قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت

طراحی سایت در بسیاری از کسب و کارها از اهمیت بسزایی برخوردار است و قیمت طراحی سایت نیز تاثیر مستقیمی به خدماتی است که ارایه ی گردد. طراحی سایت فاکتورهای بسیار مهمی دارد که در واقع با طراحی و برنامه نویسی درست بهترین معرف کسب و کار شما در دنیای مجازی خواهد بود که البته این معرفی معمولاً با هزینه هایی همراه است. هزینه طراحی سایت مربوط به بخشهای متفاوت سایت می باشد، از خرید هاست و دومین گرفته تا طراحی و برنامه نویسی صفحات و بعد از آن ارایه خدمات تولید محتوا و بهینه سازی سایت.

با طراحی وب سایت مدیران هر حوزه، علاوه بر اطلاعات جامعی که در زمینه کسب و کار خود در اختیار دیگران قرار می دهند می توانند محصولات و خدمات خود را جهت ارائه بر روی وب سایت خود معرفی کنند.

قیمت طراحی سایت نیز بر اساس خدماتی است که برای وب سایت در نظر گرفته می شود که با توجه به داینامیک یا استاتیک بودن آن متفاوت است. سایت داینامیک سایتی می باشد که بعد از طراحی مدیر سایت می تواند با امکاناتی که در اختیارش قرار می گیرد کلیه تغییرات محتوایی را در وب سایت خود ایجاد کند پس به مراتب قیمت طراحی سایت داینامیک بیشتر می شود. طراحی سایت و یا طراحی فروشگاه اینترنتی هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری است. تبلیغات است در جهت پیشبرد فروش و اهداف شرکت. سرمایه گذاری در جهت معرفی و ارائه کالا و یا خدمات در دنیای مجازی. هرچه این امکانات قوی تر و کاملتر باشد، تغییراتی را که مدیر اعمال می کند دقیق تر و جزء تر خواهد بود پس به مراتب سایت با گذشت زمان ویرایش شده و کاملتر می شود.

کاسپید پروسه طراحی سایت را برای هر شرکت بصورت کاملا اختصاصی انجام می دهد و با توجه به مراحل کاری زیر با توجه به گستردگی محصولات، خدمات و بازار مشتریان قیمت طراحی سایت اختصاصی را برای هر پروژه بصورت جداگانه آنالیز و به کارفرما ارائه می نماید.

قیمت طراحی سایت اختصاصی بر اساس فاکتورهای زیر برای هر وب سایت بصورت جداگانه بر اساس نیازهای تعریف شده کارفرما بررسی شده و در قالب پرپوزال های اختصاصی به کارفرما ارئه می گردد.

 • تحلیل و آنالیز سایت
 • آنالیز کلمات کلیدی
 • طراحی قالب گرافیکی صفحه اصلی و تمامی صفحات سایت بصورت کاملا اختصاصی
 • پیاده سازی سمت کاربری سایت بصورت HTML/CSS و یا REACT JS
 • طراحی و پیاده سازی بانک اطلاعات سایت SQL Server 2019
 • برنامه نویسی back end سایت با استفاده از C# .Net
 • ورود محتوای سایت
 • آموزش کنترل پنل سایت
 • بهینه سازی کدها و برنامه ها در راستای Onsite SEO
 • گارانتی و پشتیبانی سایت

آنچه قیمت طراحی سایت را در شرکت های مختلف متفاوت می کند نوع طراحی و برنامه نویسی سایت است. قطعا استفاده از ابزارهای آماده مانند وردپرس، جوملا و یا سایت سازها قیمتی ارزانتر از طراحی سایت اختصاصی دارند. تیم گرافیکی که قالب سایت را طراحی می کنند یکی از فاکتورهای مهم در قیمت طراحی سایت است. خیلی از شرکت ها اقدام به طراحی سایت اختصاصی می کنند ولی باید به این نکته توجه داشت که یک تیم گرافیک حرفه ای در کنار برنامه نویسان حرفه ای میتوانند سایت اختصاصی کاربردی که بتواند نیازهای شما را براورده کند را ایجاد نماید و اگر تیم اجرایی حرفه ای وجود نداشته باشد شاید سایت سازهای آماده انتخاب بهتری باشد.

کاسپید با بیش از 24 سال سابقه وفعالیت در حوزه وب با در اختیار داشتن تیم های تخصصی و حرفه ای در زمینه تحلیل و آنالیز سایت، گرافیست های حرفه ای و از همه مهم تر برنامه نویسان حرفه ای وب سایت شما را به بهترین شکل ممکن نسبت به رقبایتان طراحی و برنامه نویسی می نماید که در نهایت با تولید محتوا درست و بهینه سازی سایت می توانید جایگاه بالاتری نسبت به رقبا داشته باشید.

جهت مشاوره در خصوص قیمت طراحی سایت لطفا با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ای رایگان کارشناسان ما استفاده نمایید.

مشاوره قیمت طراحی سایت

سوالات متداول

پاسخ سوال های شما در مورد طراحی سایت در کاسپید

 • برای شروع طراحی سایت و مشاوره چه کار باید کرد؟
  برای دریافت مشاوره اولیه و تعیین وقت ملاقات حضوری با شماره های 02122723209 تماس بگیرید.
 • هزینه طراحی وب سایت در کاسپید چقدر است؟
  هزینه طراحی برای سایت های مختلف ، متفاوت میباشد و به عوامل بسیاری بستگی دارد. جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید : 02122723209
 • آیا سایتی که طراحی می شود قابلیت تغییر و ارتقا دارد؟
  بله تمامی سایت هایی که در شرکت طراحی سایت تهران کاسپید طراحی میشوند به صورت داینامیک میباشند و قابلیت تغییر در هر زمانی را دارند.
 • آیا کاسپید از سایت من میزبانی می کند؟
  بله شرکت طراحی سایت کاسپید با در دست داشتن سرور قدرتمند، قادر است که تمامی خدمات میزبانی را به شما عزیزان ارائه دهد.
 • طراحی سایت من چقدر زمان نیاز دارد و چند روز طول می کشد؟
  طراحی وبسایت برای پروژه های مختلف در بازه های زمانی متفاوتی انجام میشود. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
 • بعد از اتمام طراحی آیا خودم میتوانم محصول و یا مطلب به سایت اضافه کنم؟
  بله. تمامی سایت های طراحی شده دارای پنل ساده و کاربردی جهت ویرایش اطلاعات سایت هستند که در اختیار شما قرار داده شده و آموزش های لازم به شما داده می شود.
 • مراحل طراحی وب سایت و عقد قرارداد در کاسپید به چه شکل است؟
  برای طراحی وب سایت در شرکت کاسپید ابتدا یک جلسه مشاوره برگزار میشود. این جلسه هم به صورت تلفنی و حضوری امکانپذیر است. بعد از جلسه مشاوره پروپوزال برای مشتری ارسال شده و در صورت تایید پروپوزال عقد قرارداد انجام میشود.
 • پس از طراحی سایت در صورت مشکل چه کار بکنم؟
  پس از اتمام طراحی و تحویل سایت ، شرکت کاسپید به مدت 1 سال پشتیبانی رایگان برای سایت ها را انجام می دهد.