ارائه گزارش های سئو با داستان سرایی در فروشگاه اینترنتی

ارائه گزارش های سئو با داستان سرایی در فروشگاه اینترنتی

با داستان سرایی به گزارش های سئو در طراحی فروشگاه اینترنتی ارزش دهید.گزارش های ماهانه سئو یک بخش حیاتی از هر استراتژی سئو می باشد زیرا این گزارش ها، فرصتی برای آموزش به مشتریان، نمایش نرخ بازگشت سرمایه و افزایش فروش را ارائه می دهد.

در حالی که گزارش دهی های سئو بسیار مهم هستند، اما آنها معمولاً در قالب متنی pdf ارسال می شوند که هر ماه با یک پیام کلی برای مشتریان دارد.

اگر این، رویکرد گزارش دهی سئو شما باشد، شما با داشتن استراتژی های دقیق داستان سرایی، فرصت های حیاتی برای حفظ مشتری و افزایش فروش را از دست می دهید.

 

گزارش دهی سئو همیشه بخش مهمی از نتایج در طراحی فروشگاه اینترنتی بوده است.

خدمات مشتری و گزارش های سئو به ما کمک می کنند تا بدانیم که چگونه از رقابت جدا شویم و روابط طولانی مدت با مشتریان خود ایجاد کنیم.

اگر در تلاش برای حفظ مشتری یا به دنبال تعامل با مشتری خود به شکلی عمیق تر هستید، حتماً گزارش سئو را به طور منظم بگنجانید. اکنون، بیش از هر زمان دیگری نیاز داریم ارزش خود را به مشتری نشان دهیم.

گزارش دهی سئو

بنابراین، بیایید نگاهی به مواردی که همه گزارش های مفید سئو باید شامل آنها باشد، و چگونگی استفاده از تاکتیک های داستان سرایی در طراحی فروشگاه اینترنتی برای ایجاد ارتباط با مشتریان خود، اثبات ارزش استراتژی های خود و استفاده از فرصت های فروش بالا، بندازیم!

  • تعداد نمایش طبیعی، کلیک ها و CTR

اگرچه سئو از گستره وسیعی برخوردار است، اگر می خواهید روی محتوای شما کلیک شود، باید پیام مناسب را در هنگام طراحی فروشگاه اینترنتی به افراد مناسب برسانید.

به همین دلیل است که یک گزارش خوب سئو باید دارای معیارهای سطح بالا مانند ایمپرشن طبیعی و کلیک ها باشد. اگرچه این اطلاعات بینش چندانی در مورد عملکرد داخلی ایجاد نمی کند، اما یک نقطه شروع برای شما فراهم می کند تا با مشتری در مورد تغییر روند بازار و رفتار کاربر صحبت کنید.

داده های Google Search Console و Google Analytics را ارائه دهید تا به مشتریان خود در درک اینکه چگونه عملکرد کلی سایت آنها را تحت تأثیر قرار دهیم، کمک کنم.

نحوه بهینه سازی: تعداد زیاد ایمپرشن + کلیک کم = به روزرسانی عنوان

توضیحات متا. ایمپرشن کم = اضافه کردن سوالات متداول

حتی اگر کلیک ها و ایمپرشن ها اطلاعات زیادی در مورد عملکرد یک وب سایت پس از طراحی فروشگاه اینترنتی شما منتقل نکنند، شما می توانید با استفاده از این قسمت از گزارش سئو سایت خود فرصت های افزایش فروش را تسهیل کرده و با ایجاد دامنه گسترده تری از بازاریابی سئو و چگونگی به هم پیوسته بودن همه چیز، تغییر سئو سایت خود را نشان دهید.

 

ارائه گزارش های سئو

 

  • رتبه بندی کلمات کلیدی

از آنجا که سئو به منظور دستیابی به صفحات خاص برای رتبه بندی کلمات کلیدی هدف است، شما باید عملکرد و رتبه بندی کلمات کلیدی را در گزارش سئو سایت خود بگنجانید.

سئو بیش از کلمات کلیدی و Google در طراحی فروشگاه اینترنتی شماست.

در آخر، اگر استراتژی سئو شما، ترافیک لازم و نرخ تبدیل را افزایش ندهد، مشتری های من آژانس دیگری پیدا می کنند.

کلمات کلیدی پایه و اساس موتورهای جستجو هستند و من می خواهم از داده های رتبه بندی کلمات کلیدی برای ایجاد "تصویر بزرگتر"، همراه با تاکتیک های خاص سئو و فشار برای اطمینان از فروش بیشتر استفاده کنم.

 

در اینجا چند نکته بیان می شود که باید با عملکرد کلمات کلیدی در گزارش های ماهانه سئو و حضور مشتری در نظر بگیرید:

  • برای هدایت کلمات کلیدی مورد نظر، بهینه سازی محتوا، اطلاع رسانی و سایر تاکتیک های سئو را توصیه کنید. رتبه بندی کلمات کلیدی را با خدمات، نتایج و اهداف کسب و کار مشتری خود گره بزنید
  • یک بررسی دقیق فنی سئو و بررسی محتوا را انجام دهید تا فرصت های جدیدی برای کارهای اضافی فراهم کنید
  • نحوه درگیرشدن مردم با مطالب شما را شرح دهید

استراتژی های سئو به طور معمول به صورت انتزاعی توصیف می شوند، بنابراین وظیفه ما به عنوان متخصصان سئو این است که هر زمان که ممکن باشد بین معیارهای سئو و اهداف کسب و کار آنها برای مشتری ارتباط برقرار کنیم.

شما احتمالاً زمان زیادی را صرف صحبت در مورد زوایای مختلف بازاریابی سئو، مانند سفر مشتری، عملکرد وب سایت و قصد کاربر، می کنید. همه این عوامل بر چگونگی رتبه بندی محتوای موتورهای جستجو تأثیر می گذارند و از همه مهمتر، همه این عوامل بر نرخ تبدیل تأثیر می گذارند.

با این حال، درک سئو برای مشتریان ما انتزاعی و چالش برانگیز است. به همین دلیل است که برای آموزش مداوم و اقدامات اعتماد سازی لازم است اصطلاحات، تصاویر و توضیحات مشخصی را در گزارشات خود بگنجانیم.

نشان دادن چگونگی درگیری افراد با وب سایت مشتری من بخشی اساسی برای افزایش آموزش و کمک به تجسم نحوه تأثیر سئو شما به طور ماهانه بر وب سایت مشتری شما خواهد بود.

ارائه گزارش های سئو

اگر می توانید در سفر مشتری به یک گلوگاه اشاره کنید و CRO، لینک دهی داخلی یا بهینه سازی داخلی را ارائه دهید، در این صورت می توانید اعتماد مشتری را جلب کرده و به یک فرصت افزایش فروش بی نظیر برسید.

  • رویدادهای Google Analytics

از Google Analytics و Google Tag Manager می توان برای نشان دادن تأثیر استراتژی های سئو و CRO بر رفتار کاربر پس از طراحی فروشگاه اینترنتی استفاده کرد.

شما می توانید با ردیابی کلیک روی CTA های خاص در صفحات جداگانه، به مشتریان خود در مورد سئو داخلی آموزش دهید.

یکی از معیارهایی که هنگام بررسی نتایج مشتری بر روی آن تمرکز می کنم نحوه درگیری افراد با CTA است.

این بدان معنی است که من باید Google Tag Manager و Google Analytics را بهم ارتباط دهم تا نشان دهم که بهینه سازی های ما بازدیدکنندگان وب سایت بیشتری را به سمت صفحات ارزشمند مانند فرم های تماس و صفحات فروش سوق می دهد.

  • اطلاعات سئو محلی را اضافه کنید

سئو محلی بخشی اساسی از استراتژی سئو برای لید های واجد شرایط و فروش برای صاحبان مشاغل محلی است.

با استفاده از ابزاری مانند Moz Local می توانید NAP و لیست ها را برای مشتریان خود ثابت نگه دارید و می توانید از زمان محلی برای صرفه جویی در وقت استفاده کنید و همچنین می توانید از ابزارهای محلی گزارش دهی سئو برای نمایش نتایج تاکتیک های محلی سئو استفاده کنید.

سئو محلی برای همه مشتریان مناسب نیست، اگر راه حل های درستی برای رفع نیاز کاربران ارائه دهید و داده های دقیق ایجاد کنید تا ارزش تلاش خود را ارائه دهید، می توانید فرصت های خوبی را باز کنید.

حتماً معیارهای سئو محلی را در گزارش های سئو خود در هنگام مفهوم دهی بگنجانید و معیارهایی را که برای صاحبان مشاغل مهم است مانند تماس تلفنی، ترافیک و سوق مسیر جستجو، را در آن ذکر کنید!

برای تحقق داستان و ایجاد اعتماد مشتری از تحلیل سئو استفاده کنید!

گزارش ها دلیل اصلی شروع بسیاری از سئوکاران در این حرفه نیستند، اما گزارش های ماهانه سئو به ما کمک می کند تا تصویری از تلاش های مشتریان خود در زمینه سئو پس از طراحی فروشگاه اینترنتی را ترسیم کنیم.

اگر می دانید چگونه درباره هر معیار داستان بگویید، می توانید ارزش خدمات سئو خود را نشان دهید و مشتریان را مدت بیشتری حفظ کنید و نتایج را به آژانس خود بازگردانید!

/

ثبت نظر

نظرات کاربران

مقالات مرتبط

همه مقالات