداخت اینترنتی
 • SSL و امنیت سایت
 • تعریف کردن ایمیل سازمانی
 • بایگانی و دریافت ایمیل از کاربران
 • فضای هاست و نوع آن
 • نوع و مدل برنامه نویسی سایت
 • مدیریت سوالات و کامنت های کاربران
 • داشتن یا نداشتن چت آنلاین
 • چند زبانه بودن سایت
 • قابلیت اتصال به سامانه پیامکی
 • داشتن یا نداشتن نوبت دهی آنلاین
 • قابلیت دانلود و آپلود از طرف کاربران
 • نوع پنل کاربری
 • و ...

 

سفارش طراحی سایت در مشهد :

طراحی سایت اولین قدم برای ورود به دنیال دیجیتال مارکتینگ است. شما میتوانید برای سفارش و مشاوره رایگان طراحی سایت در کاسپید با شماره های 02126214008 و 02126210480 تماس بگیرید.

مشاوره طراحی سایت مشهد

سوالات متداول

پاسخ سوال های شما در مورد طراحی سایت در کاسپید

 • برای شروع طراحی سایت و مشاوره چه کار باید کرد؟
  برای دریافت مشاوره اولیه و تعیین وقت ملاقات حضوری با شماره های 02122723209 تماس بگیرید.
 • هزینه طراحی وب سایت در کاسپید چقدر است؟
  هزینه طراحی برای سایت های مختلف ، متفاوت میباشد و به عوامل بسیاری بستگی دارد. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 02122723209
 • آیا سایتی که طراحی می شود قابلیت تغییر و ارتقا دارد؟
  بله تمامی سایت هایی که در شرکت طراحی سایت تهران کاسپید طراحی میشوند به صورت داینامیک میباشند و قابلیت تغییر در هر زمانی را دارند.
 • آیا کاسپید از سایت من میزبانی می کند؟
  بله شرکت طراحی سایت کاسپید با در دست داشتن سرور قدرتمند، قادر است که تمامی خدمات میزبانی را به شما عزیزان ارائه دهد.
 • طراحی سایت من چقدر زمان نیاز دارد و چند روز طول می کشد؟
  طراحی وبسایت برای پروژه های مختلف در بازه های زمانی متفاوتی انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
 • بعد از اتمام طراحی آیا خودم میتوانم محصول و یا مطلب به سایت اضافه کنم؟
  بله. تمامی سایت های طراحی شده دارای پنل ساده و کاربردی جهت ویرایش اطلاعات سایت هستند که در اختیار شما قرار داده شده و آموزش های لازم به شما داده می شود.
 • مراحل طراحی وب سایت و عقد قرارداد در کاسپید به چه شکل است؟
  برای طراحی وب سایت در شرکت کاسپید ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار میشود. این جلسه هم به صورت تلفنی و حضوری امکانپذیر است. بعد از جلسه مشاوره پروپوزال برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید پروپوزال عقد قرارداد انجام میشود.
 • پس از طراحی سایت در صورت مشکل چه کار بکنم؟
  پس از اتمام طراحی و تحویل سایت ، شرکت کاسپید به مدت 1 سال پشتیبانی رایگان برای سایت ها را انجام می دهد.