ساخت سایت – چرا نام دامنهء org. بهترین فرمت برای وب سایت شماست؟

ساخت سایت – چرا نام دامنهء org. بهترین فرمت برای وب سایت شماست؟

چرا نام دامنه org. ثبت می شود؟ و یا چرا ثبت نمی شود؟ اگر در حال ساخت سایت و در حال جستجو و بررسی ثبت دامنه هستید، باید بدانید نام دامنهء org. انتخاب بسیار خوبی می تواند باشد. نام دامنهء org. باعث ایجاد اعتماد و اعتبار فوری در دید بازدیدکنندگان وب سایت شما خواهد شد. در نظر آنها به عنوان شخصی خواهید بود که فقط به فکر پول در آوردن نبوده بلکه متعهد به ساخت و ایجاد فضای بهتری در این دنیا می باشد.

تاثیر دامنه بر طراحی سایت

چرا نام دامنهء org. بهترین فرمت است

 

دامنهء org. از نظر جنبه های بسیار دیگری، با دیگر نام های دامنهء موجود یکسان می باشد اما با افزودن ارزش از دید بازدیدکنندگان، اعتماد به نفس بیشتری به شما و وب سایت تان خواهد داد. نام دامنهء org. یکی از بهترین و اصلی ترین سطح های دامنه های موجود در فضای اینترنت می باشد. این بدان معنی است که این نام دامنه یکی از گزینه های اول انتخاب افراد می باشد.

بعلاوه نام دامنه org. به خوبی شناخته شده و وب سایت هایی با این فرمت از نام دامنه به عنوان وب سایت های مرجع شناخته شده اند. از آنجایی که این نام دامنه در فضای وب به خوبی شناخته شده است، به کرات به عنوان انتخاب جایگزین محبوب استفاده می شود اما با نام دامنهء com. بسیار رقابتی می باشد.


تاثیر دامنه بر طراحی سایت
نام دامنهء org. خلاصهء کلمهء organization می باشد. این هم یکی از دلایلی است که حس خوبی ایجاد کرده و همانطور که می دانید سابقاً به طور انحصاری برای سازمانهای غیر انتفاعی و یا سازمانهای خیریه استفاده می شده است. این نام دامنه برای تیم های ورزشی، باشگاه های کودکان، سازمانهای مذهبی و اجتماعی، سازمانهای زیست محیطی و دیگر گروههای سبز بسیار مناسب می باشد.

اگر تمایل به ساخت سایت برای یک گروه در مدرسه و یا دانش آموختگان دارید و یا در پی ساخت وب سایت برای یک باشگاه بهداشتی و یا موسسه فرهنگی هستید، انتخاب نام دامنهء org. بهترین گزینهء شماست و سطح کلاس مجموعهء وب سایت های سازمانی شما با این انتخاب خود به خود جداسازی و طبقه بندی می شود.هر شخصی هم اکنون می تواند نام دامنهء org. برای خود ثبت کند و لازم نیست اسناد و یا مدارکی به جهت اثبات وجود سازمان غیر انتفاعی خود و یا هر سازمان دیگری ارسال نمایید. فرایند ثبت نام دامنهء org. بسیار ساده، بدون هیچ زحمت و رایگان می باشد.

تاثیر دامنه بر طراحی سایت

همچنین کسب و کارهای اینترنتی که کار تجارت الکترونیک انجام می دهند نیز می توانند نام دامنه org. برای خود ثبت نمایند. این امر باعث ایجاد اعتماد برای هر سازمان خیریهء مرتبط با کسب و کار شما خواهد شد. همچنین ثبت این نام دامنه و دیگر نام دامنه های سطح بالا می تواند در محافظت از نام تجاری و علامت تجاری شما که در ارتباط با نام کسب و کار اینترنتی شماست، کمک زیادی نماید.

بنابراین اگر تصمیم به ثبت نام دامنه دارید، org. راه پیش روی شماست! این انتخاب در واقع کمکی برای ایجاد اعتبار اولیه و فوری، بسیار محبوب و شناخته شده است. جایگزین ایده آل و محبوب برای نام دامنهء org. برای موسسات خیریه و یا دیگر سازمانها، نام دامنهء com. می باشد.هیچ شرایط اضافی و یا ضرورتی برای ارائه اسناد و مدارکی برای ثبت نام دامنهء org. وجود ندارد. این انتخاب فرصتی است برای شما تا صدایی برای تغییر در جهان باشید. بنابراین شروع کنید و هنگام ساخت سایت شخصی خود و یا وب سایت تجاری همانند وب سایت های سازمانی، گروهها و مدرسه و موسسات خیریه، از نام دامنهء org. استفاده کنید.

 

 مطلبی که خواندید تهیه شده در تیم تحریریه شرکت طراحی سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، بهینه سازی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل کاسپید بود. امیدواریم که از خواندن آن نهایت استفاده را کرده باشید.

/

ثبت نظر

نظرات کاربران

مقالات مرتبط

همه مقالات