طراحی سایت در تورنتو

طراحی سایت در تورنتو

تا به حال به این فکر کرده‌اید که کسب و کار خود را در فضای اینترنت گسترش داده و محصولات و خدماتتان را در اختیار کاربران بیشتری قرار دهید؟ منظور ما گسترش فعالیت در خارج از کشور و معرفی محصولات به مصرف کنندگان خارجی است. امروزه شرکت‌های خاصی هستند که با طراحی سایت اختصاصی و بهینه سازی سایت این کار را برای شما انجام می‌دهند. با طراحی سایت در ونکور می‌توانید این اتفاق لذت بخش و هیجان‌انگیز را تجربه کنید. شرکت‌های طراح با راه اندازی و طراحی سایت در ونکور این امکان را برای شما فراهم می‌کنند تا از این طریق بتوانید دایره ارتباطات خود را گسترش داده و با مصرف کنندگان خارجی ارتباط برقرار کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در این خصوص صحبت کنیم.

طراحی سایت یکی از حرفه‌های بسیار جذاب و البته کاربردی است که این روزها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. آنلاین شدن کسب و کارها و فعالیت در بستر اینترنت، این نیاز را در افراد به وجود آورده که به هر شکل با دانش طراحی سایت و اصول آن آشنا شوند. البته برای داشتن یک سایت حتما نیاز نیست که شما خودتان در این زمینه تخصص کسب کنید. چرا که افراد متخصص و شرکت های زیادی هستند که می توانند این کار را به بهترین وجه برای شما انجام دهند. برخی از آنها نیز هستند که می توانند برای شما سایت های خارجی طراحی کنند تا بتوانید به نوعی کسب و کار خود را به بیرون از مرزها گسترش دهید که از جمله آنها شهر تورنتو است. در ادامه در مورد طراحی سایت در تورنتو بیشتر صبحبت می کنیم. 

طراحی سایت در تورنتو

طراحی سایت برای آن دسته از افرادی که به این حرفه علاقمند هستند، هم می‌تواند به عنوان یک سرگرمی و هم به عنوان یک منبع در آمد عالی در نظر گرفته شود. این روزها با توسعه تکنولوژی و گسترش آن در کسب و کارهای مختلف، همه چیز به سمت آنلاین شدن پیش می‌رود. با شروع هر فعالیت در بستر اینترنت، یک وب سایت اینترنتی نیز متولد می‌شود. وب سایت‌ها بستر اصلی تبلیغات و ارائه محصولات شما هستند. در واقع شما به کمک طراحی سایت است که می‌توانید خدمات خود را به کاربران در نقاط مختلف دنیا عرضه کنید. 
با توجه به این مورد می‌توان به اهمیت آموزش طراحی سایت پی برد. البته طراحی و راه اندازی سایت به این سادگی‌ها نیست. برای اینکه بتوانید وب سایت اختصاصی خود را داشه باشید، می‌توانید از دو طریق عمل کنید. روش اول کمک گرفتن از شرکت‌های متخصص در حوزه طراحی سایت است. این شرکت‌ها با تخصص و تجربه‌ای که در این زمینه دارند، می‌توانند متناسب با خواست و نیاز شما، یک سایت اصولی و استاندارد طراحی کنند. 
در روش دوم نیز که نیاز به صرف زمان و هزینه مشخصی است، می‌توان به صورت خودآموز اصول و مفاهیم طراحی سایت را فرا گرفت و خود به شکل مستقل اقدام به طراحی سایت کرد. یکی از بهترین راهکارها برای آموزش، استفاده از دوره‌های طراحی سایت به صورت دوره های از پیش آماده شده در فضای اینترنت است. این دوره‌ها هر آن چه که از طراحی سایت نیاز دارید را به شما آموزش خواهند داد. البته از آن جایی که فایل‌های آموزشی آپلود شده بسیار متنوع هستند، بهتر است حتما نسبت به کیفیت آموزش هر دوره اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به فراگیری این مهارت کنید.
در هر صورت پس از یادگیری این تخصص و کسب تجربه و مهارت کافی در این زمینه می‌تواند در یک شرکت مشغول به کار شوید و یا حتی اقدام به طراحی سایت در خارج از مرزها کنید. 

مزایای طراحی سایت در تورنتو

قطعا طراحی سایت برای خارج از کشور و داشتن درآمد دلاری، سود زیادی را نصیب شما یا شرکت و کارکنان آن خواهد کرد. از دیگر مزایای طراحی سایت در تورنتو می توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    تاسیس فروشگاه یا فروشگاه های اینترنتی بدون اینکه نیاز به حضور فیزیکی شما در آنجا باشد. 
•    با داشتن یک فروشگاه اینترنتی می توانید با رقبای خارجی وارد رقابت شوید؛ چرا که از پرداخت مالیات معاف خواهی بود. 
•    طراحی سایت در تورنتو این امکان را به شما می دهد که بازدید کنندگان سایت شما به غیر از ایران، به بیرون مرزها نیز گسترش یافته و رونق زیادی به کسب و کار شما ببخشد.
•    می تواند به شناخته شدن سایت شما و برند شدن کسب و کار شما کمک بزرگی بکند.
•    می تواند منجر به ارتباطات گسترده شما با بازارهای جهانی شود. 
•    وقتی کابران ایرانی متوجه فعالیت اینترنتی شما در خارج از کشور می شوند، راحت تر می توانند به اعتبار کسب و کار شما اعتماد کنند.

روش های یادگیری طراحی سایت در تورنتو

برای یادگیری طراحی سایت در تورنتو ابتدا باید بتوانید زبان های لازم برای کد نویسی در این زمینه را یاد بگیرید. 
برای اینکه بتوانید از میان تعداد زیادی ویدیوها و فایل‌های آموزشی طراحی سایت، بهترین و کارآمدترین آن را انتخاب کنید، لازم است تا به برخی نکات در حین آموزش دقت داشته باشید. در صورتی که محتوای آموزشی ارائه شده دارای ویژگی‌های زیر باشد، می‌توان این اطمینان را داشت که از طریق این آموزش‌ها به نتیجه خوبی رسید و مفاهیم طراحی سایت را به خوبی فرا گرفت. از طریق راه‌کارهای زیر می‌‌توانید اقدام به یادگیری کرده و در نهایت موفق به طراحی سایت در تورنتو شوید:
•دوره جامع و کامل
بهترین دوره آموزش طراحی سایت می‌بایست تمام نیازهای کاربران را به خوبی پوشش دهد. پس لازم است از صفر تا صد طراحی سایت را به صورت کامل و با ذکر مثال‌های کاربردی آموزش دهد. این اتفاق به درک بهتر مفاهیم طراحی سایت کمک کرده و افراد را از سطح مقدماتی تا پیشرفته برای ورود به بازار کار آماده می‌کند.
•ارائه نمونه سایت‌های موفق طراحی شده و کار روی آن ها
برای اینکه کاربران مدل روشنی از سایت‌های طراحی شده استاندارد در دست داشته باشند، بهتر است در فایل‌های آموزشی مثال‌هایی از این سایت‌ها معرفی کرده و جزئیات مربوط به آن‌ها را بررسی کرد.
•ارائه تکنیک‌ها و اصول مهم سئو در فرایند آموزش
هیچ سایتی بدون اصول سئو نمی‌تواند به موفقیت برسد. اصل بقا و جذب کاربر در اینترنت، رعایت اصول سئو به بهترین شکل ممکن است و چه بهتر که این اصول در حین آموزش طراحی سایت ارائه شوند.

مراحل طراحی سایت در تورنتو

برای اینکه بتوانید یک سایت استاندارد برای خود طراحی کنید، لازم است تا مراحل طراحی سایت را قدم به قدم و با دقت پیش ببرید تا خروجی کار همان چیزی باشد که انتظارش را دارید. در ادامه گام به گام با مراحل طراحی سایت در یوتیوب آشنا می‌شویم.
•    آنالیز و بررسی سایت قبل از طراحی
شاید با خود بگویید چگونه پیش از اینکه سایتی طراحی کنیم، آن را مورد بررسی و آنالیز قرار دهیم؟ در واقع اولین و مهم‌ترین حرکتی که در طراحی سایت می‌بایست انجام دهید، همین بررسی اولیه سایت است. شما می‌بایست نیازهای اولیه و مهم مخاطبان خود را در نظر بگیرید و با در نظر داشتن فعالیت رقبا و عملکرد آن‌ها، یک برنامه اصولی، قابل اجرا و منحصر به فرد بچینید. بر اساس این برنامه ریزی و اهداف ثبت شده در آن می‌توانید اقدام به طراحی سایت کنید. در واقع این طراحی هدفمند است که باعث می‌شود شما در کار خود به موفقیت برسید.
•    آنالیز کلمات کلیدی
قطعا از نقش کلمات کلیدی در افزایش کیفیت طراحی یک سایت نمی‌توان چشم پوشی کرد. کلمات کلیدی را می‌بایست کاملا با حوصله، دقت و ظرافت انتخاب کرد. در نهایت بر اساس کلمات کلیدی انتخاب شده می‌توان یک محتوای منسجم، با کیفیت و کارپسند نوشت که از هر نظر با موضوع سایت و نیاز کاربران هماهنگی دارد.
•    طراحی قالب گرافیکی سایت
سایتی که قرار است طراحی کنید، دارای یک صفحه اصلی و یک سری زیر صفحه است که در هر کدام از این صفحات اطلاعات و تصاویر مختلفی قرار می‌گیرد. هر کدام از این صفحات نیز، احتیاج به صرف زمان برای طراحی گرافیکی دارند. تاثیر قالب گرافیکی سایت بر ذهن مخاطب و جلب نظر آن تاثیر زیادی دارد و به نوعی ویترین کار محسوب می‌شود. پس هر چه در طراحی قالب گرافیکی سایت توجه بیشتری شود، امکان افزایش بازدید از سایت بیشتر می‌شود. شرکت‌های زیادی هستند که در این زمینه به طور تخصصی فعالیت می‌کنند.
•    برنامه‌نویسی سایت
بسته به اینکه به دنبال یک سایت اختصاصی و سفارشی‌سازی شده هستید، یا می‌خواهید از قالب‌ها و برنامه‌های رایگان و آماده استفاده کنید، می‌بایست در سطح خاصی از دانش برنامه‌نویسی قرار داشته باشید. اصولا طراحی سایت با وردپرس نیازی به دانش تخصصی برنامه‌نویسی ندارد. 
اما در موارد دیگر احتیاج به استفاده از کدهای html, CSS, JAVA Scriptو… خواهید داشت. این برنامه‌نویسی کاملا بر اساس نیاز مشتریان انجام می‌شود و می‌توان به کمک آن، یک سایت را به شکل واکنش گرا (ریسپانسیو) طراحی کرد تا قابلیت نمایش در هر پلتفرمی را داشته باشد.

مشاوره طراحی سایت در تورنتو

سوالات متداول

پاسخ سوال های شما در مورد طراحی سایت در کاسپید

 • برای شروع طراحی سایت و مشاوره چه کار باید کرد؟
  برای دریافت مشاوره اولیه و تعیین وقت ملاقات حضوری با شماره های 02122723209 تماس بگیرید.
 • هزینه طراحی وب سایت در کاسپید چقدر است؟
  هزینه طراحی برای سایت های مختلف ، متفاوت میباشد و به عوامل بسیاری بستگی دارد. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 02122723209
 • آیا سایتی که طراحی می شود قابلیت تغییر و ارتقا دارد؟
  بله تمامی سایت هایی که در شرکت طراحی سایت تهران کاسپید طراحی میشوند به صورت داینامیک میباشند و قابلیت تغییر در هر زمانی را دارند.
 • آیا کاسپید از سایت من میزبانی می کند؟
  بله شرکت طراحی سایت کاسپید با در دست داشتن سرور قدرتمند، قادر است که تمامی خدمات میزبانی را به شما عزیزان ارائه دهد.
 • طراحی سایت من چقدر زمان نیاز دارد و چند روز طول می کشد؟
  طراحی وبسایت برای پروژه های مختلف در بازه های زمانی متفاوتی انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
 • بعد از اتمام طراحی آیا خودم میتوانم محصول و یا مطلب به سایت اضافه کنم؟
  بله. تمامی سایت های طراحی شده دارای پنل ساده و کاربردی جهت ویرایش اطلاعات سایت هستند که در اختیار شما قرار داده شده و آموزش های لازم به شما داده می شود.
 • مراحل طراحی وب سایت و عقد قرارداد در کاسپید به چه شکل است؟
  برای طراحی وب سایت در شرکت کاسپید ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار میشود. این جلسه هم به صورت تلفنی و حضوری امکانپذیر است. بعد از جلسه مشاوره پروپوزال برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید پروپوزال عقد قرارداد انجام میشود.
 • پس از طراحی سایت در صورت مشکل چه کار بکنم؟
  پس از اتمام طراحی و تحویل سایت ، شرکت کاسپید به مدت 1 سال پشتیبانی رایگان برای سایت ها را انجام می دهد.