طراحی سایت آگهی، تبلیغات و نیازمندیها

طراحی سایت آگهی، تبلیغات و نیازمندیها

طراحی سایت آگهی و سایت تبلیغاتی در دنیای امروز که دیگر مردم وقت‌شان را کمتر با خواندن روزنامه و دیدن تبلیغات تلویزیون سپری می‌کنند. امری لازم و بدیهی است. صاحبان این نوع کسب وکارها سعی دارند تا با طراحی سایت تبلیغاتی با همکاری شرکت طراحی سایت در تهران و شهرستان ها خود را در بازارهای رقابتی حفظ کنند به دلیل اینکه در قرن 21 با ظهور تکنولوژی‌های نوین شیوه دسترسی به نیازهای جامعه هر روزه در حال تغییر است. سهولت دسترسی با سرعت بیشتری نسبت به گذشته احساس می‎شود و مردم به دنبال رفع نیازهای خود با شیوه‌های مدرن هستند.

با عبور از عصر ورق‌های کاغذی و رسیدن به عصر دیجیتال و دنیای وب، بسیاری از شیوه‌های مکتوب قابل لمس، جای خود را به صفحه‌های مانیتور و تلفن‌های همراه در دنیای وب داده‌اند.

در گذشته بسیاری از افراد تبلیغات خود را در صفحات روزنامه و یا مجله‌های تبلیغاتی چاپ می‌کردند که هم دایره افرادی که آن را مشاهد می‌کردند کمتر بوده و هم از نظر شیوه تبلیغات و محتوا با محدودیت‌های بیشتری همراه بوده‌ است اما امروزه با طراحی سایت تبلیغاتی محدوده مکانی و زمانی برای کاربران از بین رفته و دایره افرادی که تبلیغات شما را در وب سایت ها و گوشی های همراه خود مشاهده می کنند به حداکثر رسیده است.

تبلیغات که از دیرباز در بازارهای سنتی وجود داشته، امروز به دنیای دیجیتال نیز کشیده است، در دنیای امروز، نداشتن خلاقیت در تبلیغ و یک پلتفرم خوب برای ارائه آن شانس موفقیت بسیار کمی را ایجاد می کند و عموما تبلیغی برنده‌ است که در جای مناسب و با شیوه مناسب تبلیغ شود. در دنیای امروز تبلیغات دیجیتال مؤثرترین نوع تبلیغ است، به گونه ای اگر کسی می خواهد ارتباط مؤثرتری با مخاطبین داشته باشد، حضور قوی در دنیای دیجیتال برای آن امری ضروری و لازم است.

تبلیغات دیجیتال چیست؟

تبلیغات دیجیتال همان‌طور که مشخص است به گونه ای از تبلیغات گفته می شود که در تمامی روند تولید، انتقال و نمایش آن از ابزار و زیر ساخت های دیجیتال استفاده می‌کنند. تبلیغات دیجیتال در واقع مبتنی بر فرآیند تکامل جوامع در استفاده از ابزار و زیر ساخت های دیجیتال است تا از چنین موقعیت عالی بیشترین بهره را ببرد.

تبلیغات دیجیتال به دلیل داشتن مزیت‌های منحصر به فرد خود از تبلیغات سنتی متمایز می‌شود و برتری پیدا می‌کند.‌ به سبب همین تمایزها، تبلیغات دیجیتال مورد توجه صاحبان کالا و خدمات قرار گرفته و استفاده از آن‌ها در حال رشد روز افزون است.

یکی از مهمترین کارهایی که در بازاریابی اینترنتی می توان انجام داد طراحی سایت آگهی نیازمندیها و تبلیغات می باشد. کاسپید در حال حاضر پروژه های زیادی را در زمینه طراحی سایت در تهران و شهرستانها انجام داده است.در جهان امروز تبلیغات حرف اول را میزند، تبلیغات همواره بخش مهمی از فرآیند تولید و فروش یک کالا به شمار می رود. بدون تبلیغات محصول شما ناشناخته بوده و نباید امیدی به فروش موثر آن داشته باشید. در حال حاضر با گسترش استفاده از فضای اینترنت و پتانسیل بالقوه آن در زمینه تبلیغات و معرفی خدمات و محصولات، بخش زیادی از تبلیغات به سایت ها سپرده شده تا علاوه بر تبلیغ هدفمند، هزینه مناسبی نیز داشته باشد.

بیشتر بخوانید : دیجیتال مارکتینگ چیست؟

از این نوع وب سایت، برای درج نیازمندیها و آگهی های تبلیغاتی در زمینه های مختلف استفاده می شود و به صورت بانک جامعی از اگهی هاست که شرکتها و فروشندگان در سایت بارگذاری می کنند تا مشتریان راحتتر به کالای مورد نظر و مطابق با نیاز و سلیقه خود برسند. در مرحله اول کاربران میتوانند با درج اگهی خود در سایت، به شناسایی و معرفی کسب و کار خود کمک نمایند و بعد از افزایش بازدید و شناخته شدن، مرحله جذب اگهی ها و تبلیغات پولی و ویژه فرا میرسد وعلاوه بر اگهی های شما اگهی های دیگران هم درسایت شما درج خواهد شد.

هدف از طراحی سایت اگهی تبلیغاتی و نیازمندیها اینست که مشتری به سهولت وارد سایت شده واگهی خود را درج نموده وقتی انواع اگهی درج شود تعداد بازدید کنندگان افزایش می یابد، قطعا بعد از شناخته شدن خدمت یا محصول، فروش ان شرکت نیز بیشتر خواهد شد.

برخی از امکانات طراحی سایت آگهی تبلیغاتی و نیازمندیها :

 • تعریف گروه نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات
 • مشاهده لیست اعضای سایت با قابلیت ارسال خبرنامه به اعضا
 • تعریف روشهای پرداخت
 • نمایش آخرین آگهی ها
 • نمایش کامل مشخصات آگهی دهنده (ازجمله نوع آگهی، تعداد بازدید آگهی، کد آگهی، تاریخ انقضا)
 • اخبار سایت و اطلاع رسانی به مشتریان
 • سیستم مدیریت تبلیغات بنر
 • پکیج تعرفه برای هر دسته از تبلیغات بدون محدویت
 • مشاهده آگهی های رسیده و بررسی محتوایی و تایید و رد و حذف آگهی با قابلیت ارسال ایمیل اتوماتیک به آگهی دهنده مبنی بر تایید یا رد آگهی وی
 • مشاهده آگهی های رسیده و بررسی محتوایی و تایید و رد و حذف آگهی با قابلیت ارسال ایمیل اتوماتیک به آگهی دهنده

برخی از مزایا طراحی سایت تبلیغاتی شامل موارد زیر است؛

 • در دسترس بودن:

تبلیغات دیجیتال مانند یک بروشور و یا مجله نیست که نیاز به حمل داشته باشد و اکثر افراد در تلفن همراه و کامپیوترهای شخصی خود می‌توانند آن را ببیند و حمل کنند و حتی با دیگران به اشتراک بگذارند.

 • سرعت انتشار:

یکی از مشکلاتی که نوع تبلیغات سنتی با آن روبه رو می‌شود سرعت و محدودیت در انتقال است. شما یک کاتالوگ و یا بروشور را نمی‌توانید به سرعت به همه جا ارسال کنید، اما اگر شما در یک وب سایت تبلیغاتی تبلیغ کنید در تمام ساعت‌های شبانه روز و هفت روز هفته بدون محدودیت می‌توانید تبلیغات خود را منتشر کنید و در دسترس عموم قرار دهید.

 • تغییر محتوای تبلیغات:

یکی دیگر از مزایای تبلیغات دیجیتال امکان اصلاح و تصحیح آن است. برای مثال، اگر شما در یک کاتالوگ و یا بروشور کاغذی تبلیغ کنید، پس از مدتی تنها برای تغییر یک آدرس و یا شماره تماس نیاز به یک تبلیغ جدید دارید یا احتمالا باید با یک غلط گیر روی موارد قبلی خط بکشید و مجدداً با ماژیک و یا خودکار اطلاعات جدید خودتان را بنویسید که ظاهر مناسبی ندارد. اما شما در تبلیغات دیجیتال از این امکان برخوردار هستید تا اطلاعات خود را به روزرسانی کنید و از این طریق محصول تبلیغاتی یا خدمت شما همیشه کار آمد خواهد.

 • سهولت در انتقال پیام:

یکی از نکته های برتر در تبلیغات دیجیتال بیان و معرفی راحت تر در آن است، تهیه یک تبلیغ متنی به صورت سنتی نسبت به تبلیغات دیجیتال سخت‌ تر است دلیل این موضوع هم مشخص است. در تبلیغ متنی باید با نوشتار تمام مزایای یک محصول را منتقل کنید در صورتی‌ که اضافه شدن فیلم و عکس بخش عمده‌ای از پیام تبلیغاتی دیجیتال را به مخاطب منتقل می‌کند.

 • دریافت بازخورد مخاطب:

در بازاریابی دیجیتال، می‌توان نظرات، انتقادات و حرف‌های مخاطب خود را نسبت به خدمت یا محصول خود به راحتی دریافت کرد. دریافت بازخورد مخاطب می‌تواند به پیشرفت در کار و ارائه تبلیغ تاثیرگذار باشد.

طراحی سایت آگهی از ابزارهای مؤثر در تبلیغات دیجیتال است.این نوع سایت ها همانگونه که از نامش مشخص است برای بازاریابی و تبلیغ محصولات و کالاها و یا خدمات کارایی دارد و می تواند برای محصول خاص یا گروهی از محصولات یا حتی برای مجموعه متفاوتی از آنها تعریف و طراحی شود.

سئو سایت و بهینه سازی سایت نکته دیگری است که هنگام طراحی سایت تبلیغاتی اهمیت آن دو چندان می‌شود، زیرا داشتن یک سئو خوب برای یک سایت مهمترین و برترین راه دیده شدن به شمار می‌آید.

 

طراحی سایت دایرکتوری تبلیغات و آگهی

سایت آگهی و نیازمندی، سایت داینامیکی می باشد که در آن بانکهای اطلاعاتی از آگهی های مختلف در دسته بندی های کاملاً مشخص و جداگانه تعریف می گردد. این سایتها معمولاً مرجعی جهت معرفی محصولات و خدمات افراد و شرکتها بصورت سریع و در دسترس کاربر می باشد و نقش مهمی را در ارتباطات کاری بین کاربران ایجاد می نمایند.

در ایران سایتهای مختلف آگهی و نیازمندی وجود دارد که هر کدام مخاطبان خاص خود را دارند ولی با توجه به بازار ایران راه اندازی این گونه سایت ها همواره برای سرمایه گذاران جذاب بوده است و با توجه به اینکه اگر طراحی سایت آگهی و نیازمندی شما بصورت کاملاً اصولی اجرا گردد، می تواند تأثیر زیادی در دیده شدن و جذب مخاطب داشته باشد لذا برگشت سرمایه آن بسیار سریع خواهد بود.

کاسپید با توان و دانش فنی خود در تحلیل و اجرای بانکهای اطلاعاتی و سایت های دایرکتوری می تواند طراحی سایت آگهی و نیازمندی شما را بصورت کاملاً اختصاصی با پنل های مختلف کاربری اجرا نماید. تیم فنی کاسپید آماده طراحی سایت آگهی و نیازمندی بصورت کاملاً اختصاصی بر اساس نیازهای شما می باشد.

تبلیغات دیجیتال به دلیل داشتن مزیت‌های منحصر به فرد خود از تبلیغات سنتی متمایز می‌شود و برتری پیدا می‌کند.‌ به سبب همین تمایزها، تبلیغات دیجیتال مورد توجه صاحبان کالا و خدمات قرار گرفته و استفاده از آن‌ها در حال رشد روز افزون است.

طراحی سایت بی توبی تبلیغات

امروزه حوزه تبلیغات چنان تخصصی شده است که بهره گیری از ظرفیت های آن نیازمند استفاده از متخصصان حوزه تبلیغات است، از اینرو طراحی سایت بی توبی تبلیغات می تواند هزینه های انجام شده از سوی شرکت ها را با محقق کردن اهداف به یک نوع سرمایه گذاری تبدیل کند. شرکتهای طراحی سایت در تهران به طراحی سایت بی توبی تبلیغات اقدام نمودند تا بتوانند در مسیر این نوع سرمایه گذاری گام بردارند.

شرکت های بزرگ برای فروش محصولات خود روشهای گوناگونی را برای تبلیغات برمی گزینند. از زمان روی کار آمدن رسانه های جمعی که به دلیل برنامه های مخاطب پسند روز به روز بر میزان مخاطبان آنها افزوده شده است، این رسانه ها به محلی برای تبلیغات شرکت ها تبدیل شده، تا جایی که الگوی اقتصادی بسیاری از رسانه های جهان، کسب درآمد از تبیلغات است که خود به عنوان یک حوزه تخصصی مورد مطالعه قرار دارد.

در این روش، شرکت ها برای فروش محصولات خود به رسانه هایی که بیشترین مخاطب را دارند تبلیغات می دهند و براساس بازخوردی که در خصوص افزایش فروش به دست می آورند، نسبت به موفق یا ناموفق بودن روش تبلیغاتی خود تصمیم گیری می کنند. بعنوان مثال، اگر سریال تلویزیونی و یا یک برنامه تلویزیونی مانند مسابقات جام جهانی فوتبال برگزار شود و مخاطبان زیادی را جلب کند، یا زمان اوج مخاطب تلویزیون که عمدتاً صبح ها و یا شب ها می باشد، برای تبلیغات مناسب به نظر می رسند. مناسب بودن این زمان ها و برنامه ها برای تبلیغات به اصل "بیشترین مخاطب" باز می گردد.

حال آنکه امروزه روش های تبلیغات بسیار تخصصی تر شده است. رسانه های زیادی در دسترس مردم قرار گرفته و حتی بعبارتی می توان بیان کرد که هر فرد خود به یک رسانه تبدیل شده است. تبدیل شدن هر فرد به یک رسانه را می توان در تعداد فالورهای (دنبال کنندگان) اشخاص مطرح و غیرمطرح که از آنها به عنوان سلبریتی ها یاد می شود، مشاهده کرد. بر این اساس، روش تبیلغات نیز دستخوش تغییر و تحولات گسترده ای شده که شرکت ها نیازمند همگامی با این تغییرات هستند.

تعداد شمارگان یک روزنامه، مجله، یا استقبال از یک برنامه تلویزیونی را دیگر نمی توان به عنوان ملاک قابل اعتماد برای پرداخت هزینه تبلیغات به حساب آورد، بلکه کارآمدی روش تبلیغ و استقبال مخاطبان از تبلیغات به اصلی ترین موضوع و نگرانی مورد توجه شرکت های فروش محصولات مختلف تبدیل شده است.

در این فضای مملو از رسانه که مخاطبان بمباران اطلاعاتی می شوند، تبلیغات را باید بر اساس تحلیل درست مخاطبان هر رسانه انجام داد و از آنجایی که تحلیل رسانه ها از نظر تعداد مخاطبان، ویژگی های جمعیت شناختی مخاطب مانند سن، جنسیت، سطح سواد، محل زندگی، میزان درآمد و علائق آنها، و همچنین از نظر روانشناختی بحث های تخصصی هستند، باعث به وجود آمدن شرکت هایی شده اند که تبلیغات شرکت ها را براساس تجزیه و تحلیل علمی و مناسب، به شرکت های رسانه ای می سپارند که بیشترین بازخوردها را به دنبال داشته باشند.

این رویه باعث رونق مدل بی توبی تبلیغات شده است که در یک سوی آن شرکت های تولید کننده محصولات و ارائه دهنده خدمات و یا هر شرکت و سازمان دیگر که قصد تبیلغ کردن دارد، قرار گرفته و در سوی دیگر آن شرکت های تبلیغاتی که کار اصلی و تخصصی آنها یافتن بستر مناسب برای تبیلغات است. از اینرو طراحی سایت بی توبی تبلیغات می تواند هر دو طرف این فرایند را به یکدیگر متصل نماید، تا هزینه های تبیلغاتی در جای سرمایه گذاری شود که بازگشت آنها تضمین شود.

طراحی سایت بی توبی تبلیغات می تواند بستر مناسبی برای شرکت های تبیلغ دهنده باشد تا با اطمینان خاطر تبلیغات خود را به شرکت های تخصصی این حوزه بسپارند و با انتخاب کارآمدترین روشهای نوین تبلیغاتی اهداف تجاری، فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و اقتصادی خود را محقق سازند.

از مزایای طراحی سایت تبلیغات بی توبی می توان به اتصال شرکت های تبلیغات دهنده به شرکت های تبلیغاتی که بسترهای مناسب برای تبلیغ را بر اساس ویژگی های مطرح شده در این نوشتار شناسایی و معرفی می کنند، طراحی استراتژی مناسب برای هر نوع تبلیغ در یک بازه زمانی کوتاه مدت و یا طولانی مدت، ارائه تجزیه و تحلیل های رسانه ای برای سپردن تبلیغات به آنها، تحلیل بازخوردها، راه اندازی کمپین های تبلیغاتی، و امکان مدیریت هزینه تبلیغات برای فواصل مالی منظم اشاره کرد.

از آنچه گفته شد می توان نتیجه گرفت که طراحی سایت بی توبی تبلیغات برخلاف روش تبلیغات در گذشته که یک شرکت خود به دنبال رسانه مورد نظر برای تبلیغ می رفت و یا رسانه ها از طریق بخش تبلیغات خود به دنبال جذب تبلیغات بودند، انتخاب رسانه مناسب را بر اساس اهداف مورد نظر به متخصصینی می سپارد که هزینه تبلیغاتی را بر اساس عملکرد محاسبه می نماید و از اینرو هر نوع هزینه ای در این بخش یک سرمایه گذاری واقعی محسوب می شود. پس با انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای متخصصینی را انتخاب کنید تا علاوه بر تجربه و تخصص کافی بتوانند با متدهای به روز به طراحی سایت شما بپردازند. جهت دریافت مشاوره می توانید با متخصصین کاسپید تماس بگیرید.

نتیجه گیری

صاحبان این نوع مشاغل در طراحی سایت تبلیغاتی برای اینکه بتوانند به اهداف خود برسد نیاز بسیاری به دیده شدن دارند. در واقع این سایت ها بدون بازدید و بالا بودن ترافیک هیچ اهمیت تبلیغاتی ندارند. گوگل و موتور های جستجو سهم زیادی در ورود کاربران به سایت شما دارند و می توان گفت در حالت عادی بیش از هشتاد درصد ترافیک سایت شما از طریق گوگل است. راهکار دیده شدن در گوگل نیز کلمات کلیدی مناسب و مرتبط و سئو سایت با توجه به این کلمات است.

شرکت طراحی سایت کاسپید می تواند با طراحی یک سایت تبلیغاتی که از ظاهر گرافیکی جذاب، سئو و بهینه سازی اصولی، سرعت بالا، و محتوای تأثیرگذار، محصول و خدمات شما را به بخوبی در سایت شما معرفی کند. پس برای اینکه از مزایای طراحی سایت حرفه ای برخوردار شوید می توانید با شرکت طراحی سایت کاسپید تماس بگیرید.

مشاوره طراحی سایت آگهی، تبلیغات و نیازمندیها

سوالات متداول

پاسخ سوال های شما در مورد طراحی سایت در کاسپید

 • برای شروع طراحی سایت و مشاوره چه کار باید کرد؟
  برای دریافت مشاوره اولیه و تعیین وقت ملاقات حضوری با شماره های 02122723209 تماس بگیرید.
 • هزینه طراحی وب سایت در کاسپید چقدر است؟
  هزینه طراحی برای سایت های مختلف ، متفاوت میباشد و به عوامل بسیاری بستگی دارد. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 02122723209
 • آیا سایتی که طراحی می شود قابلیت تغییر و ارتقا دارد؟
  بله تمامی سایت هایی که در شرکت طراحی سایت تهران کاسپید طراحی میشوند به صورت داینامیک میباشند و قابلیت تغییر در هر زمانی را دارند.
 • آیا کاسپید از سایت من میزبانی می کند؟
  بله شرکت طراحی سایت کاسپید با در دست داشتن سرور قدرتمند، قادر است که تمامی خدمات میزبانی را به شما عزیزان ارائه دهد.
 • طراحی سایت من چقدر زمان نیاز دارد و چند روز طول می کشد؟
  طراحی وبسایت برای پروژه های مختلف در بازه های زمانی متفاوتی انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
 • بعد از اتمام طراحی آیا خودم میتوانم محصول و یا مطلب به سایت اضافه کنم؟
  بله. تمامی سایت های طراحی شده دارای پنل ساده و کاربردی جهت ویرایش اطلاعات سایت هستند که در اختیار شما قرار داده شده و آموزش های لازم به شما داده می شود.
 • مراحل طراحی وب سایت و عقد قرارداد در کاسپید به چه شکل است؟
  برای طراحی وب سایت در شرکت کاسپید ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار میشود. این جلسه هم به صورت تلفنی و حضوری امکانپذیر است. بعد از جلسه مشاوره پروپوزال برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید پروپوزال عقد قرارداد انجام میشود.
 • پس از طراحی سایت در صورت مشکل چه کار بکنم؟
  پس از اتمام طراحی و تحویل سایت ، شرکت کاسپید به مدت 1 سال پشتیبانی رایگان برای سایت ها را انجام می دهد.