طراحی سایت ایران

طراحی سایت ایران

با ورود اینترنت در اواسط دهه ۷۰ به ایران و همه گیر شدن آن در بین کسب و کارهای مختلف و همچنین توسعه ارتباطی شرکت های ایرانی با بازارهای خارجی لزوم به داشتن سایت برای شرکتهای تجاری و صنعتی جهت ارتباطات بین المللی ضروری گردید. شرکت طراحی سایت کاسپید که یکی از قدیمی ترین شرکتهای طراحی سایت در ایران می باشد، فعالیت خود را در زمینه طراحی وب در ایران از سال ۱۳۷۸ آغاز نمود.

طراحی سایت استاتیک برای شرکتهای تجاری و تولیدی نقطه شروع فعالیت کاسپید برای طراحی وب در ایران بود که در طی زمان و توسعه وب، کاسپید نیز دانش خود را متناسب با زمان بروز کرد و با طراحی سایت داینامیک و برنامه نویسی وب به ایجاد سیستم های مدیریت محتوا اقدام نمود.

با توجه به توسعه و گستره روز افزون اینترنت در ایران و افزایش سهم موتورهای جستجوگر در اینترنت کاسپید نیز طراحی سایت در ایران را توسعه بخشید و با توسعه وب سایتهای خود بر اساس استانداردهای گوگل و بهینه سازی سایت توانست به عنوان اولین شرکت در ایران مباحث سئو را در این حوزه توسعه دهد.

در حال حاضر با توجه به توسعه بازارهای داخلی و افزایش رشد سرمایه گذاری های خارجی در ایران طراحی سایت ایران نیز برای شرکتهای خارجی که تمایل به ورود و سرمایه گذاری در بخش های محتلف صنعتی و خدماتی ایران دارند جذاب شده است و کاسپید به عنوان یکی از شرکتهایی که تجارب زیادی در همکاری با شرکتهای بین المللی دارد می تواند یکی از معتبرترین شرکای این شرکتها در جهت توسعه وب سایتها و ایجاد کمپین های بازاریابی اینترنتی آنها باشد.

در حال حاضر کاسپید با دو دفتر اصلی در ایران به عنوان بزرگترین و معتبرترین شرکت طراحی سایت با بسیاری از برندهای معتبر داخلی در حال فعالیت و ارایه خدمات می باشد و امیدواریم همواره بتوانیم بروزترین تکنولوژی ها و بهترین خمات پشتیبانی را به مشتریان خود در سراسر ایران ارائه نماییم.

مشاوره طراحی سایت ایران

سوالات متداول

پاسخ سوال های شما در مورد طراحی سایت در کاسپید

 • برای شروع طراحی سایت و مشاوره چه کار باید کرد؟
  برای دریافت مشاوره اولیه و تعیین وقت ملاقات حضوری با شماره های 02122723209 تماس بگیرید.
 • هزینه طراحی وب سایت در کاسپید چقدر است؟
  هزینه طراحی برای سایت های مختلف ، متفاوت میباشد و به عوامل بسیاری بستگی دارد. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 02122723209
 • آیا سایتی که طراحی می شود قابلیت تغییر و ارتقا دارد؟
  بله تمامی سایت هایی که در شرکت طراحی سایت تهران کاسپید طراحی میشوند به صورت داینامیک میباشند و قابلیت تغییر در هر زمانی را دارند.
 • آیا کاسپید از سایت من میزبانی می کند؟
  بله شرکت طراحی سایت کاسپید با در دست داشتن سرور قدرتمند، قادر است که تمامی خدمات میزبانی را به شما عزیزان ارائه دهد.
 • طراحی سایت من چقدر زمان نیاز دارد و چند روز طول می کشد؟
  طراحی وبسایت برای پروژه های مختلف در بازه های زمانی متفاوتی انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
 • بعد از اتمام طراحی آیا خودم میتوانم محصول و یا مطلب به سایت اضافه کنم؟
  بله. تمامی سایت های طراحی شده دارای پنل ساده و کاربردی جهت ویرایش اطلاعات سایت هستند که در اختیار شما قرار داده شده و آموزش های لازم به شما داده می شود.
 • مراحل طراحی وب سایت و عقد قرارداد در کاسپید به چه شکل است؟
  برای طراحی وب سایت در شرکت کاسپید ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار میشود. این جلسه هم به صورت تلفنی و حضوری امکانپذیر است. بعد از جلسه مشاوره پروپوزال برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید پروپوزال عقد قرارداد انجام میشود.
 • پس از طراحی سایت در صورت مشکل چه کار بکنم؟
  پس از اتمام طراحی و تحویل سایت ، شرکت کاسپید به مدت 1 سال پشتیبانی رایگان برای سایت ها را انجام می دهد.